Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2013/2014
GIMNAZJADA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi przełajowe dz. i ch. 15.10.13 ś.
Tomaszów.
3.10.12 cz
Cyców
25.09.13 w
ZSO nr 7
Czerniakiewicz
Dorota
3-4. Indywidualne biegi przełajowe runda dz. i ch. 9.10.13 ś.
Adamów
5-6. Tenis stołowy indywidualny dz i ch. 30.10.13 ś
Szczebrzeszyn
24.10.13 cz
Włodawa
16.10.13 ś
ZSO nr 7
Kiryk
Jolanta
7-8. Badminton dz. i ch. 20.11.13 ś
Zamość
06.11.13 ś
Chełm
31.10.13 cz
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
9-10. Pływanie indywidualne i sztafety dz. i ch. 5.12.13 cz.
Zamość
27.11.13 ś
Świdnik
21.11.13 cz
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariusz
11. Piłka nożna halowa dziewcząt 14.01.14 ś
ZSO nr 6
Piotr
Jabłoński
12-13. Tenis stołowy drużynowy
dz. i ch.
20.02.14 cz.
Parczew
10.01.14 pt
Piaski
7.01.14 w
ZSO nr 7
Jarosław
Kiryk
14. Piłka ręczna dziewcząt 15.04.14 ś
Łuków
04.03.14 w
Chełm
8.01.14 w
SP nr 5
Mochniej
Artur
15. Piłka ręczna chłopców 16.04.13 ś.
Łuków
07.03.14 pt
Chełm
9.01.13 cz.
SP nr 5
Mochniej
Artur
16. Piłka nożna halowa chłopców 17.01.14 cz.
SP nr 5
Krasuń
Robert
17. Koszykówka dziewcząt 19.03.14 ś.
Biała Podl.
15.01.14 r. ś
Chełm
19.12.13 cz.
ZSO nr 8
Król
Zenon
18. Koszykówka chłopców 20.03.14 cz .
Biała Podl.
16.01.14 cz
Chełm
20.12.13 ś
ZSO nr 6
Andrzej
Janiak
19. Siatkówka dziewcząt 02.04.14 w.
Piaski.
13.03.14 cz
Piaski
26.02.14 ś.
ZSO nr 8
Koniuszewski Mariusz
20. Siatkówka chłopców 03.04.14 ś.
Piaski.
26.03.14 r. ś Świdnik 14.03.14 pt.
ZSO nr 6
Ogrodnik
Adam
21. Piłka nożna dziewcząt 21.05.14 ś.
Milanów
06.05.14 ś
Łęczna
30.04.14 ś
„Orlik” ZSO 1
Budzyńska
Lidia
22. Piłka nożna chłopców 22.05.14 cz.
Chełm
08.05.14 cz
Chełm
29.04.14 w
„Orlik” ZSO 1
Drzewiecki
Ireneusz
23. Dwubój nowoczesny 11.06.14 ś.
Kraśnik
06.06.13 r. pt Świdnik 30.05.14 pt
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariusz
24.-25. Liga lekkoatletyczna drużynowa dz. i ch. 03.06.13 ś
Puławy
20.05.14 ś
Rejowiec F.
7.05.14 ś
Stadion Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
26-27. L-A indywidualne dz. i ch. 28.05.13 w.
Puławy
09.05.14 ś
Rejowiec F.
16.04.14 śr.
Stadion Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
28-29 sztafety 4x100 m
400x300x200x100m
dz. i chł
14.05.2014 ś
do ustalenia
18.04.14 pt.
Stadion Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
30. Szachy drużynowe 17.12.13 w.
Tomaszów Lub.
4.12.13 ś
ZSO nr 6
Gołębski
Grzegorz
31. 24 Bieg Niepodległości 8.11.2013 pt Park Miejski

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2013/2014. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 ,  Zawody Miejskie 930
Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz.1100