Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2013/2014
LICEALIADA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi przełajowe
dz. i chł.
15.10.13 ś
Tomaszów L
03.10.13 cz
Cyców
25.09.13 w
ZSO nr 7
Czerniakiewicz
Dorota
3-4. Liga lekkoatletyczna
dz. i chł.
24.10.13 cz
Puławy
27.09.12 pt
Rejowiec F
20.09.13 pt
St. Miejski
Plizga
Teresa
5-6. Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł. 09.10.12 ś
Adamów
======== ======== ========
7-8. Tenis stołowy indywidualny
dz i ch.
05.11.13 w
Hrubieszów
29.10.13 cz
Włodawa
23.10.13 ś
ZSZ nr 5
Hanusiak J.
Siry J.
9-10. Pływanie indywidualne i sztafety dz. i chł. 11.12.13 ś
Zamość
03.12.13 w
Chełm
22.11.13 cz
I LO
Jaroszczuk
Zdzisław
11-12. Tenis stołowy drużynowy
dz. i chł.
19.02.14 ś
Zamość
11.02.14 cz
Chełm
05.02.14 ś
ZSZ nr 5
Hanusiak J.
Siry J.
13. Piłka ręczna dziewcząt 26.03.14 ś
Łuków
18.03.14 w
Chełm
3.03.14 p
I LO
Klimkowska
Monika
14. Piłka ręczna chłopców 27.03.13 w
Puławy
19.03.14 ś
Chełm
10.03.14 p
Miejska Hala
Kot
Adam
15. Piłka nożna halowa chłopców 25.02.14 w
Chełm
18.02.14 w
Chełm
07.02.14 pt
Miejska Hala
Moliński
Piotr
16. Koszykówka dziewcząt 23.04.14 w
Biała Podl
09.04.14 ś
Chełm
01.04.14 w
I LO, II LO
Sadowska
Marta
17. Koszykówka chłopców 24.04.13 ś
Biała Podl.
10.04.14 cz
Chełm
25.03.14 w
I LO, II LO
Jaroszczuk Z.
Wysocki N
18. Sztafety 4x100 m
400mx300mx200mx100 m
14.05.2014 ś
do ustalenia
16.04.14 śr
St. Miejski
Plizga
Teresa
19. Siatkówka dziewcząt 11.03.14 w
Biłgoraj.
27.02.14 w
Chełm
21.02.14 pt
I LO, II LO
Dąbska J.
Chmielewska B
20. Siatkówka chłopców 12.03.13 ś
Biłgoraj
06.03.14 ś
Świdnik
28.02.14 pt
I LO, II LO
Betiuk J.
Kot A.
21. Halowa piłka nożna dziewcząt ======== ======= 10.12.13 w
I LO
Kociuba
Tomasz
22-23 Badminton ======== ======== 18.12.13 ś
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
24. 24 Bieg Niepodległości ======== ======== 08.11.13 pt.
Park Miejski

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2013/2014. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe rozpoczynają się o godz. 1000,
Miejskie Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz. 1230
Miejskie Sztafety szwedzkie i sprinterskie odbędą się o godz. 1200