Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2015/2016
GIMNAZJADA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztaf. biegi
przełajowe dz. i ch.
20.10.15
Lubartów.
01.10.15
Cyców
22.09.15
ZSO nr 7
Czerniakiewicz
Dorota
3-4. Ind. biegi
przełajowe
07.10.15
Adamów
====== ====== Czerniakiewicz
Dorota
5. XXVI Bieg
Niepodległości
====== ====== Park Miej.
10.11.15
Piotr
Kalisio
6-7. Tenis stołowy
ind. dz i ch.
25.11.15
Kocudza
04.11.15
Chełm
22.10.15
ZSZ nr 5
Hanusiak
Janusz
8-9. Badminton
dz. i ch.
19.11.15
Zamość
27.10.15
Chełm
16.10.15
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
10-11. Pływanie indy.
i sztafety dz. i ch.
11.12.15
Zamość
04.12.15
Chełm
20.11.15
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariusz
12. Piłka nożna
halowa dz.
====== ====== 03.12.15
ZSO nr 6
Piotr
Jabłoński
13. Piłka nożna
halowa chł.
====== ====== 08.12.15
SP nr 5
Krasuń
Robert
14-15. Tenis stołowy
druż. dz. i ch.
28.01.16
Kocudza
21.01.16
Piaski
12.01.16
ZSZ nr 5
Hanusiak
Janusz
16. Piłka ręczna dz. 23.03.16
Krasnik
08.03.16
Chełm
12.02.16
SP nr 5
Krasuń
Robert
17. Piłka ręczna chł. 05.04.16
Łuków
18.03.16
Chełm
04.03.16
SP nr 5
Krasuń
Robert
19. Koszykówka dz. 23.03.16
Lublin
08.03.16
Chełm
09.02.16
ZSO nr 8
Król
Zenon
20. Koszykówka chł. 05.04.15
Lublin
18.03.16
Chełm
03.02.16
ZSO nr 6
Janiak
Andrzej
21. Siatkówka dz. 23.03.16
Piaski.
08.03.16
Chełm
03.03.16
ZSO nr 6
Radelczuk
Agnieszka
22. Siatkówka chł. 05.04.16
Biłgoraj
18.03.16
Chełm
20.01.16
ZSO nr 6
Radelczuk
Agnieszka
23. Piłka nożna dz. 05.05.16
Parczew
20.04.16
Chełm
12.04.16
Orlik ZSO 1
Budzyńska
Lidia
24. Piłka nożna chł. 10.05.16
Świdnik
21.04.16
Świdnik
13.04.16
Orlik ZSO 1
Drzewiecki
Ireneusz
25. Dwubój
nowoczesny
09.06.16
Kraśnik
03.06.16
Chełm
03.06.16
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariuiusz
26-27. Liga lekkoatl.
druż dz. i ch.
31.05.16
Puławy
19.05.16
Rejowiec F.
13.05.16
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
28-29. L-A indywid.
dz. i ch.
24.05.16
Zamość
17.05.16
Rejowiec F.
10.05.16
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
30-31. sztafety 4x100 m
400x300x200x100m
07.06.16
Biała Podl.
12.05.16
Rejowiec F
05.05.16
St. Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
32. Szachy drużynowe 16.12.15
Tomaszów Lub.
====== 26.11.15
ZSO nr 6
Gołębski
Grzegorz

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2015/2016. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 ,  Zawody Miejskie 900
Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz.1100
Sztafety pływackie o godz. 900 liga indyw. i drużynowa godz. 1100