Dzisiaj jest: 15 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

Komunikat  końcowy Rejonowych Igrzysk Dzieci
indywidualny tenis stołowy - 23.10.2019 Spiczyn

Dziewczęta

M-ce Uczeń Szkoła Powiat Opiekun
1 Szalast Paulina SP Zawieprzyce łęczyński Rafał Zarański
2 Romanowska Lena SP7 Chełm m. Chełm Piotr Kapeluszny
3 Tatysiak Julia SP Okszów chełmski Krzysztof Szyszkowski
4 Torbicz Gabriela SP Wyryki włodawski Tomasz Kaliszuk
5-6 Wołodko Nikola SP Wyryki włodawski Tomasz Kaliszuk
Prokop Emilia SP Zezulin łęczyński Monika Guz
7-8 Szarpak Gabriela SP Staw chełmski Anna Gajewska
Zadora Amelia SP Jawidz łęczyński Jerzy Bartosiewicz
9-12 Malinowska Klaudia SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra
Sobiecka Alicja SP2 Włodawa włodawski Roman Stanilewicz
Farian Martyna SP Okszów chełmski Krzysztof Szyszkowski
Chomontowska Otylia SP2 Włodawa włodawski Roman Stanilewicz
13-16 Stachel Zuzanna SP Staw chełmski Anna Gajewska
Tabor Wiktoria SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra
Wędzina Wiktoria SP3 Chełm m. Chełm Urszula Grzywna
Malinowska Paulina SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra
17-19 Szajner Zofia SP1 Chełm m. Chełm Ireneusz Drzewiecki
Bulska Patrycja SP1 Chełm m. Chełm Ireneusz Drzewiecki
Mącik Natalia SP Zezulin łęczyński Monika Guz

Chłopcy

M-ce Uczeń Szkoła Powiat Opiekun
1 Kozioł Wiktor SP Jawidz łęczyński Jerzy Bartosiewicz
2 Kalinowski Przemysław SP3 Chełm m. Chełm Urszula Grzywna
3 Bilczuk Piotr SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra
4 Nafalski Bartłomiej SP Stołpie chełmski Andrzej Hadam
5-6 Strzelecki Kuba SP Stołpie chełmski Andrzej Hadam
Rezmer Jakub SP2 Chełm m. Chełm Edyta Gołębiowska
7-8 Szołdra Mateusz SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra
Wójciak Karol SP Zawieprzyce łęczyński Rafał Zarański
9-12 Żukowski Oskar SP Jawidz łęczyński Jerzy Bartosiewicz
Serwin Wojciech SP Jawidz łęczyński Jerzy Bartosiewicz
Kolano Damian SP Wytyczno włodawski Dorota Majewska
Mróz Szymon SP3 Chełm m. Chełm Urszula Grzywna
13-16 Sierpień Kacper SP Trawniki świdnicki Bożena Wysokińska
Jachymczak Kacper SP Wyryki włodawski Tomasz Kaliszuk
Golega Przemysław SP Wyryki włodawski Tomasz Kaliszuk
Latała Szymon SP Wytyczno włodawski Dorota Majewska
17 Czyż Oliwier SP4 Chełm m. Chełm Agnieszka Sowa-Zduńczuk

Kolejność końcowa: dziewczęta

M-ce Szkoła Powiat Opiekun PKT rejon
1 SP Wyryki włodawski Tomasz Kaliszuk 16
2 SP Okszów chełmski Krzysztof Szyszkowski 15
3 SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra 14
4-5 SP Zawieprzyce łęczyński Rafał Zarański 12,5
SP2 Włodawa włodawski Roman Stanilewicz 12,5
6-7 SP Staw chełmski Anna Gajewska 10,5
SP7 Chełm m. Chełm Piotr Kapeluszny 10,5
8 SP Zezulin łęczyński Monika Guz 9
9 SP Jawidz łęczyński Jerzy Bartosiewicz 8
10 SP3 Chełm m. Chełm Urszula Grzywna 7
11 SP1 Chełm m. Chełm Ireneusz Drzewiecki 6

Kolejność końcowa: chłopcy

M-ce Szkoła Powiat Opiekun PKT rejon
1 SP Jawidz łęczyński Jerzy Bartosiewicz 16
2 SP Stołpie chełmski Andrzej Hadam 15
3 SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra 14
4 SP3 Chełm m. Chełm Urszula Grzywna 13
5 SP2 Chełm m. Chełm Edyta Gołębiowska 12
6 SP Wytyczno włodawski Dorota Majewska 11
7 SP Zawieprzyce łęczyński Rafał Zarański 10
8 SP Wyryki włodawski Tomasz Kaliszuk 9
9 SP Trawniki świdnicki Bożena Wysokińska 8
10 SP4 Chełm m. Chełm Agnieszka Sowa-Zduńczuk 7

Awans do etapu wojewódzkiego rozgrywek: dziewczęta

M-ce Uczeń Szkoła Powiat Opiekun
1 Szalast Paulina SP Zawieprzyce łęczyński Rafał Zarański
2 Romanowska Lena SP7 Chełm m. Chełm Piotr Kapeluszny
3 Tatysiak Julia SP Okszów chełmski Krzysztof Szyszkowski
4 Torbicz Gabriela SP Wyryki włodawski Tomasz Kaliszuk

Awans do etapu wojewódzkiego rozgrywek: chłopcy

M-ce Uczeń Szkoła Powiat Opiekun
1 Kozioł Wiktor SP Jawidz łęczyński Jerzy Bartosiewicz
2 Kalinowski Przemysław SP3 Chełm m. Chełm Urszula Grzywna
3 Bilczuk Piotr SP Piaski świdnicki Andrzej Szołdra
4 Nafalski Bartłomiej SP Stołpie chełmski Andrzej Hadam

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani dyplomami LWSZS. Zawody otworzyła Wójt Gminy Spiczyn pani Dorota Szczęsna, a po ich zakończeniu dyplomy wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Spiczynie pani Maria Bielecka.