Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2014/2015
IGRZYSKA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1. Sztafetowe
biegi przełajowe dz. i ch.
15.10.14 ś
Lubartów
02.10.14
Cyców
26.09.14
ZSO nr 7
Czerniakiewicz
Dorota
2. Indywidualne
biegi przełajowe dz i ch
07.10.14 w
Adamów
======= ======= Agnieszka
Kusiak
3. XXV Bieg
Niepodległości
06.11.2014 Kalisio
Piotr
4. Tenis stołowy
indywidualny dz. i chł.
25.11.14 ś
Kocudza
07.11.14
Chełm
29.10.14
ZSZ nr 5
Janusz
Hanusiak
5. Badminton 19.11.14 ś
Zamość
13.11.14
Chełm
31.10.14
SP nr 5
Gorzanowski
Andrzej
6. Pływanie
indywidualne i sztafety
11.12.14 cz
Zamość
02.12.14
Świdnik
21.11.14
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariusz
7. Tenis stołowy
drużynowy
22.01.15 cz
Kocudza
09.01.15
Chełm
12.12.14
ZSZ nr 5
Hanusiak
Janusz
8. Mini koszykówka
dziewcząt
10.03.15 w
Lublin
26.02.15
Chełm
18.02.15
ZSO nr 8
Król
Zenon
9. Mini koszykówka
chłopców
11.03.15 ś
Lublin
27.02.15
Chełm
19.02.15
ZSO nr 8
Król
Zenon
10. Mini piłka ręczna
dziewcząt
15.04.15 ś
Łuków
31.03.15
Chełm
19.03.15
SP nr 5
Krasuń
Robert
11. Mini piłka ręczna
chłopców
16.04.15 cz
Łuków
27.03.15
Chełm
20.03.15
SP nr 5
Rafalski
Jaroslaw
12. Mini siatkówka
dziewcząt „3”i „4”
27.01.15 w
Opole
14.01.15
Świdnik
18.12.14
SP nr 5
Rymowicz
Edyta
13. Mini siatkówka
chłopców „3”i „4”
28.01.15 ś
Świdnik.
15.01.15
Świdnik
19.12.14
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
14. Halowa piłka nożna
dziewcząt
======= ======= 30.01.15
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
15. Mini piłka nożna
dziewcząt
26.05.15 w
Milanów
22.05.15
Świdnik
19.05.15 w
Orlik ZSO 1
Budzyńska
Lidia
16. Mini piłka nożna
chłopców
28.05.15 cz
Chełm
14.05.15
Chełm
24.04.15 ś
Orlik III LO
Kogut
Sebastian
17. Czwórbój L-A
dz. i ch.
20.05.15 ś
Zamość
06.05.15
Rejowiec F.
30.04.15
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
18. Sztafety:4x100m,
400x300x200x100
12.05.15 w
Puławy
08.05.15
Rejowiec F
28.04.15
St.Miejski
19.. Szachy drużynowe 16.12.14 ś
Tomaszów L.
======= 03.12.14 
SP nr 4
Anchimowicz
Barbara
20. Halowa piłka nożna
chłopców.
======= ======= 24.02.15
SP nr 5
Robert
Krasuń

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na  rok 2014/2015. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 . zawody Miejskie godz. 900