Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2013/2014

IGRZYSKA POWIAT

Lp.

Zadania

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiat

Odpowiedzialny

1-2.

Sztafetowe biegi przełajowe dz. i ch.

15.10.13 r.  w
Adamów

03.10.13 cz
Cyców

24.09.2013 r.
Wojsławice

Wlaż Jolanta

3-4.

Indywidualne biegi przełajowe dz. i ch.

09.10.13 r. ś
Adamów

 

 

 

5-6.

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 2 kat.  wiekowe

29.10.13 r w
Kocudza

23.10.13  ś
Włodawa

16.10.2013 r.
Strupin Duży

Sadowski
Marcin

7-8.

Badminton dz. i ch.

19.11.13 r. w
Zamość

14.11.13 cz
Chełm

05.11.2013 r.
Okszów

Szyszkowski Krzysztof

9-10.

Pływanie indywidualne i sztafety dz. i ch.

04.12.13 r. ś
Zamość

26.11.12  w
Chełm

20.11.2013 r.
Chełm ZSO 8

Raćkowicz
Mariusz

11-12.

Tenis stołowy drużynowy dz. i ch.

18.02.14r. w
Kocudza

12.02.14  ś
Chełm

06.02.2014 r.
Żółtańce

Rymczuk
Zbigniew

13.

Mini koszykówka dziewcząt

05.03.14 r. ś
Chełm

13.02.14  cz
Chełm

16.01.2014 r.
Staw

Siermiński
Marcin

14.

Mini koszykówka chłopców

06.03.14 r. cz
Chełm

14.02.14  Pt
Chełm

17.01.2014 r.
Staw

Siermiński
Marcin

15.

Mini piłka ręczna dziewcząt

09.04.14 r. w
Łuków

11.03.14  w
Chełm

04.03.2014 r.
Rejowiec Fab

Ożóg
Mirosław

16.

Mini piłka ręczna chłopców

10.04.14 r. ś
Zamość

12.03.14 ś
Chełm

07.03.2014 r.
Okszów

Szyszkowski
Krzysztof

17.

Mini piłka siatkowa dziewcząt „3”i„4”

26.02.14 r. ś
Biała Podl.

20.02.14  cz
Świdnik

07.02.2014 r.
Wierzbica

Kłos Jacek

18.

Mini piłka siatkowa chłopców „3”i„4”

27.02.14 r. cz
Świdnik.

21.02.14  Pt
Świdnik

11.02.2014 r.
Okszów

Szyszkowski
Krzysztof

19.

Mini piłka nożna dziewcząt

27.05.14 r. w
Milanów

07.05.14 ś
Łęczna

30.04.2014 r
Wierzbica

Kłos Jacek

20.

Mini piłka nożna chłopców

29.05.14 r. cz
Łęczna

08.05.14 cz
Łęczna

29.04.2014 r
Wierzbica

Kłos Jacek

21-22.

Czwórbój  L-A  dz. i ch.

20.05.14 r. w
Puławy

16.05.14 Pt
Rejowiec F

12.05.2014 r.
Rejowiec Fab.

Bodys
Bartosz

23-24.

Sztafety 4x100m,
100x200x300x400 m

14.05.14 r. ś
do ustalenia

 

12.05.2014 r.
Rejowiec Fab.

Bodys
Bartosz

25.

Szachy drużynowe

12.12.13 r. cz
Tomaszów L.

 

05.12.2013 r.
Wojsławice

Wlaż
Jolanta

26.

24 Bieg Niepodległości

 

 

08.11.2013 Pt
Park Miejski

 

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na  rok 2013/2014. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem do organizatora zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 1000 .