Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2017/2018
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2002-2004/

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Drużynowe biegi przełajowe   2018 r. Chełm 27.09.2017 r. ZSEiM Piotr
Moliński
3-4. Sztafetowe biegi przełajowe dz. i ch. 20.10.2017 r. Cyców 12.10.2017 r. Cyców 04.10.2017 r. ZSEiM Piotr
Moliński
5-6. Badminton dz. i ch. 15.11.2017 r. Ludwin 21.11.2017 r. Chełm 25.10.2017 r. SP5 Andrzej Worzanowski
7-8. Tenis stołowy drużynowy dz. i ch. 15.02.2018 r. Szczebrzeszyn 2018 r. Chełm 27.10.2018 r. ZSMiT Hanusiak
Janusz
9-10. Pływanie indywidualne i sztafety dz. i ch. 07.12.2017 r. Lublin 22.11.2017 r. Świdnik 09.11.2017 r. Park Wodny Raćkowicz
Mariusz
11. XXVIII Bieg Niepodległości ------- ------- Park Miejski 10.11.2017 r. Piotr
Kalisio
12. Szachy drużynowe 29.11.2017 r. Biłgoraj 21.11.2017 r. Aleksandrów 17.11.2017 r. SP11 Grzegorz
Gołębski
13. Piłka nożna halowa dziewcząt 16.02.2018 r. ------- 18.01.2018 r. Miejska Hala Piotr
Jabłoński
14. Piłka nożna halowa chłopców 26.02.2018 r. ------- 17.01.2018 r. Miejska Hala Piotr
Sadura
15. Piłka ręczna dziewcząt 10.04.2018 r.
Kraśnik
05.04.2018 r.
Chełm
20.03.2017 r. SP5 Robert
Krasuń
16. Piłka ręczna chłopców 11.04.2018 r.
Zamość
06.04.2018 r.
Chełm
21.03.2017 r. SP5 Robert
Krasuń
17. Koszykówka dziewcząt 22.03.2018 r.
Krasnystaw
13.03.2018 r
Chełm
13.02.2017 r. SP11 Mariusz Koniuszewski
19. Koszykówka chłopców 23.03.2018 r.
Biała Podl
14.03.2018 r.
Chełm
14.02.2017 r. SP11 Grzegorz
Gaj
20. Siatkówka dziewcząt 07.03.2018 r.
Piaski
20.02.2018 r.
Piaski
23.01.2017 r. SP11 Agnieszka
Radelczuk
21. Siatkówka chłopców 08.03.2018 r.
Piaski
21.02.2018 r.
Chełm
24.01.2017 r. SP11 Agnieszka
Radelczuk
22. Piłka nożna dziewcząt 11.05.2018 r.
Parczew
27.04.2018 r.
Chełm
11.04.2017 r. Orlik SP1 Lidia
Budzyńska
23. Piłka nożna chłopców 08.05.2018 r.
Łęczna
24.04.2018 r.
Świdnik
09.04.2017 r. Orlik SP1 Ireneusz
Drzewiecki
24-25. L-A indywidualne
dz. i ch.
05.06.2018 r.
Lublin
31.05.2018 r.
Rejowiec F.
17.05.2017 r. Stadion Miejski Dorota
Czerniakiewicz
26-27. Siatkówka plażowa
dz. i chł.
06.06.2018 r.
07.06.2018 r.
Lublin
24.05.2018 r.
Świdnik
25.05.2018 r.
Chełm
18.05.2017
Oś. Słoneczne
Agnieszka Radelczuk

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2017/2018.   Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 10,oo , Zawody Miejskie o godz. 9,oo
Miejskie Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz.11,oo
Terminy zawodów w roku 2018 podamy w terminie póżniejszym.

ZSEiM ul. Sienkiewicza 22
ZSEiT ul. Jagiellońska 29
SP11 ul. Powstańców Warszawy 10

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski