Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2018/2019
Igrzyska Dzieci
rocznik 2006 i młodsi

Lp. Zadania Województwo Rejon Miasto Odpowiedzialny
1-2. Drużynowe biegi przełajowe
dziewcząt i chłopców.
03.04.2019 r.
Tomaszów Lub
25.03.2019r.
Chełm
22.03.2019 r.
ZSEiM
Piotr
Moliński
3-4. Sztafetowe biegi przełajowe
dziewcząt i chłopców.
18.10.2018 r.
Tomaszów Lub
03.10.2018 r.
Chełm
27.09.018 r.
ZSEiM i I LO
Aneta
Wdowiak
5-6. Tenis stołowy drużynowy
dz. i chł.
08.02.2019 r.
Kocudza
11.01. 2019r.
Spiczyn
18.12.2018 r.
ZSEiT
Janusz
Hanusiak
7-8. Tenis stołowy indywidualny
dziew. chł.
25.10.2018 r.
Zamość
16.10.208 r.
Spiczyn
04.10.2018 r.
ZSEiT
Janusz
Hanusiak
9. Badminton dz. i ch. 16.11.2018 r.
Zamość
05.11.2018 r.
Ludwin
30.10.2018 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
10. XXIX Bieg Niepodległości ====== ====== 09.11.2018 r.
ZSEiM, I LO
Piotr
Kalisio
11. Szachy drużynowe 04.12.2018 r.
Parczew.
====== 21.11.2018 r.
SP nr 4
Barbara
Anchimowicz
12-13. Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i ch.
05.12.2017 r.
Lublin
20.11.2018 r.
Świdnik
08.11.2018 r.
I LO
Mariusz
Raćkowicz
14. Unihokej 12.12.2018 r
Hrubieszów
====== 07.12.2018 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
15. Halowa piłka nożna
dziewcząt
====== ====== 12.12.2018 r.
SP nr 5
Jarosław
Rafalski
16. Halowa piłka nożna
chłopców.
====== ====== 13.12.2018 r.
SP nr 5
Jarosław
Rafalski
17. Mini koszykówka
dziewcząt
11.04.2019 r.
Chełm
28.03.2019 r.
Chełm
07.03.2019 r.
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
18. Mini koszykówka
chłopców
12.04.2019 r.
Biała Podl.
29.03.2019 r.
Chełm
08.03.2018 r.
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
19. Mini piłka ręczna
dziewcząt
04.04.2018 r.
Kraśnik
15.03.2019 r.
Chełm
29.01.2019 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
20. Mini piłka ręczna
chłopców
05.04.2019 r.
Biała Podl.
16.03.2019 r.
Chełm
30.01.2019 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
21. Mini siatkówka
dziewcząt „4”
21.03.2019 r.
Świdnik
05.03.2019 r.
Świdnik
05.02.2019 r.
SP nr 5
Edyta
Rymowicz
22. Mini siatkówka
chłopców„4”
22.03.2019 r.
Świdnik
06.03.2018 r.
Świdnik
06.02.2019 r.
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
23. Mini piłka nożna
dziewcząt
24.05.2018 r.
Parczew
14.05.2018 r.
Łęczna
08.05.2019 r.
SP nr 1
Lidia
Budzyńska
24-25. Czwórbój L-A
dz. i ch.
29.05.2018 r.
Puławy
23.05.2019r.
Rejowiec F
17.05.2019r.
Stadion Miejski
Dorota
Czerniakiewicz
26. Mini piłka nożna
chłopców
06.06.2018 r.
Kraśnik
21.05.2019 r.
Świdnik
07.05.2019 r.
SP nr 1
Ireneusz
Drzewiecki

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2018/2019. /strona internetowa ZM SZS i LWSZS./ Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.
Zawody Wojewódzkie , Rejonowe rozpoczynają się o godz. 10.00.
Wszystkie zawody Miejskie godz. 9.00.

Prezes Z MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski