Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2015/2016
LICEALIADA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztaf. biegi
przełajowe dz. i chł.
20.10.15
Lubartów
01.10.15.
Cyców
22.09.15
ZSO nr 7
Czerniakiewicz
Dorota
3-4. Liga
lekkoatletyczna
15.10.15
Puławy
25.09.15
Rejowiec F.
25.09.15
Rejowiec F
Chmielewska
Barbara
5-6 Sztafety 4x100
100x200x300x400
07.06.16
Biała Podl.
====== 13.05.16
Stadion Miejski.
Monika
Klimkowska
7-8. Indy.biegi
przełajowe
07.10.15
Adamów
====== ====== Mariusz
Półtorak
11-12. Pływanie ind
i sztafety dz. i chł.
15.12.15
Zamość
08.12.15
Świdnik
02.12.15
I LO
Jaroszczuk
Zdzisław
13. XXVI Bieg
Niepodległości
====== ====== Park Miejski
10.11.15
Kalisio
Piotr
14-15 Tenis stołowy
druż. dz. i chł.
04.02.16
Kocudza
26.01.16
Chełm
19.01.16
ZSZ nr 5
Siry
Jacek
16. Piłka ręczna
dziewcząt
03.03.16
Łuków
11.02.16
Chełm
21.01.16
I LO
Klimkowska
Monika
17. Piłka ręczna
chłopców
08.03.16
Zamość
28.01.16
Chełm
13.01.16
Miejska Hala
Kot
Adam
18. Piłka nożna
halowa chł.
10.02.16
Biłgoraj
02.02.16
Chełm
22.01.16
Miejska Hala
Moliński
Piotr
19. Koszykówka
dziewcząt
22.03.16
Biała Podl
11.03.16
Chełm
01.03.16
I LO, II LO
Sadowska
Marta
20. Koszykówka
chłopców
23.03.16
Biała Podl.
17.03.16
Chełm
02.03.16
I LO, II LO
Wysocki
Norbert
22. Siatkówka
dziewcząt
09.03.16
Piaski
14.01.16
Piaski
07.01.16
I LO, II LO
Dąbska J.
Chmielewska B.
23. Siatkówka
chłopców
10.03.16
Biała Podl.
15.01.16
Świdnik
18.12.15
I LO, II LO
Kot A.
Betiuk J.
25-26 Badminton ====== ====== 27.11.15
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2015/2016. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Miejskie rozpoczynają się o godz. 900,
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe rozpoczynają się o godz. 1000,

Miejskie zawody w sztafetach, razem z gimnazjadą drużynową L- A o godz. 900
Miejskie Sztafetowe biegi przełajowe godz. 1300