Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2018/2019
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2003-2005/

Lp. Zadania Województwo Rejon Miasto Odpowiedzialny
1-2. Sztafetowe biegi przełajowe
dz. ich.
18.10.2018 r.
Tomaszów Lub.
03.10.2018 r.
Chełm
27.09.2018 r.
ZSEiM ILO
Piotr
Moliński
3-4. Drużynowe biegi przełajowe
dziew. i chłop
03.04.2019 r.
Tomaszów Lub
25.03.2019 r.
Chełm
22.03.2019 r
ZSEiM I LO
Piotr
Moliński
5. XXIX Bieg Niepodległości ======== ======== 09.11.2018 r.
ZSEiM i I LO
Piotr
Kalisio
6-7. Tenis stołowy drużynowy
dziew i chłop.
30.01.2019 r.
Werbkowice
10.01.2019 r.
Spiczyn
11.12.2018 r
ZSEiT
Janusz
Hanusiak
8-9 Tenis indywidualny
dz. i chł.
28.11.2018 r.
Kocudza
06.11.2018 r.
Spiczyn
19.10.2018 r.
ZSEiT
Janusz
Hanusiak
8-9. Badminton
dziew. i chłop.
15.11.2018 r.
Ludwin
06.11.2018 r.
Ludwin
31.10.2018 r.
SP nr 5
Worzanowski
Andrzej
10-11. Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i chł.
05.12.2018 r.
Lublin
21.11.2018 r
Świdnik
07.11.2018 r.
I LO
Raćkowicz
Mariusz
12. Piłka nożna halowa
dziewcząt
======== ====== 19.12.2018 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
13. Piłka nożna halowa
chłopców
======== ====== 20.12.2018 r.
SP nr 5
Krasuń
Robert
14. Unihokej 13.12.2018 r.
Hrubieszów
====== 06.12.2018 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
15. Siatkówka plażowa dz. 07.06.2019 r.
Lublin
22.05.2019 r
Świdnik
14.05,2019 r.
MOSiR
Agnieszka
Radelczuk
16. Siatkówka plażowa   chł 10.06.2019 r.
Lublin
21.05.2019 r.
Świdnik
15.05,2019 r.
MOSiR
Agnieszka
Radelczuk
17. Piłka ręczna dziewcząt 25.04.2019 r
Lublin.
12.03.2019 r
Chełm
24.01.2019 r.
SP nr 5
Robert
Krasuń
18. Piłka ręczna chłopców 08.02.2018 r.
Biłgoraj
13.03.2019 r.
Chełm
25.01.2019 r.
SP nr 5
Robert
Krasuń
19. Koszykówka dziewcząt 21.03.2019 r.
Biała Podl.
27.02.2019 r.
Chełm
31.01.2019 r.
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
20. Koszykówka chłopców 22.03.2019 r.
Biała Podl.
28.02.2019 r
Chełm
01.02.2019 r.
SP nr 11
Andrzej
Janiak
21. Siatkówka dziewcząt 07.03.2019 r.
Piaski
06.02.2019 r.
Piaski
15.01.2019 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
22. Siatkówka chłopców 08.03.2019 r.
Biała Podl.
07.02.2019 r.
Chełm
16.01.2019 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
23. Piłka nożna dziewcząt 14.05.2019 r.
Parczew
07.05.2019 r.
Łęczna
26.04.2019 r.
SP nr 1
Lidia
Budzyńska
24. Piłka nożna chłopców 08.05.2019 r.
Łęczna
30.04.2019 r
Chełm
09.04.2019 r.
SP nr 1
Ireneusz
Drzewiecki
25-26. L-A indywidualne
dz. i ch.
12.06.2019 r.
Biłgoraj
04.06.2019 r
Rejowiec F.
28.05.2019 r.
Stadion Miejski
Dorota
Czerniakiewicz
27. Dwubój nowoczesny 12.06.2019 r.
Kraśnik
06.06.2019 r
Chełm
====== Mariusz
Raćkowicz
28. Szachy drużynowe 12.12.2018 r.
Biłgoraj
====== 29.11.2018 r.
SP nr 11
Grzegorz
Gołębski

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2018/2019. Zgłoszenia imienne /druk SRS/ do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.
Zawody Wojewódzkie, Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 10.00 ,
Zawody Miejskie o godz. 9.00  Miejskie Sztafetowe biegi przełajowe odbędą się o godz.11.00

Prezes ZMSZS Chełmie
mgr Marian Sikorski