Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2016/2017
GIMNAZJADA CHEŁM

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi
przełajowe
20.10.2016 r.
TOMASZÓW L.
13.10.2016 r.
CYCÓW
29.09.2016 r.
I LO i III LO
Piotr Moliński
Aneta Wdowiak
3-4. Ind. biegi
przełajowe
11.10.2016 r.
ADAMÓW
======== ======== Czerniakiewicz
Dorota
5. XXVII Bieg
Niepodległości
========= ======== 11.11.2016 r.
Park Miejski
 
6-7. Tenis stołowy
indywidualny
23.11.2016 r.
KOCUDZA
16.11.2016 r.
LUDWIN
26.10.2016 r.
ZSZ nr 5
Hanusiak
Janusz
8-9. Badminton 15.11.2016 r.
ZAMOŚĆ
08.11.2016 r.
LUDWIN
21.10.2016 r.
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
10-11. Pływanie ind.
i sztafety
08.12.2016 r.
LUBLIN
29.11.2016 r.
ŚWIDNIK
17.11.2016 r.
ZSO nr 8
Raćkowicz
Mariusz
12. Piłka nożna
halowa dz.
========= ======== 20.12.2016 r.
ZSO nr 6
Piotr
Jabłoński
13. Piłka nożna
halowa ch.
========= ======== 21.12.2016 r.
SP nr 5
Krasuń
Robert
14-15. Tenis stołowy
drużynowy
21.02.2017 r.
KOCUDZA
14.02.2017 r.
PIASKI
06.02.2017 r.
ZSZ nr 5
Hanusiak
Janusz
16. Piłka ręczna
dziewcząt
22.03.2017 r.
KRAŚNIK
14.03.2017 r.
CHEŁM
10.01.2017 r.
SP nr 5
Krasuń
Robert
17. Piłka ręczna
chłopców
23.03.2017 r.
ZAMOŚĆ
17.03.2017 r.
CHEŁM
11.01.2017 r.
SP nr 5
Krasuń
Robert
19. Koszykówka
dziewcząt
22.03.2017 r.
BIAŁA PODL.
14.03.2017 r.
CHEŁM
16.02.2017 r.
ZSO nr 8
Król
Zenon
20. Koszykówka
chłopców
23.03.2017 r.
CHEŁM
17.03.2017 r.
CHEŁM
14.02.2017 r.
ZSO nr 6
Janiak
Andrzej
21. Siatkówka
dziewcząt
22.03.17 r.
PIASKI
15.03. 2017 r.
PIASKI
10.02.2017 r.
ZSO nr 6
Radelczuk
Agnieszka
22. Siatkówka
chłopców
23.03.17 r.
CHEŁM
17.03. 2017 r.
CHEŁM
09.02.2017 r.
ZSO nr 6
Radelczuk
Agnieszka
23. Piłka nożna
dziewcząt
11.05.2017 r.
PARCZEW
27.04.2017 r.
ŁĘCZNA
12.04.2017 r.
ZSO 1
Budzyńska
Lidia
24. Piłka nożna
chłopców
09.05.2017 r.
ŚWIDNIK
25.04.2017 r.
ŚWIDNIK
11.04.2017 r.
ZSO 1
Drzewiecki
Ireneusz
25-26. L-A
indywidualne
30.05.2017 r.
ZAMOŚĆ
25.05.2017 r.
REJOWIEC F.
17.05.2017 r.
Stadion Miejski
Czerniakiewicz
Dorota
27. Szachy
drużynowe
29.11.2016 r.
ALEKSANDRÓW.
======== 28.10.2016 r.
ZSO nr 6
Gołembski
Grzegorz
28 Siatkówka
plażowa
do ustalenia     Radelczuk
Agnieszka

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2016/2017. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 10.oo,
Zawody Miejskie o godz. 9.oo,
Miejskie Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz. 11.oo