Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2013/2014

GIMNAZJADA POWIAT

Lp.

Zadania

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiat

Odpowiedzialny

1-2.

Sztafetowe biegi przełajowe  dz. ich.

15.10.13 r.  ś.
Tomaszów.

03.10.12 cz
Cyców

24.09.2013 r.
Wojsławice

Wlaż
Jolanta

3-4.

Indywidualne biegi przełajowe dz. i ch.

09.10.13 r.   ś.
Adamów

 

 

 

5-6.

Tenis stołowy indywidualny
dz i ch.

30.10.13 r.  ś
Szczebrzeszyn

24.10.13 cz
Włodawa

17.10.2013 r.
Uher

Pułajdowicz
Zbigniew

7-8.

Badminton dz. i ch.

20.11.13 r.   ś
Zamość

06.11.13 ś
Chełm

05.11.2013 r.
Okszów

Szyszkowski
Krzysztof

9-10.

Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i ch.

05.12.13 r.  cz.
Zamość

27.11.13 ś
Świdnik

21.11.2013 r.
Chełm ZSO 8

Raćkowicz
Mariusz

12-13.

Tenis stołowy drużynowy
dz. i ch.

20.02.14 r.  cz.
Parczew

10.01.14 Pt
Piaski

17.12.2013 r.
Żółtańce

Rymczuk
Zbigniew

14.

Piłka ręczna dziewcząt

15.04.14 r.  ś
Łuków

04.03.14 w
Chełm

27.02.2014 r.
Rejowiec Os.

Werner-Kość
Beata

15.

Piłka ręczna chłopców

16.04.13  r. ś.
Łuków

07.03.14 Pt
Chełm

28.02.2014 r.
Siedliszcze

Dyszewski
Krzysztof

17.

Koszykówka dziewcząt

19.03.14 r. ś.
Biała Podl.

15.01.14 ś
Chełm

08.01.2014 r.
Strachosław

Stocki
Dariusz

18.

Koszykówka chłopców

20.03.14 r.  cz.
Biała Podl.

16.01.14 cz
Chełm

10.01.2014 r.
Białopole

Leśnicki
Sławomir

19.

Piłka siatkowa dziewcząt

02.04.14 r.  w.
Piaski.

13.03.14 cz
Piaski

06.03.2014 r.
Strachosław

Stocki
Dariusz

20.

Piłka siatkowa chłopców

03.04.14 r. ś.
Piaski.

26.03.14 ś
Świdnik

19.03.2014 r.
Okszów

Szyszkowski
Krzysztof

21.

Piłka nożna dziewcząt

21.05.14 r. ś.
Milanów

06.05.14 ś
Łęczna

15.04.2014 r.
Leśniowice

Smalej
Jarosław

22.

Piłka nożna chłopców

22.05.14 r. cz. Chełm

08.05.14 cz
Chełm

16.04.2014 r.
Wierzbica

Kłos Jacek

23.

Dwubój nowoczesny

11.06.14 ś. Kraśnik

06.06.13 Pt
Świdnik

30.05.2014 r
Chełm ZSO 8

Raćkowicz
Mariusz

24.-25.

Liga lekkoatletyczna
drużynowa dz. i ch.

03.06.13r.  ś
Puławy

20.05.14 ś
Rejowiec F.

29.04.2014r.
Rejowiec F.

Ożóg
Mirosław

26-27.

L-A indywidualne
dz. i ch.

28.05.13 r.   w.
Puławy

09.05.14 ś
Rejowiec F.

29.04.2014r.
Rejowiec F.

Ożóg
Mirosław

28-29

sztafety 4x100 m
i 400x300x200x100m

14.05.2014 r. ś
do ustalenia

 

29.04.2014r.
Rejowiec F.

Ożóg
Mirosław

30.

Szachy drużynowe

17.12.13 r.  w.
Tomaszów Lub.

 

12.12.2013 r.
Wojsławice

Wlaż
Jolanta

31.

24 Bieg Niepodległości

 

 

08.11.2013 pt
Park Miejski

 

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2013/2014. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 1000.