Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2015/2016
IGRZYSKA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztaf. biegi
przełajowe
20.10.15 r.
Lubartów
01.10.15 r.
Cyców
22.09.15
ZSO nr 7
Czerniakiewicz
Dorota
3-4. Ind. biegi
przełajowe
07.10.14 r. w
Adamów
===== ====== Agnieszka
Kusiak
5. XXVI Bieg
Niepodległości
===== ===== Park Miej.
10.11.15
Kalisio
Piotr
6-7. Tenis stołowy ind.
2 kat. wiekowe
24.11.15 r.
Kocudza
10.11.15
Włodawa
28.10.15
ZSZ nr 5
Janusz
Hanusiak
8-9. Badminton
dz. i ch.
18.11.15 r.
Zamość
29.10.15
Chełm
23.10.15
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
10-11. Pływanie ind. i sztaf.
dz. i ch.
09.12.15 r.cz
Zamość
02.12.15
Świdnik
19.11.15
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariusz
12-13. Tenis stołowy druż.
dz. i ch.
02.02.16 r.
Kocudza
20.01.16
Włodawa
08.01.16
ZSZ nr 5
Hanusiak
Janusz
14. Mini koszykówka dz. 15.03.16 r.
Chełm
09.03.16
Chełm
04.02.16
ZSO nr 8
Król
Zenon
15 Mini koszykówka chł. 16.03.16 r.
Chełm
10.03.16
Chełm
05.02.16
ZSO nr 8
Król
Zenon
16. Mini piłka ręczna dz. 14.04.16 r.
Łuków
06.04.16
Chełm
22.03.16
SP nr 5
Krasuń
Robert
17. Mini piłka ręczna chł. 20.04.15 r.
Janów Lub.
07.04.16
Świdnik
23.03.16
SP nr 5
Rafalski
Jaroslaw
18. Mini siatkówka dz.
„3”i „4”
02.03.16r.
Świdnik
09.02.16
Świdnik
27.01.16
SP nr 5
Rymowicz
Edyta
19. Mini siatkówka chł.
„3”i „4”
03.03.16 r.
Świdnik.
10.02.16
Świdnik
29.01.16
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
20. Halowa piłka
nożna dz.
====== ===== 14.01.16
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
21 Halowa piłka
nożna chł.
====== ===== 15.01.16
SP nr 5
Robert
Krasuń
22. Mini piłka
nożna dz.
24.05.16 r
Milanów
27.04.16
Świdnik
19.04.16
Orlik ZSO 1
Budzyńska
Lidia
23. Mini piłka
nożna chł.
31.05.16 r.
Parczew
28.04.16
Chełm
21.04.16
Orlik III LO
Kogut
Sebastian
24-25. Czwórbój L-A
dz. i ch.
19.05.16 r.
Puławy
12.05.16
Rejowiec F.
05.05.16
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
26-27. Sztafety:4x100m,
400x300x200x100
07.06.16 r.
Biała Podl.
17.05.16
Rejowiec F.
10.05.16
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
28-29. Szachy drużynowe 15.12.15 r.
Międzyrzec .
===== 10.12.15
SP nr 4
Anchimowicz
Barbara

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na  rok 2015/2016. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 . zawody Miejskie godz. 900
Miejskie sztafety z Gimnazjadą indywidualną L-A godz. 900, Czwórbój godz. 1100