Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2016/2017
IGRZYSKA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi
przełajowe
20.10.2016 r.
TOMASZÓW L
13.10.2016r.
CYCÓW
29.09.2016 r.
I LO i III LO
Aneta Wdowiak
Piotr Moliński
3-4. Ind. Biegi
przełajowe
11.10.2016 r.
ADAMÓW
======== ======== Agnieszka
Kusiak
5. XXVII Bieg
Niepodległości
    11.11.2015 r.
Park Miejski
 
6-7. Tenis
stołowy ind.
22.11.2016 r.
KOCUDZA
15.11.2016 r
LUDWIN
04.11.2016 r.
ZSZ nr 5
Janusz
Hanusiak
8-9. Badminton 17.11.2016 r.
ZAMOŚĆ
9.11.2016 r
LUDWIN
27.10.2016 r.
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
10 Szachy
drużynowe
06.12.2016 r.
ZAMOŚĆ
======== 23.11.2016 r.
SP nr 4
Alchimowicz
Barbara
11-12. Pływanie ind.
i sztafety
08.12.2016 r.
LUBLIN
02.12.2016 r.
ŚWIDNIK
18.11.2016 r.
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariusz
13-14. Tenis stołowy druż. 22.02.2017 r.
KOCUDZA
17.02.2017 r.
CHEŁM
08.02.2017 r.
ZSZ nr 5
Hanusiak
Janusz
15. Mini koszykówka
dziewcząt
15.03.2017 r.
CHEŁM
01.03.2017 r.
CHEŁM
01.02.2017 r.
ZSO nr 8
Dariusz
Waleńciuk
16 Mini koszykówka
chłopców
16.03.2017 r.
CHEŁM
02.03.2017 r.
CHEŁM
31.01.2017 r.
ZSO nr 8
Dariusz
Waleńciuk
17. Mini piłka ręczna
dziewcząt
05.04.2017 r.
ŁUKÓW
21.03.2017 r.
CHEŁM
23.02.2017r.
SP nr 5
Krasuń
Robert
18. Mini piłka ręczna
chłopców
06.04.2017 r.
ZAMOŚĆ.
22.03.2017 r.
CHEŁM
28.02.2017 r.
SP nr 5
Rafalski
Jaroslaw
19. Mini siatkówka
dziewcząt 4”
23.03.2017 r.
ŚWIDNIK
15.03.2017 r.
ŚWIDNIK
08.03.2017 r.
SP nr 5
Rymowicz
Edyta
20. Mini siatkówka
chłopców „4”
24.03.2017 r.
ŚWIDNIK.
16.03.2017 r.
ŚWIDNIK
09.03.2017 r.
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
21. Halowa piłka nożna
dziewcząt
======== ======== 13.01.2017r.
SP nr 5
Rafalski
Jarosław

22

Halowa piłka nożna
chłopców.
======== ======== 12.01.2017 r.
SP nr 5
Robert
Krasuń
23. Mini piłka nożna
dziewcząt
30.05.2017 r
MILANÓW
18.05.2017 r.
ŁĘCZNA
10.05.2017 r.
Orlik ZSO nr1
Budzyńska
Lidia
24. Mini piłka nożna
chłopców
06.06.2017 r.
ŁĘCZNA
19.052017 r.
ŁĘCZNA
11.05.2017r.
Orlik ZSO nr1
Ireneusz
Drzewiecki
25-26. Czwórbój L-A 23.05.2017 r.
ZAMOŚĆ
16.05.2017 r.
REJOWIEC F
05.05.2017 r.
Stadion Miejski
Dorota
Czerniakiewicz

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na  rok 2016/2017.  Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 10.oo .  
Wszystkie  zawody Miejskie godz. 9.oo