Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
KOMUNIKAT REJONOWEJ LICEALIADY
LIGA LEKKOATLETYCZNA 28.09.2012 r Stadion w Rejowcu Fabrycznym

Dziewczęta:

  1. II LO Chełm /1109 pkt./ op.  Teresa Plizga
  2. IV LO Chełm /1036 pkt./ op. Renata Janiuk, Mariola Gorec-Pędzińska
  3. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa /936 pkt./ op.  Karol Repa

Chłopcy

  1. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa /1219 pkt./ op.  Andrzej Wysokiński
  2. ZSE iIII LO  Chełm /1122 pkt./ op.  Piotr Moliński
  3. II LO Chełm /1082 pkt./ op.  Adam Kot

Najlepsze wyniki uzyskane na zawodach - dziewczęta

100 m.

  1. Okoń Kinga                   /II LO/       13,37
  2. Czuba Ewelina               /II LO/     13,86
  3. Misiura Monika             /IV LO/     14,70

400 m

  1. Ragaman Weronika   /IV LO/    1:04,94
  2. Błaszczuk Justyna      /II LO/      1:11,05
  3. Sochaczewska Paulina  /II LO/   1:12,53

800 m.

  1. Kosz Monika                 /II LO                   2:27,97
  2. Kurdach Edyta /ZSZ nr 1 II LO Włod./   2:54,86
  3. Bednaruk  Paulina                   /II LO/      3:02,43

Skok w dal

  1. Fedorowicz Beata        /IV LO/           4,66
  2. Piskała Ewelina   /ZSZ nr 1 i II LO/   4,32
  3. Żuk Katarzyna    /II LO/                     4,14

Pchnięcie kulą 4kg.

  1. Skomrucha Aneta          /IV LO/       9,60
  2. Urbanowicz Anna           /IV LO/       8,25
  3. Szewczuk Paulina           /IV LO/       7,65

Sztafet a 4x100 m

  1. II LO    Chełm                        55,37
  2. IV LO  Chełm                         55,58
  3. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa   58,92

Najlepsze wyniki uzyskane na zawodach - chłopcy:

100 m.

  1. Karpiński Damian      /ZSZ nr 1 i II LO/           11,97
  2. Nestorowicz Kacper    /II LO/                          12,08
  3. Lenart Maciej   /ZSZ nr 1 i II LO/                    12,22

400 m.

  1. Mydlak Tomasz       /II LO/                    53,75
  2. Czarnota Kacper  /ZSZ nr 1 i II LO/    55,71
  3. Bogusiewicz Maciej   /III LO/               56,25

1500 m.

  1. Kuśmierz Aleksander        /III LO/     4:11,83
  2. Kosyk Arkadiusz  /ZSZ nr 1 i II LO/   4;20,81
  3. Pękała Jarosław                „                  4,53,38

Skok w dal

  1. Kieler Radosław /ZSZ nr 1 i II LO/            6,20
  2. Siry Albert                            /II LO/            5,76
  3. Szczerba Józef   /ZSZ nr 1 i II LO/             5,67

Pchnięcie kulą  5 kg.

  1. Olesiejko Łukasz /ZSZ nr 1 i II LO/   13,13
  2. Mochniej Konrad   /III LO/                 12,53
  3. Syroid Patryk /II LO/                           12,13

Sztafeta 4x100 m.

  1. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa            45,89
  2. II LO Chełm                                   47,25
  3. ZSE i III LO Chełm                        47,54

Do zawodów Wojewódzkich  awansowały po dwie najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców  w punktacji drużynowej.  Zawody odbędą się w dniu 24.10 .2012 r. o godz. 1000 w Puławach . Przypominamy o terminowym zgłoszeniu szkół. Zawody przeprowadzono przy  wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie  i MSiT w Warszawie .