Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych rok 2012/2013
IGRZYSKA CHEŁM

Lp.

Zadania

Wojewódzkie

Rejonowe

Miasto

Odpowiedzialny

1-2.

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

16.10.12 r.  ś
Adamów

5.10.12 r. Pt
Cyców

02.10.12 r. w
ZSO nr 7

Czerniakiewicz Dorota

3-4.

Indywidualne biegi przełajowe-
dz. i ch.

10.10.12 r. ś
Adamów

==========

==========

=========

5-6.

Tenis stołowy indywidualny
dz. i chł. dwie kategorie  wiekowe

13.11.12 r ś
Kocudza

08.11.12 cz
Ludwin

26.10.12 r. Pt
SP nr 5

Worzanowski Andrzej

7-8.

Badminton
dz. i ch.

21.11.12 r. ś
Zamość

15.11.12 r. cz
Chełm

24.10.12 r. ś
SP nr 5

Worzanowski Andrzej

9-10.

Pływanie indywidualne i sztafety
dz. i ch.

04.12.12 r. w
Zamość

27.11.12 r.
Świdnik

22.11.12 r.cz
ZSO nr 8

Raćkowicz Mariusz

11-12.

Tenis stołowy drużynowy
dz. i ch.

05.02.13 r. w
Kocudza

30.01.13 r. ś
Cyców

15.01.13 r. w
SP nr 5

Worzanowski Andrzej

13.

Mini koszykówka dziewcząt

26.03.13 r. w
Chełm

05.03.13 r. w
Chełm

06.02.13 r. ś
ZSO nr 8

Król Zenon

14.

Mini koszykówka chłopców

27.03.13 r. ś
Chełm

06.03.13 r. ś
Chełm

07.02.13 r. cz
ZSO nr 8

Król Zenon

15.

Mini piłka ręczna dziewcząt

24.04.13 r. ś
Kraśnik

16.04.13 r. w
Chełm

14.03.13 r. cz
SP nr 5

Krasuń Robert

16.

Mini piłka ręczna chłopców

25.04.13 r. cz
Puławy

17.04.13 r. ś
Chełm

15.03.13 r. Pt
SP nr 5

Rafalski Jaroslaw

17.

Mini siatkówka dziewcząt „3”i„4”

20.03.13 r. ś
Świdnik

27.02.13 r. ś
Świdnik

22.01.13 r. w
SP nr 5

Rymowicz Edyta

18.

Mini siatkówka chłopców „3”i„4”

21.03.13 r. cz
Świdnik.

28.02.13 r. cz
Świdnik

23.01.13 r. ś
SP nr 5

Rafalski Jarosław

19.

Halowa piłka nożna dziewcząt

==========

=========

16.11.12 r. Pt
SP nr 5

Rafalski Jarosław

20.

Mini piłka nożna dziewcząt

23.05.13 r cz
Parczew

13.05.13 r. p
Łęczna

09.04.13 r. w
Orlik ZSO  1

Budzyńska Lidia

21.

Mini piłka nożna chłopców

28.05.13 r. w
Chełm

14.05.13 r. w
Chełm

10.04.13 r. ś
Orlik ZSO 1

Drzewiecki Ireneusz

22-24.

Czwórbój  L-A  dz. i ch.
Sztafety 4x100m,
100x300x200x100 m

21.05.13 r. w
Puławy
16.05.13 r. cz

10.05.13 r. p
Rejowiec F

=========

29.04.13 r. p
Stadion Miejski

Czerniakiewicz Dorota

25.

Szachy drużynowe

12.12.12 r. ś
Tomaszów L.

==========

06.12.12 r. cz
SP nr 5

Worzanowski Andrzej

26.

Halowa piłka nożna chłopców.

=========

=========

30.11.12 r.pt.
SP nr 5

Robert Krasuń
Piotr Turewicz

Sztafety 4x100m i sztafety szwedzkie 400x300x200x100m finał wojewódzki 16.05.2013 r.  w Lublinie

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na  rok 2012/2013. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe  rozpoczynają się o godz. 1000 . zawody Miejskie godz. 930