Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2017/2018
Igrzyska Dzieci
rocznik 2005 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Drużynowe biegi przełajowe dz. i ch.   2018 r.
Chełm
27.09.2017 r. ZSEiM Agnieszka Kusiak
3-4. Sztafetowe biegi przełajowe dz. i ch. 20.10.2017 r. Cyców 12.10.2017 r. Cyców 04.10.2017 r. ZSEiM Piotr
Moliński
5-6. Tenis stołowy drużynowy
dz. i ch.
14.02.2018 r. Kocudza 2018 r.
Chełm
31.10.2017 r. ZSEiT Janusz
Hanusiak
7-8. Badminton dz. i ch. 17.11.2017 r. Zamość 26.10.2017 r. Zamość 20.10.2017 r. SP5 Andrzej Worzanowski
9. XXVIII Bieg Niepodległości ---------- ---------- 10.11.2017 r. Park Miejski. Piotr
Kalisio
10. Szachy drużynowe 06.12.2017 r. Zamość. 21.11.2017 r. Zamość 16.11.2017 r. SP4 Barbara Anchimowicz
11-12. Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i ch.
07.12.2017 r. Lublin 21.11.2017 r. Świdnik 18.11.2017 r. Park Wodny Mariusz Raćkowicz
14. Halowa piłka nożna dziewcząt ---------- ---------- 19.12.2017 r. SP5 Jarosław
Rafalski

15.

Halowa piłka nożna chłopców. ---------- ---------- 21.12.2017 r. SP5 Robert
Krasuń
13. Mini koszykówka dziewcząt 15.03.2018 r. Lublin 27.02.2018 r.
Chełm
22.02.2018 r.
ZSO nr 8
Mariusz Koniuszewski
16 Mini koszykówka chłopców 16.03.2018 r. Lublin 28.02.2018 r.
Chełm
23.02.2018 r.
ZSO nr 8
Mariusz Koniuszewski
17. Mini piłka ręczna dziewcząt 05.04.2018 r. Kraśnik 27.03.2018 r.
Chełm
15.03.2018 r.
SP nr 5
Robert
Krasuń
18. Mini piłka ręczna chłopców 06.04.2018 r. Biała Podl. 28.03.2018 r.
Chełm
16.03.2018 r.
SP nr 5
Jarosław
Rafalski
19. Mini siatkówka dziewcząt „4” 22.03.2018 r. Biała Podl. 06.03.2018 r.
Świdnik
15.02.2018 r.
SP nr 5
Edyta
Rymowicz
20. Mini siatkówka chłopców„4” 23.03.2018 r. Świdnik 07.03.2018 r.
Świdnik
16.02.2018 r.
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
21. Mini piłka nożna dziewcząt 24.05.2018 r. Parczew 18.05.2018 r.
Łęczna
13.04.2018 r.
Orlik ZSO nr 1
Lidia
Budzyńska
22-23. Czwórbój L-A dz. i ch. 29.05.2018 r. Puławy 22.05.2018 r.
Rejowiec F
15.05.2018 r.
St. Miejski
Dorota
Czerniakiewicz
24. Mini piłka nożna chłopców 06.06.2018 r. Kraśnik 30.05.2018 r.
Łęczna
20.04.2018 r.
Orlik ZSO nr 1
Ireneusz Drzewiecki

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2017/2018. /strona internetowa ZM SZS i LWSZS./. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 10,oo .
Wszystkie  zawody Miejskie godz. 9,oo.
Terminy zawodów w roku 2018 podamy w terminie póżniejszym

ZSEiM ul. Sienkiewicza 22
ZSEiT ul. Jagiellońska 29

Prezes Z MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski