Dzisiaj jest: 1 Czerwiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Hortencja, Jakub, Konrad

Komunikat Końcowy Igrzysk Dzieci
pływanie i ndyw. i sztafety dz. i chł. - 14.11.2019 r., I LO Chełm

Sztafeta pływacka 6 x 25m dziewcząt rocznik 2007 i młodsze

1. SP nr 8 Chełm      op. Dariusz Walenciuk - 1:52.01 -  16 pkt
2. SP nr 5 Chełm    op. Jarosław Rafalski - 2:00.81 – 14 pkt     
3. SP nr 4 Chełm    op. Dariusz Stafijowski - 2:35.82 – 12 pkt
4. SP nr 11 Chełm    op. Tomasz Turowski - 3:05.75 – 10 pkt
5. SP nr 1 Chełm    op. Juliusz Mulak - 3:21.24 –   9 pkt

Sztafeta pływacka 6 x 25m chłopców rocznik 2007 i młodsi

1. SP nr 8 Chełm      op. Mariusz Raćkowicz - 1:50.07 -  16 pkt
2. SP nr 5 Chełm    op. Agnieszka Kusiak - 2:02.65 – 14 pkt     
3. SP nr 11 Chełm    op. Tomasz Turowski - 2:11.49 – 12 pkt
4. SP nr 4 Chełm    op. Dariusz Stafijowski - 2:26.36 – 10 pkt
5. SP nr 1 Chełm    op. Juliusz Mulak - 3:01.19 –   9 pkt
SP nr 8 Chełm kl. 6    op. Mariusz Raćkowicz - 1:51.08      0
SP nr 8 Chełm III    op. Mariusz Raćkowicz - 2:16,02      0

Zawody indywidualne

50 m stylem motylkowym dziewcząt

1. Klaudel Joanna    SP nr 5 Chełm    0:48.94        3
2. Wyrostek Natalia    SP nr 8 Chełm    0:51.53        2
3. Rożek Aleksandra    SP nr 5 Chełm    1:26.30        1

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1. Nowosad Kornelia    SP Żółtańce pow. Chełm           0:40.35     
1. Zacharczuk Kinga    SP nr 8 Chełm    0:42.55        10
2. Zembrzycka Oliwia    SP nr 8 Chełm    0:49.64          9
3. Doroszuk Gabriela    SP nr 8 Chełm    0:49.84          8
4. Król Nikola    SP nr 5 Chełm    0:57.06          7
5. Gębicka Zofia    SP nr 7 Chełm    0:58.76          6
6. Gębicka Zuzanna    SP nr 7 Chełm    0:59.00          5
7. Artamonow Hanna    SP nr 5 Chełm    1:02.01          4
8. Warchoł Aleksandra    SP nr 1 Chełm    1:06.10          3
9. Sawicz Natalia    SP nr 1 Chełm    1:07.81          2
10. Siadlecka Łucja    SP nr 1 Chełm    1:26.97          1
Kogut Amelia    SP nr 8 Chełm    0:59.20    pk

50 m stylem grzbietowym chłopców

1. Sapiaszko Michał    SP nr 8 Chełm    0:38.93        6
2. Tulikowski Mateusz    SP nr 8 Chełm    1:00.46        5
3. Sajuk Krzysztof    SP nr 8 Chełm    1:01.79        4
4. Sawicz Bartosz    SP nr 1 Chełm    1:07.66        3
5. Pulik Kuba    SP nr 1 Chełm    1:12.75        2
6. Górnicki Szymon    SP nr 5 Chełm    1:18.80        1

50 m stylem klasycznym dziewcząt

1. Kołodziejczyk Maja    SP nr 11 Chełm    0:56.28        1
2. Klejmont Julia    SP nr 5  Chełm    0:58.65        2
3. Skrzypczak Nikola    SP nr 5  Chełm    1:03.11        3
50 m stylem klasycznym chłopców
1. Miedziany Aleks    SP nr 8 Chełm    0:50.66        6
2. Nowak Dorian    SP nr 8 Chełm    0:50.72        5
3. Raszczepkin Aleksander    SP nr 8 Chełm    0:56.38        4
4. Olszamowski Krzysztof    SP nr 11 Chełm    0:56.71        3    
5. Sadowski Sebastian           SP nr 5 Chełm     0:57.28        2
6. Możeluk Franciszek        SP nr 1 Chełm    1:34.88        1
Czelej Maciej              SP nr 8 Chełm    1:01:78            pk
Zalewski Michał             SP nr 5 Chełm                   dyskwa.

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1. Lipiak Agata    SP nr 5 Chełm    0:37.09        11
2. Popielnicka Natalia    SP nr 8 Chełm    0:40.34        10
3. Kozak Luiza    SP nr 8 Chełm    0:43.08        9
4. Waszczuk Alicja     SP nr 8 Chełm    0:43.44        8
5. Pola Pułapa    SP nr 11 Chełm    0:49.36        7
6. Wójcik Zofia    SP nr 5 Chełm    0:51.94        6
7. Wierzchoń Anna    SP nr 4 Chełm    0:53.48        5
8. Tolisz Karolina    SP nr 5 Chełm    0:54.53        4
9. Kryszczuk Natalia    SP nr 4 Chełm    0:55.74        3
10.Król Gabriela    SP nr 11 Chełm    1:01.79        2
11.Szajkowska Oliwia    SP nr 1 Chełm    1:18.45        1
Dziaduszyńska Paulina    SP nr 8 Chełm    0:46.13        pk
Niemiec Maja            SP nr 8 Chełm    0:50.17        pk
Głaz Matylda        SP nr 5 Chełm    0:54.77        pk
Kita Aleksandra        SP nr 5 Chełm    0:59.31        pk

50 m stylem dowolnym chłopców

1. Sędłak Olgierd    SP nr 8 Chełm    0:38.26        13
2. Raćkowicz Maciej    SP nr 8 Chełm    0:39.29        12
3. Folusz Jan    SP nr 8 Chełm    0:41.10        11
4. Mojski Jakub    SP nr 11 Chełm    0:43.48        10
5. Wójcik Szymon    SP nr 7 Chełm    0:43.57        9
6. Kłodnicki Adam    SP nr 1 Chełm    0:43.66        8
7. Jagieło Wiktor    SP nr 7 Chełm    0:44.90        7
8. Maksymilian Karpiuk    SP nr 11 Chełm    0:47.98        6
9. Szopiński Konrad    SP nr 1 Chełm    0:48.91        5
10. Guz Antoni    SP nr 5 Chełm    0:52.82        4
11. Gronczak Piotr    SP nr 11 Chełm    0:53.14        3
12. Wróbel Michał    SP nr 5 Chełm    1:01.58        2
13. Giedz Michał    SP nr 11 Chełm    1:03.25        1
Łydziński Patryk    SP nr 8 Chełm           0:41.11    pk
Kaniewski Michał    SP nr 8 Chełm           0:47.16         pk
Kraszewski Sebastian    SP nr 8 Chełm           0:48.86         pk
Kloc Maks    SP nr 8 Chełm           0:50.68      pk
Kędzierawski Bartosz    SP nr 8 Chełm   0:50.84         pk
Szot Andrzej    SP nr 8 Chełm           0:50.86         pk
Kurczak Filip    SP nr 8 Chełm           0:53.28         pk
Mocny Gracjan    SP nr 8 Chełm           0:54.02         pk
Grzywny Sebastian    SP nr 8 Chełm   0:59.95         pk
Czapka Paweł    SP Okszów           1:01.29         pk

Do zawodów rejonowych kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów

Punktacja miejska dziewczęta:

1. SP nr 8 CHEŁM - 111 pkt. /op. Dariusz Walenciuk/ 16pkt         
2. SP nr 5 CHEŁM - 76 pkt. /op. Jarosław Rafalski/ 14pkt     
3. SP nr 11 CHEŁM - 24 pkt. /op. Tomasz Turowski/ 12pkt    
4. SP nr 4 CHEŁM - 19 pkt. /op. Dariusz Stafijowski/ 10 pkt   
5-6. SP nr 1 CHEŁM 8 pkt. /op. Juliusz Mulak/ 8,5pkt     
5-6. SP nr 7 CHEŁM - 8 pkt. /op. Ewa Wierzbicka/ 8,5pkt    

Punktacja miejska chłopcy:   

1. SP nr 8 CHEŁM - 68 pkt. /op. Mariusz Raćkowicz/ 16pkt       
2. SP nr 11 CHEŁM - 23 pkt. /op. Tomasz Turowski/ 14pkt    
3. SP nr 1 CHEŁM - 17 pkt. /op. Ireneusz Drzewiecki/ 12pkt    
4. SP nr 7 CHEŁM - 16 pkt. /op. Ewa Wierzbicka/ 10pkt   
5. SP nr 5 CHEŁM - 7 pkt. /op. Agnieszka Kisiak/ 9pkt   

Awans do zawodów  Rejonowych uzyskały  w sztafetach dwa pierwsze zespoły i z zawodów indywidualnych trzy pierwsze miejsca z poszczególnych konkurencji. Zawody Rejonowe odbędą się w dniu 26.10.2019 r godz. 10.00  w Świdniku.

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski