Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Wykaz szkolnych imprez sportowych
Powiat rok 2017/2018
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2002-2004/

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Powiat Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi
przełajowe dz. ich.
20.10.2017 r.
Cyców.
12.10.2017 r.
Cyców
04.10.2017 r.
Wierzbica
Robert
Boraczuk
3-4. Drużynowe biegi
przełajowe dz. i ch.
    Do ustalenia
2018 r.
========
5. XXVIII Bieg
Niepodległości
----- ------- 10.11.2017 r.
Park Miejski
Piotr
Kalisio
6-7. Szachy drużynowe 29.11.2017 r.
Aleksandrów.
21.11.2017 r
Aleksandrów
14.11.2017 r.
Leśniowice.
Grzegorz
Skrzypa
8-9. Badminton
dz. i ch.
15.11.2017 r.
Ludwin
21.11.2017 r.
Chełm
17.10.2017 r.
Okszów.
Krzysztof
Szyszkowski
10-11. Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i ch.
07.12.2017 r.
Lublin
22.11.2017 r.
Świdnik
09.11.17.r.
Park Wodny
Raćkowicz
Mariusz
12. Piłka nożna
halowa dziewcząt
========= ======== ======== ========
13. Piłka nożna
halowa chłopców
========= ======== ======== ========
14-15. Tenis stołowy
drużynowy dz. i ch.
15.02.2018 r.
Kocudza
25.01.2018 r.
Włodawa
2018 r.
Żółtańce.
Zbigniew
Rymczuk
16. Piłka ręczna
dziewcząt
10.04.2018 r.
Kraśnik
05.04.2018 r
CHEŁM
21.03.2018 r.
Siedliszcze
Żołnacz-Kania
17. Piłka ręczna
chłopców
11.04.2018 r.
Zamość
06.04.2018 r.
CHEŁM
22.03.2018 r.
Siedliszcze
Krzysztof
Dyszewski
19. Koszykówka
dziewcząt
22.03.18 r.
Krasnystaw
13.03.2018 r.
CHEŁM
05.03.2018 r.
Strachosław
Dariusz
Stocki
20. Koszykówka
chłopców
23.03.2018 r.
Biała Podl.
14.03.2018 r.
CHEŁM
09.03.2018 r.
Białopole
Sławomir
Leśnicki
21. Siatkówka
dziewcząt
07.03.2018 r.
Piaski
20.02.2018 r.
Piaski
13.02.2018 r.
Wierzbica
Agnieszka
Wójtowicz
22. Siatkówka
chłopców
08.03.2018 r.
Piaski.
21.02.2018 r.
CHEŁM
15.02.2018 r.
Strachosław
Dariusz
Stocki
23 Siatkówka
plażowa dz.
06.06.2018 r
Lublin
24.05.2018 r.
Świdnik
16.05.2018 r.
Wierzbica
Agnieszka
Wójtowicz
24. Siatkówka
plażowa ch.
07.06.2018 r.
Lublin
25.05.2018 r.
Chełm
17.05.2018 r.
Wierzbica
 
25. Piłka nożna
dziewcząt
11.05.2018 r.
Parczew
27.04.2018 r.
Chełm
20.04.2018 r
Leśniowice.
Jarosław
Smalej
26. Piłka nożna
chłopców
09.05.2018 r.
Łęczna
24.04.2018 r.
Świdnik
19.04.2018 r.
Białopole.
Sławomir
Leśnicki
27-28. Drużynowa liga L-A
dz. i ch.
05.06.17 r.
Lublin
30.05.2018 r.
Rejowiec F.
23.05.2018 r.
Rejowiec Fab.
Mirosław
Ożóg