Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2014/2015
GIMNAZJADA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi
przełajowe dz. ich.
15.10.14 ś
Lubartów.
02.10.14 r.
Cyców
26.09.14
ZSO 7
Czerniakiewicz
Dorota
3-4. Indywidualne biegi
przełajowe dz. i ch.
07.10.14 w
Adamów
======= ======= Czerniakiewicz
Dorota
5. XXV Bieg
Niepodległości
---- ------- 06.11.2014 Piotr
Kalisio
6-7. Tenis stołowy
indywidualny dz i ch.
26.11.14 ś
Kocudza
18.11.14 r.
Chełm
12.11.14
ZSZ 5
Hanusiak
Janusz
8-9. Badminton
dz. i ch.
20.11.14 cz
Zamość
04.11.14
Chełm
24.10.14
SP 5
Worzanowski
Andrzej
10-11. Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i ch.
10.12.14
Zamość
04.12.14 r.
Świdnik
28.11.14
ZSO 8
Raćkowicz
Mariusz
12-13. Piłka nożna
halowa dziewcząt
======= ======== 25.11.14
ZSO 6
Piotr
Jabłoński
14-15. Tenis stołowy
drużynowy dz. i ch.
20.01.15 w.
Kocudza
08.01.15 r.
Piaski
09.12.14
ZSZ 5
Hanusiak
Janusz
16. Piłka ręczna
dziewcząt
09.04.15 ś
Zamość
24.03.15 r.
Chełm
17.03.13
SP 5
Krasuń
Robert
17. Piłka ręczna
chłopców
14.04.15 w.
Łuków
12.03.15 r.
Chełm
15.01.15
SP 5
Krasuń
Robert
18. Piłka nożna
halowa chłopców
======= ====== 27.11.14 pt.
SP 5
Krasuń
Robert
19. Koszykówka
dziewcząt
18.03.15 ś.
Biała Podl.
03.03.15 r.
Chełm
21.01.15 r.
ZSO 8
Król
Zenon
20. Koszykówka
chłopców
19.03.15 cz .
Biała Podl.
04.03.15 r.
Chełm
27.01.15 r.
ZSO 6
Janiak
Andrzej
21. Siatkówka
dziewcząt
31.03.15 w
Piaski.
13.03.15 r.
Świdnik
13.01.15 r
ZSO 6
Radelczuk
Agnieszka
22. Siatkówka
chłopców
01.04.15 ś
Chełm
26.03.15 r.
Chełm
14.01.15 r.
ZSO 6
Radelczuk
Agnieszka
23. Piłka nożna
dziewcząt
05.05.15 w.
Milanów
29.04.15 r.
Chełm
16.04.15 r.
„Orlik” ZSO 1
Budzyńska
Lidia
24. Piłka nożna
chłopców
07.05.15 ś.
Lublin
29.04.15 r.
Świdnik
17.04.15 r.
„Orlik” ZSO 1
Drzewiecki
Ireneusz
25. Dwubój
nowoczesny
10.06.15 ś.
Kraśnik
02.06.15 r.
Chełm
02.06.15 r.
ZSO 8
Raćkowicz
Mariusz
26-27. Liga lekkoatletyczna
drużynowa dz. i ch.
27.05.15 ś
Puławy
15.05.15 r.
Rejowiec F.
13.05.15 r.
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
28-29. L-A indywidualne
dz. i ch.
21.05.15 ś.
Zamość
08.05.15 r.
Rejowiec F.
28.04.15 r.
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
30-31. sztafety 4x100 m
i szwedzkie dz. i chł.
12.05.15 cz.
Puławy
06.05.15 r.
Rejowiec F
30.04.15 r.
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
32. Szachy drużynowe 17.12.14 ś.
Łuków.
======= 02.12.14 r.
ZSO 6
Gołębski
Grzegorz

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2014/2015. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 ,  Zawody Miejskie 900
Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz.1100