Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2017/2018
LICEALIADA CHEŁM
rocznik 1998 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Drużynowe biegi przełajowe dz. i chł. 11.10.2017 r. 24.10.2017 r.
Chełm
27.09.2017 r.
ZSEiM
P.Moliński
3-4. Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. 20.10.2017 r.
Cyców
12.10.2017 r. Cyców 03.10.2017 r.
ZSEiM
P.Moliński
5-6. Liga lekkoatletyczna
dz. i chł.
18.10.2017 r. Puławy 10.10.2017 r. Zamość 06.10.2017 r.
Rejowiec F
B.Chmielewska
7-8. Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 23.02.2018 r.
Hrubieszów
2018 r.
Chełm
26.10.2017 r.
ZSEiT
J. Siry
9-10. Badminton dz. i chł. 21.02.2017 r. Zamość 15.11.2017 r. Chełm 07.11.2017 r.
SP5
A.Worzanowski
11. XXVIII Bieg Niepodległości -------------- -------------- Park Miejski
10.11.2017 r.
P.Kasio
12-13. Pływanie indywidualne i sztafety dz. i chł. 07.12.2017 r. 28.11.2017 r. Chełm 24.11.2017 r.
I LO
J.Dąbska
14.. Szachy 08.12.2017 r.
Tomaszów
30.11.2017 r.
Tomaszów
23.11.2017 r.
ZSEiM
M.Oszust
15. Halowa piłka nożna dz. -------------- -------------- 12.12.2017 r.
I LO
T.Kociuba
16. Halowa piłka nożna chł. -------------- -------------- 14.12.2017 r.
Miejska Hala
P.Moliński
17. Piłka ręczna dziewcząt 20.03.2018 r.
Łuków
08.03.2018 r.
Chełm
19.02.2018 r.
I LO
M.Klimkowska
18. Piłka ręczna chłopców 21.03.2018 r.
Puławy
09.03.2018 r.
Chełm
26.02.2018 r.
Miejska Hala
A.Kot
19. Piłka nożna chłopców 26.04.2018 r.
Parczew
18.04.2018 r.
Chełm
10.04.2018 r.
Orlik ZSEiM
P.Moliński
20 Piłka nożna dziewcząt 25.04.2018 r.
Łęczna
17.04.2018 r.
Chełm
12.04.2018 r.
Orlik ZSEiM
S.Kogut
21. Koszykówka dziewcząt 10.04.2018 r.
Biała Podl.
22.03.2018 r.
Chełm
12-19.03.2018
I LO, II LO
M.Sadowska
22. Koszykówka chłopców 12.04.2018 r.
Hrubieszów
23.03.2018 r.
Chełm
06-07.03.2018
I LO, II LO
N.Wysocki
23. Siatkówka dziewcząt 06.03.2018 r. Biała Podl. 22.02.2018 r.
Piaski
15.02.2018
Hala MOSiR
J.Dąbska
B.Chmielewska
24. Siatkówka chłopców 14.03.2018 r. Biała Podl. 01.03.2018 r.
Chełm
19.02.2018
Hala MOSiR
A.Kot
J.Betiuk
25. Siatkówka plażowa dz. 06.06.2018 r. Lublin 01.06.2018 r
Świdnik
29.05.2018 r.
oś Słoneczne
D.Miszczuk
26. Siatkówka plażowa chł. 07.06.2018 r. Lublin 01.06.2018 r.
Chełm
30.05.2018 r.
oś Słoneczne
D.Miszczuk
27. Liga lekkoatletyczna
dz. i chł. - II rzut
12.06.2018 r. Lublin 07.06.2018 r.
Rejowiec
07.06.2018 r.
Rejowiec
A.Kot

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na 2017/2018. strona internetowa ZM SZS i LWSZS./ Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć  na dwa dni przed terminem zawodów. 
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 10,oo,   Miejskie o godz. 9,oo
Miejskie sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz. 13.30.
Terminy zawodów w roku 2018 podamy w terminie póżniejszym

ZSEiM ul. Sienkiewicza 22
ZSEiT ul. Jagiellońska 29

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski