Komunikat Miejskich Igrzysk Dzieci
trójbój lekkoatletyczny - 30.05.2019r. SP 8 w Chełmie
DZIEWCZĘTA
PUNKTACJA DRUŻYNOWA
1. SP nr 8 Chełm 458
2. SP nr 7 Świdnik 453
3. SP nr 11 Chełm 343
4. SP Cyców 322
TRÓJBÓJ INDYWIDUALNIE
1. WÓJCIK ZUZANNA SP nr 7 Świdnik 141
2. Kosarska Laura SP nr 8 Chełm 131
3. Waszczuk Alicja SP nr 8 Chełm 117
4. Nash Maja SP nr 11 Chełm 110
5. Turewicz Nikola SP nr 8 Chełm 108
6. TYMBERSKA JULIA SP nr 7 Świdnik 108
7. MYJAK JULIA SP Cyców 106
8. CHYLIŃSKA NATALIA SP nr 7 Świdnik 104
9. Wyrostek Natalia SP nr 8 Chełm 102
10. WÓJCIK LUIZA SP nr 7 Świdnik 100
11. Zacharczuk Kinga SP nr 8 Chełm 98
12. MISZCZYSZYN OLIWIA SP Cyców 93
13. JURKIEWICZ MARTYNA SP nr 7 Świdnik 84
14. Włodarczyk Nikola SP nr 11 Chełm 79
15. Humin Gabriela SP nr 11 Chełm 78
16. Bednarek Natalia SP nr 11 Chełm 76
17. SADOWSKA KINGA SP Cyców 65
18. Furtak Julia SP nr 11 Chełm 59
19. BISKUPSKA NIKOLA SP Cyców 58
20. DYŚ SAMANTA SP Cyców 44
SKOK W DAL
1. Turewicz Nikola 360 SP nr 8 Chełm
2. WÓJCIK ZUZANNA 358 SP nr 7 Świdnik
3. TYMBERSKA JULIA 357 SP nr 7 Świdnik
4. Waszczuk Alicja 355 SP nr 8 Chełm
5. Wyrostek Natalia 355 SP nr 8 Chełm
6. WÓJCIK LUIZA 355 SP nr 7 Świdnik
7. MYJAK JULIA 353 SP Cyców
8. Kosarska Laura 348 SP nr 8 Chełm
9. Humin Gabriela 345 SP nr 11 Chełm
10. CHYLIŃSKA NATALIA 337 SP nr 7 Świdnik
11. JURKIEWICZ MARTYNA 336 SP nr 7 Świdnik
12. Nash Maja 331 SP nr 11 Chełm
13. Włodarczyk Nikola 324 SP nr 11 Chełm
14. MISZCZYSZYN OLIWIA 323 SP Cyców
15. BISKUPSKA NIKOLA 311 SP Cyców
16. Zacharczuk Kinga 310 SP nr 8 Chełm
17. Furtak Julia 308 SP nr 11 Chełm
18. SADOWSKA KINGA 300 SP Cyców
19. Bednarek Natalia 288 SP nr 11 Chełm
20. DYŚ SAMANTA 286 SP Cyców
PALANTÓWKA 500 g
1. WÓJCIK ZUZANNA 31,00 SP nr 7 Świdnik
2. Kosarska Laura 28,00 SP nr 8 Chełm
3. CHYLIŃSKA NATALIA 28,00 SP nr 7 Świdnik
4. Waszczuk Alicja 26,00 SP nr 8 Chełm
5. Zacharczuk Kinga 25,00 SP nr 8 Chełm
6. TYMBERSKA JULIA 23,00 SP nr 7 Świdnik
7. Bednarek Natalia 22,00 SP nr 11 Chełm
8. SADOWSKA KINGA 21,00 SP Cyców
9. Wyrostek Natalia 20,00 SP nr 8 Chełm
10. JURKIEWICZ MARTYNA 19,00 SP nr 7 Świdnik
11. Furtak Julia 19,00 SP nr 11 Chełm
12. Nash Maja 18,50 SP nr 11 Chełm
13. Turewicz Nikola 18,00 SP nr 8 Chełm
14. MYJAK JULIA 17,00 SP Cyców
15. MISZCZYSZYN OLIWIA 17,00 SP Cyców
16. Włodarczyk Nikola 16,50 SP nr 11 Chełm
17. BISKUPSKA NIKOLA 16,00 SP Cyców
18. WÓJCIK LUIZA 15,00 SP nr 7 Świdnik
19. DYŚ SAMANTA 13,00 SP Cyców
20. Humin Gabriela 11,00 SP nr 11 Chełm
60 m
1. Nash Maja 9,62 SP nr 11 Chełm
2. Kosarska Laura 9,76 SP nr 8 Chełm
3. WÓJCIK ZUZANNA 9,85 SP nr 7 Świdnik
4. MYJAK JULIA 9,93 SP Cyców
5. Turewicz Nikola 10,01 SP nr 8 Chełm
6. WÓJCIK LUIZA 10,07 SP nr 7 Świdnik
7. MISZCZYSZYN OLIWIA 10,07 SP Cyców
8. Waszczuk Alicja 10,25 SP nr 8 Chełm
9. Zacharczuk Kinga 10,33 SP nr 8 Chełm
10. Wyrostek Natalia 10,37 SP nr 8 Chełm
11. TYMBERSKA JULIA 10,39 SP nr 7 Świdnik
12. Humin Gabriela 10,45 SP nr 11 Chełm
13. Włodarczyk Nikola 10,56 SP nr 11 Chełm
14. Bednarek Natalia 10,67 SP nr 11 Chełm
15. JURKIEWICZ MARTYNA 10,72 SP nr 7 Świdnik
16. CHYLIŃSKA NATALIA 10,75 SP nr 7 Świdnik
17. SADOWSKA KINGA 11,24 SP Cyców
18. BISKUPSKA NIKOLA 11,31 SP Cyców
19. DYŚ SAMANTA 11,31 SP Cyców
20. Furtak Julia 11,51 SP nr 11 Chełm
CHŁOPCY
DRUŻYNOWO
1. SP URSZULIN 384 45
2. SP nr 3 CHEŁM 373 39
3. SP CYCÓW 361 34
4. SP nr 7 ŚWIDNIK 344 30
5. SP nr 11 CHEŁM 236 27
PUNKTACJA INDYWIDUALNA
1. DOŁĘGOWSKI DAWID SP URSZULIN 126
2. MENDEL STEFAN SP URSZULIN 117
3. UGARENKO BARTŁOMIEJ SP CYCÓW 110
4. Kędzia Mateusz SP nr 3 CHEŁM 109
5. Wilkołek Jakub SP nr 3 CHEŁM 108
6. FORYSIUK IGOR SP nr 7 ŚWIDNIK 102
7. GOŁOŚ DAWID SP URSZULIN 101
8. WOŹNICA JAKUB SP CYCÓW 99
9. GRELA MAKSYMILIAN SP nr 7 ŚWIDNIK 92
10. STOPA GABRIEL SP CYCÓW 90
11. Buda Bartłomiej SP nr 11 CHEŁM 82
12. Mazur Adrian SP nr 3 CHEŁM 81
13. MIAZEK MICHAŁ SP nr 7 ŚWIDNIK 79
14. Łatka Marcel SP nr 3 CHEŁM 75
15. PAWŁOWSKI GRACJAN SP nr 7 ŚWIDNIK 71
16. Bataliński Rafał SP nr 3 CHEŁM 66
17. WITKOWSKI MATEUSZ SP CYCÓW 62
18. MAZUR ALEKSANDER SP nr 7 ŚWIDNIK 58
19. Semeniuk Adrian SP nr 11 CHEŁM 57
20. DĄBER SZYMON SP CYCÓW 53
21. Lewandowski Jakub SP nr 11 CHEŁM 51
22. Tkacz Adam SP nr 11 CHEŁM 46
23. GRZEGORCZYK ADRIAN SP URSZULIN 40
24. Derewniak Mateusz SP nr 11 CHEŁM 39
25. KUNACH JAKUB SP URSZULIN 30
60 m
1. MENDEL STEFAN 9,23 SP URSZULIN
2. DOŁĘGOWSKI DAWID 9,37 SP URSZULIN
3. STOPA GABRIEL 9,44 SP CYCÓW
4. Wilkołek Jakub 9,45 SP nr 3 CHEŁM
5. WOŹNICA JAKUB 9,46 SP CYCÓW
6. UGARENKO BARTŁOMIEJ 9,53 SP CYCÓW
7. Kędzia Mateusz 9,63 SP nr 3 CHEŁM
8. GRELA MAKSYMILIAN 9,76 SP nr 7 ŚWIDNIK
9. Semeniuk Adrian 9,81 SP nr 11 CHEŁM
10. GOŁOŚ DAWID 9,95 SP URSZULIN
11. Buda Bartłomiej 9,99 SP nr 11 CHEŁM
12. Mazur Adrian 10,11 SP nr 3 CHEŁM
13. MIAZEK MICHAŁ 10,15 SP nr 7 ŚWIDNIK
14. PAWŁOWSKI GRACJAN 10,16 SP nr 7 ŚWIDNIK
15. GRZEGORCZYK ADRIAN 10,17 SP URSZULIN
16. FORYSIUK IGOR 10,33 SP nr 7 ŚWIDNIK
17. Lewandowski Jakub 10,35 SP nr 11 CHEŁM
18. DĄBER SZYMON 10,37 SP CYCÓW
19. Bataliński Rafał 10,47 SP nr 3 CHEŁM
20. Łatka Marcel 10,50 SP nr 3 CHEŁM
21. MAZUR ALEKSANDER 10,64 SP nr 7 ŚWIDNIK
22. WITKOWSKI MATEUSZ 10,74 SP CYCÓW
23. Tkacz Adam 10,78 SP nr 11 CHEŁM
24. Derewniak Mateusz 10,86 SP nr 11 CHEŁM
25. KUNACH JAKUB 11,56 SP URSZULIN
PALANTÓWKA 500 g
1. FORYSIUK IGOR 39,50 SP nr 7 ŚWIDNIK
2. UGARENKO BARTŁOMIEJ 35,50 SP CYCÓW
3. DOŁĘGOWSKI DAWID 35,00 SP URSZULIN
4. Łatka Marcel 35,00 SP nr 3 CHEŁM
5. GOŁOŚ DAWID 34,00 SP URSZULIN
6. Kędzia Mateusz 34,00 SP nr 3 CHEŁM
7. Wilkołek Jakub 32,00 SP nr 3 CHEŁM
8. WITKOWSKI MATEUSZ 31,00 SP CYCÓW
9. Bataliński Rafał 31,00 SP nr 3 CHEŁM
10. Tkacz Adam 31,00 SP nr 11 CHEŁM
11. PAWŁOWSKI GRACJAN 30,00 SP nr 7 ŚWIDNIK
12. GRELA MAKSYMILIAN 29,00 SP nr 7 ŚWIDNIK
13. Buda Bartłomiej 29,00 SP nr 11 CHEŁM
14. MENDEL STEFAN 28,00 SP URSZULIN
15. MAZUR ALEKSANDER 28,00 SP nr 7 ŚWIDNIK
16. WOŹNICA JAKUB 27,00 SP CYCÓW
17. Mazur Adrian 27,00 SP nr 3 CHEŁM
18. STOPA GABRIEL 26,00 SP CYCÓW
19. MIAZEK MICHAŁ 26,00 SP nr 7 ŚWIDNIK
20. DĄBER SZYMON 25,50 SP CYCÓW
21. KUNACH JAKUB 25,00 SP URSZULIN
22. Derewniak Mateusz 24,00 SP nr 11 CHEŁM
23. Lewandowski Jakub 22,00 SP nr 11 CHEŁM
24. GRZEGORCZYK ADRIAN 19,00 SP URSZULIN
25. Semeniuk Adrian 19,00 SP nr 11 CHEŁM
SKOK W DAL
1. DOŁĘGOWSKI DAWID 426 SP URSZULIN
2. MENDEL STEFAN 424 SP URSZULIN
3. Kędzia Mateusz 400 SP nr 3 CHEŁM
4. WOŹNICA JAKUB 397 SP CYCÓW
5. GOŁOŚ DAWID 395 SP URSZULIN
6. Wilkołek Jakub 395 SP nr 3 CHEŁM
7. MIAZEK MICHAŁ 390 SP nr 7 ŚWIDNIK
8. GRELA MAKSYMILIAN 390 SP nr 7 ŚWIDNIK
9. FORYSIUK IGOR 390 SP nr 7 ŚWIDNIK
10. Mazur Adrian 390 SP nr 3 CHEŁM
11. UGARENKO BARTŁOMIEJ 385 SP CYCÓW
12. STOPA GABRIEL 377 SP CYCÓW
13. Buda Bartłomiej 373 SP nr 11 CHEŁM
14. Semeniuk Adrian 353 SP nr 11 CHEŁM
15. PAWŁOWSKI GRACJAN 350 SP nr 7 ŚWIDNIK
16. MAZUR ALEKSANDER 350 SP nr 7 ŚWIDNIK
17. Łatka Marcel 350 SP nr 3 CHEŁM
18. WITKOWSKI MATEUSZ 349 SP CYCÓW
19. Bataliński Rafał 348 SP nr 3 CHEŁM
20. Lewandowski Jakub 346 SP nr 11 CHEŁM
21. DĄBER SZYMON 330 SP CYCÓW
22. Derewniak Mateusz 327 SP nr 11 CHEŁM
23. KUNACH JAKUB 319 SP URSZULIN
24. GRZEGORCZYK ADRIAN 314 SP URSZULIN
25. Tkacz Adam 276 SP nr 11 CHEŁM
Awans do następnego etapu rozgrywek: I i II miejsce w punktacji drużynowej Zawody odbędą się w Zamościu na Stadionie Miejskim w dniu 12.06.1019 r
Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski