Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2018/2019
LICEALIADA CHEŁM
rocznik 1999 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi przełajowe
dz. i chł.
10.10.2018 r.
Tomaszów Lub
03.10.2018 r.
Chełm
27.09.2018 r
ZSEiM I LO
Aneta Wdowiak
Piotr Moliński
3-4. Liga lekkoatletyczna
dz. i chł.
11.10.2018 r.
Lublin
25.09.1018r.
Chełm
25.09.2018 r.
Stadion MOSiR
Aneta Wdowiak
Piotr Moliński
7-8. Drużynowe biegi przełajowe
dz. i chł.
03.04.2019 r.
Tomaszów Lub
25.03.2019 r.
Chełm
22.03.2019 r
ZSEiM I LO
Aneta Wdowiak
Piotr Moliński
9. Siatkówka plażowa   dziew. 06.06.2019 r.
Lublin
28.05.2019 r.
Świdnik
21.05.2019 r
MOSiR
Dorota
Miszczuk
10. Siatkówka plażowa   dziew. 06.06.2019 r.
Lublin
29.05.2019 r.
Świdnik
22.05.2019 r
MOSiR
Dorota
Miszczuk
  Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i chł.
05.12.2018 r.
Lublin
23.11.2018 r.
Chełm
13.11.2018 r.
I LO
Joanna
Dąbska
13. XXIX Bieg Niepodległości ======= ====== 09.11.2018 r.
ZSEiM I LO
Piotr
Kalisio
14. Unihokej 14.12.2018 r.
Hrubieszów
====== 30.11.2018 r.
I LO
Tomasz
Kociuba
15-16. Tenis stołowy drużynowy
dz. i chł.
07.02.2019 r.
Hrubieszów
22.01.2019 r.
Chełm
08.01.2019 r.
ZSEiT
Jacek
Siry
  Tenis stołowy indywidualny 17.04.201`9 r
Biała Podl.
10.04.2019 r
Chełm
02.04.2019 r.
ZSEiT
Jacek
Siry
17 Piłka ręczna dziewcząt 22.03.2019 r.
Lublin
05.03.2019 r.
Chełm
07.02.2019 r.
I LO
Monika
Klimkowska
17. Piłka ręczna chłopców 22.03.2019 r.
Biała Podl.
06.03.2019 r.
Chełm
08.02.2019 r.
Miejska Hala
Adam
Kot
18. Piłka nożna chłopców 09.04.2019 r.
Parczew
28.03.2019 r.
Łęczna
19.03.2019 r.
ZSEiM
Piotr
Moliński
19 Piłka nożna dziewcząt 09.04.2019 r.
Zamość
29.03.2019 r.
Łęczna
20.03.2019 r.
ZSEiM
Sebastian
Kogut
20. Koszykówka dziewcząt 04.04.2019 r.
Biała Podl.
26.03.2019 r
Chełm
21.03.2019 r.
I LO,
Marta
Sadowska
21. Koszykówka chłopców 05.04.2019 r.
Biała Podl.
27.03.2019 r.
Chełm
23.03.2019 r.
II LO
Norbert
Wysocki
22. Siatkówka dziewcząt 14.03.2019 r.
Tomaszów Lub..
28.02.2019 r.
Piaski
09.01.2019 r.
II LO
Barbara
Chmielewska
23. Siatkówka chłopców 14.03.2019 r.
Biała Podl.
26.02.2019 r.
Chełm
10.01.2019 r.
I LO, II LO
Adam Kot
Jarosław Betiuk
24 Halowa piłka nożna dz.. 11.12.2018 r
Chełm
27.11.2018 r
Chełm
14.11.2018 r.
I LO
Tomasz
Kociuba
25. Halowa piłka nożna chł. 13.12.2018 r.
Biłgoraj
05.12.2018 r
Chełm
22.11.2018r.
Hala MOSiR
Piotr
Moliński
26. Badminton 30.11,2018 r.
Zamość
07.11.2018 r
Ludwin
29.10.2018 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
27. Szachy 07.12.2018 r.
Zamość
======= 28.11.2018 r.
ZSEiM
Marcin
Oszust

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2018/2019. Zgłoszenia imienne do zawodów /drukSRS/ należy złożyć na dwa dni przed terminem zawodów.
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe rozpoczynają się o godz. 10.00,  
Miejskie o godz. 9.00 Miejskie sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz. 13.30

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski