Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2013/2014
IGRZYSKA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. 15.10.13 w
Adamów
3.10.13 cz
Cyców
25.09.13 w
ZSO nr 7
Czerniakiewicz Dorota
3-4. Indywidualne biegi przełajowe
I runda dz. i ch.
9.10.13 ś
Adamów
5-6. Tenis stołowy indywidualny dz. i chł.
dwie kategorie wiekowe
29.10.13 w
Kocudza
23.10.13 ś
Włodawa
17.10.13 cz
SP nr 5
Worzanowski Andrzej
7-8. Badminton dz. i ch. 19.11.13 w
Zamość
14.11.13 cz
Chełm
07.11.13 cz
SP nr 5
Worzanowski Andrzej
9-10. Pływanie indywidualne i sztafety dz. i ch. 4.12.13 ś
Zamość
26.11.12 w
Chełm
20.11.13 ś
ZSO nr 8
Raćkowicz Mariusz
11-12. Tenis stołowy drużynowy dz. i ch. 18.02.14 w
Kocudza
12.02.14 ś
Chełm
10.01.14 pt
SP nr 5
Worzanowski Andrzej
13. Mini koszykówka dziewcząt 05.03.14 ś
Chełm
13.02.14 cz
Chełm
13.12.13 pt
ZSO nr 8
Król
Zenon
14. Mini koszykówka chłopców 06.03.14 cz
Chełm
14.02.14 pt
Chełm
17.12.13 w
ZSO nr 8
Król
Zenon
15. Mini piłka ręczna dziewcząt 9.04.14 w
Łuków
11.03.14 w
Chełm
20.02.14 w
SP nr 5
Krasuń
Robert
16. Mini piłka ręczna chłopców 10.04.14 ś
Zamość
12.03.14 ś
Chełm
19.02.14 cz
SP nr 5
Rafalski
Jaroslaw
17. Mini siatkówka dziewcząt „3”i„4” 26.02.14 ś
Biała Podl.
20.02.14 cz
Świdnik
"3" 4.02.14 w
"4" 6.02.14 cz
SP Nr 5
18. Mini siatkówka chłopców „3”i„4” 27.02.14 cz
Świdnik.
21.02.14 pt
Świdnik
"3" 4.02.14 w
"4" 6.02.14 cz
SP Nr 5
19. Halowa piłka nożna dziewcząt 27.11.13 ś
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
20. Mini piłka nożna dziewcząt 27.05.14 w
Milanów
7.05.14 ś
Łęczna
25.04.14 pt
Orlik ZSO 1
Budzyńska
Lidia
21. Mini piłka nożna chłopców 29.05.14 cz
Łęczna
8.05.14 r. cz
Łęczna
24.04.14 cz
Orlik ZSO 1
Drzewiecki
Ireneusz
22-24. Czwórbój L-A dz. i ch. 20.05.14 w
Puławy
16.05.14 pt
Rejowiec F
12.05.14 p
Stadion Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
25-26 Sztafety 4x100m,
100x200x300x400 m
dz i chł.
14.05.14 ś
do ustalenia
12.05.2014 p
Stadion Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
27. Szachy drużynowe 12.12.13 cz
Tomaszów L.
5.12.13 r. cz
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
28. Halowa piłka nożna chłopców. 29.11.13 pt.
SP nr 5
Robert
Krasuń
29. 24 Bieg Niepodległości 8.11.2013 pt
Park Miejski

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na  rok 2013/2014. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 . zawody Miejskie godz. 930