Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2012/2013

IGRZYSKA POWIAT

Lp.

Zadania

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiat

Odpowiedzialny

1-2.

Sztafetowe biegi przełajowe
dziewcząt i chłopców.

16.10.12 r.  śr
Adamów

5.10.12 r. pt
Cyców

26.09.12 r.
Wierzbica

Jacek Kłos

3-4.

Indywidualne biegi przełajowe
I runda dz. i ch.

10.10.12 r. śr
Adamów

==========

==========

=========

5-6.

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł.
dwie kategorie  wiekowe

13.11.12 r śr
Kocudza

08.11.12 cz
Ludwin

31.10.12 r.
Żółtańce

Zbigniew Rymczuk

7-8.

Badminton dz. i ch.

21.11.12 r. śr
Zamość

15.11.12 r. cz
Chełm

24.10.12 r.
Okszów

Krzysztof Szyszkowski

9-10.

Pływanie indywidualne i sztafety
dz. i ch.

04.12.12 r. wt
Zamość

27.11.12 r.
Świdnik

22.11.12 r.
ZSO nr 8

Raćkowicz Mariusz

11-12.

Tenis stołowy drużynowy dz. i ch.

05.02.13 r. wt
Kocudza

30.01.13 r. śr
Cyców

23.01.13 r.
Żółtańce

Zbigniew Rymczuk

13.

Mini koszykówka dziewcząt

26.03.13 r. wt
Chełm

05.03.13 r. wt
Chełm

7.02.13 r.
Staw

Anna Gajewska

14.

Mini koszykówka chłopców

27.03.13 r. śr
Chełm

06.03.13 r. śr
Chełm

8.02.13 r.
Staw

Anna Gajewska

15.

Mini piłka ręczna dziewcząt

24.04.13 r. śr
Kraśnik

16.04.13 r. wt
Chełm

09.04.13 r.
Okszów

Krzysztof Szyszkowski

16.

Mini piłka ręczna chłopców

25.04.13 r. cz
Puławy

17.04.13 r. śr
Chełm

10.04.13 r.
Okszów

Krzysztof Szyszkowski

17.

Mini siatkówka dziewcząt „3”i„4”

20.03.13 r. śr
Świdnik

27.02.13 r. śr
Świdnik

30.01.13 r.
Dubienka

Darek Jasiński

18.

Mini siatkówka chłopców „3”i„4”

21.03.13 r. cz
Świdnik.

28.02.13 r. cz
Świdnik

31.01.13 r.
Dubienka

Darek Jasiński

20.

Mini piłka nożna dziewcząt

23.05.13 r cz
Parczew

13.05.13 r. p
Łęczna

07.05.13 r.
„Orlik” Dorohusk

Marek Grzywna

21.

Mini piłka nożna chłopców

28.05.13 r. wt
Chełm

14.05.13 r. wt
Chełm

08.05.13 r.
„Orlik”  Dorohusk

Arkadiusz Słomka

22-24.

Czwórbój  L-A  dz. i ch.

Sztafety 4x100m, 100x200x300x400 m

21.05.13 r. wt
Puławy
16.05.13 r. cz

10.05.13 r. p Rejowiec F
=========

30.04.13 r.
Rejowiec Fabr.

Bartosz Bodys

25.

Szachy drużynowe

12.12.12 r. śr
Tomaszów L.

==========

05.12.12 r.
Leśniowice

Grzegorz Skrzypa

Sztafety 4x100m i sztafety szwedzkie 100x200x300x400m finał wojewódzki 16.05.2013 r.  w Lublinie

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na  rok 2012/2013. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć  do organizatorów na dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 1000 .