Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2014/2015
LICEALIADA CHEŁM

Lp. Zadania

Wojewódzkie

Rejonowe

Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe
biegi przełajowe
dz. i chł.
15.10.14 ś
Lubartów
02.10.14
Cyców
26.09.14
ZSO nr 7
Czerniakiewicz
Dorota
3-4. Liga lekkoatletyczna
dz. i chł.
21.10.12 w
Biała Podl.
10.10.14
Rejowiec F
23.09.14 cz
St. Miejski
Barbara
Chmielewska
5-6 Sztafety 4x100
i 100x200x300x400
12.05.15 cz
Puławy
======== 28.04.2015r.
St. Miejski.
Monika
Klimkowska
7-8. Indywidualne
biegi przełajowe dz. i chł.
07.10.14 w
Adamów
======== ======== Mariusz
Półtorak
9-10. Tenis stołowy
indywidualny dz i ch.
27.11.14 cz
Hrubieszów
05.11.14
Włodawa
28.10.14
ZSZ nr 5
Siry
Jacek
11-12. Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i chł.
09.12.14 w
Biała Podl.
25.11.14
Świdnik
20.11.14
I LO
Jaroszczuk
Zdzisław
13. XXV Bieg Niepodległości 06.11.14 Kalisio
Piotr
14-15 Tenis stołowy
drużynowy dz. i chł.
21.01.15 ś
Kocudza
17.12.14 cz
Chełm
10.12.14
ZSZ nr 5
Siry
Jacek
16. Piłka ręczna
dziewcząt
03.03.15 w
Zamość
17.02.15
Chełm
20.01.15
I LO
Klimkowska
Monika
17. Piłka ręczna
chłopców
04.03.15 ś
Puławy
23.01.15
Chełm
16.01.15 ś
Miejska Hala
Kot
Adam
18. Piłka nożna halowa
chłopców
19.02.15 cz
Biłgoraj
29.01.15
Chełm
22.01.15
Miejska Hala
Moliński
Piotr
19. Koszykówka
dziewcząt
25.03.15 ś
Biała Podl
10.03.15
Chełm
05.03.15 w
I LO, II LO
Sadowska
Marta
20. Koszykówka
chłopców
26.03.15 cz
Biała Podl.
11.03.15
Chełm
06.03.15
I LO, II LO
Wysocki
Norbert
22. Siatkówka
dziewcząt
24.02.15 w
Tomaszów L
27.01.15
Piaski
11.12.14
I LO, II LO
Dąbska Joanna
Chmielewska B.
23. Siatkówka
chłopców
25.02.15 ś
Chełm
28.01.15
Chełm
16.12.14
I LO, II LO
Kot Adam
Betiuk Jarosław
24. Halowa piłka nożna
dziewcząt
======== ======= 20.02.15 w
I LO
Kociuba
Tomasz
25-26 Badminton ======== ======== 14.11.14 ś
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2014/2015. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Miejskie rozpoczynają się o godz. 900,
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe rozpoczynają się o godz. 1000,

Miejskie Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz. 1300