Wykaz szkolnych imprez sportowych
Powiat rok 2017/2018
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2002-2004/
Lp. | Zadania | Wojewódzkie | Rejonowe | Powiat | Odpowiedzialny |
1-2. | Sztafetowe biegi przełajowe dz. ich. |
20.10.2017 r. Cyców. |
12.10.2017 r. Cyców |
04.10.2017 r. Wierzbica |
Robert Boraczuk |
3-4. | Drużynowe biegi przełajowe dz. i ch. |
Do ustalenia 2018 r. |
======== | ||
5. | XXVIII Bieg Niepodległości |
----- | ------- | 10.11.2017 r. Park Miejski |
Piotr Kalisio |
6-7. | Szachy drużynowe | 29.11.2017 r. Aleksandrów. |
21.11.2017 r Aleksandrów |
14.11.2017 r. Leśniowice. |
Grzegorz Skrzypa |
8-9. | Badminton dz. i ch. |
15.11.2017 r. Ludwin |
21.11.2017 r. Chełm |
17.10.2017 r. Okszów. |
Krzysztof Szyszkowski |
10-11. | Pływanie indywidualne i sztafety dz. i ch. |
07.12.2017 r. Lublin |
22.11.2017 r. Świdnik |
09.11.17.r. Park Wodny |
Raćkowicz Mariusz |
12. | Piłka nożna halowa dziewcząt |
========= | ======== | ======== | ======== |
13. | Piłka nożna halowa chłopców |
========= | ======== | ======== | ======== |
14-15. | Tenis stołowy drużynowy dz. i ch. |
15.02.2018 r. Kocudza |
25.01.2018 r. Włodawa |
2018 r. Żółtańce. |
Zbigniew Rymczuk |
16. | Piłka ręczna dziewcząt |
10.04.2018 r. Kraśnik |
05.04.2018 r CHEŁM |
21.03.2018 r. Siedliszcze |
Żołnacz-Kania |
17. | Piłka ręczna chłopców |
11.04.2018 r. Zamość |
06.04.2018 r. CHEŁM |
22.03.2018 r. Siedliszcze |
Krzysztof Dyszewski |
19. | Koszykówka dziewcząt |
22.03.18 r. Krasnystaw |
13.03.2018 r. CHEŁM |
05.03.2018 r. Strachosław |
Dariusz Stocki |
20. | Koszykówka chłopców |
23.03.2018 r. Biała Podl. |
14.03.2018 r. CHEŁM |
09.03.2018 r. Białopole |
Sławomir Leśnicki |
21. | Siatkówka dziewcząt |
07.03.2018 r. Piaski |
20.02.2018 r. Piaski |
13.02.2018 r. Wierzbica |
Agnieszka Wójtowicz |
22. | Siatkówka chłopców |
08.03.2018 r. Piaski. |
21.02.2018 r. CHEŁM |
15.02.2018 r. Strachosław |
Dariusz Stocki |
23 | Siatkówka plażowa dz. |
06.06.2018 r Lublin |
24.05.2018 r. Świdnik |
16.05.2018 r. Wierzbica |
Agnieszka Wójtowicz |
24. | Siatkówka plażowa ch. |
07.06.2018 r. Lublin |
25.05.2018 r. Chełm |
17.05.2018 r. Wierzbica |
|
25. | Piłka nożna dziewcząt |
11.05.2018 r. Parczew |
27.04.2018 r. Chełm |
20.04.2018 r Leśniowice. |
Jarosław Smalej |
26. | Piłka nożna chłopców |
09.05.2018 r. Łęczna |
24.04.2018 r. Świdnik |
19.04.2018 r. Białopole. |
Sławomir Leśnicki |
27-28. | Drużynowa liga L-A dz. i ch. |
05.06.17 r. Lublin |
30.05.2018 r. Rejowiec F. |
23.05.2018 r. Rejowiec Fab. |
Mirosław Ożóg |