Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych rok 2012/2013
GIMNAZJADA CHEŁM

Lp.

Zadania

Wojewódzkie

Rejonowe

Miasto

Odpowiedzialny

1-2.

Sztafetowe biegi przełajowe
dz. ich.

16.10.12 r.  w.
Adamów.

05.10.12 r. Pt
Cyców

02.10.12 r. w
ZSO nr 7

Czerniakiewicz Dorota

3-4.

Indywidualne biegi przełajowe
dz. i ch.

10.10.12 r.   ś.
Adamów

==========

=========

===========

5-6.

Tenis stołowy indywidualny
dz i ch.

14.11.12 r.  ś
Parczew

06.11.12 r. w
Włodawa

23.10.12 r. w
ZSO nr 7

Kiryk  Jolanta

7-8.

Badminton dz. i ch.

22.11.12r.   cz
Zamość

08.11.12 cz
Chełm

19.10.12 r. Pt
SP nr 5

Worzanowski Andrzej

9-10.

Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i ch.

05.12.12 r.  ś.
Zamość

29.11.12 r. cz
Świdnik

20.11.12 r.  w
ZSO nr 8

Raćkowicz Mariusz

11.

Piłka nożna halowa dziewcząt

===========

==========

20.12.12 r. cz
ZSO nr 6

Wikło Tomasz

12-13.

Tenis stołowy drużynowy
dz. i ch.

06.02.13 r.  ś. 
Szczebrzeszyn

29.01.13 r. w
Chełm

10.01.13 r. cz
ZSO nr 7

Sadowska Beata

14.

Piłka ręczna dziewcząt

16.04.13 r.  w
Łuków

20.03.13 r. ś
Chełm

07.03.13 r. cz
SP nr 5

Mochniej  Artur

15.

Piłka ręczna chłopców

17.04.13  r. ś.
Łuków

21.03.13 r. cz
Chełm

08.03.13 r. pt.
SP nr 5

Mochniej Artur

16.

Piłka nożna halowa chłopców

=========

========

21.12.12 r. pt.
SP nr 5

Krasuń Robert

17.

Koszykówka dziewcząt

12.03.13 r. w.
Krasnystaw

26.02.13 r. w
Chełm

08.01.13 r. w.
ZSO nr 8

Król Zenon

18.

Koszykówka chłopców

13.03.13 r.   ś .
Lublin

27.02.13 r. ś
Chełm

09.01.13 r. ś
ZSO nr 6

Andrzej Janiak

19.

Siatkówka dziewcząt

04.04.13 r.  cz.
Tomaszów Lub.

26.03.13 r. w
Piaski

01.03.13 r. pt.
ZSO nr 8

Koniuszewski Mariusz

20.

Siatkówka chłopców

10.04.13 r.  ś.
Biała Podl.

25.03.13 r. ś
Chełm

04.03.13 r. p.
ZSO nr 6

Ogrodnik Adam

21.

Piłka nożna dziewcząt

14.05.13 r.   w.
Łęczna

24.04.13 r. ś
Łęczna

12.04.13 r. pt
„Orlik”  ZSO 1

Budzyńska Lidia

22.

Piłka nożna chłopców

15.05.13 r.  ś.
Kraśnik

25.04.13 r. cz
Świdnik

11.04.13 r.cz
„Orlik” ZSO 1

Drzewiecki Ireneusz

23.

Dwubój nowoczesny

12.06.13 r.  ś. 
Kraśnik

06.06.13 r. cz
Chełm

24.05.13 r. pt
ZSO nr 8

Raćkowicz Mariuiusz

24.-25.

Liga lekkoatletyczna drużynowa dz. i ch.

22.05.13r.  ś
Puławy

08.05.13 r. ś
Rejowiec F.

13.05.13 r. w
Stadion Miejski

Czerniakiewicz Dorota

26-27.

28-29.

L-A indywidualne dz. i ch.

sztafety 4x100 m
400x300x200x100m dz. i chł.

04.06.13 r.   w.
Puławy 
16.05.13 r. cz.
Lublin

29.05.13 r. ś
Rejowiec F.

==========

17.05.13 r. w
Stadion Miejski

30.04.13 r. w

Czerniakiewicz Dorota

30.

Szachy drużynowe

13.12.12 r.  cz.
Tomaszów Lub.

==========

28.11.12 r. ś
ZSO nr 6

Gołębski Grzegorz

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2012/2013. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 ,  Zawody Miejskie 930
Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz.1100