Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2012/2013

GIMNAZJADA POWIAT

Lp.

Zadania

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiat

Odpowiedzialny

1-2.

Sztafetowe biegi przełajowe
dz. ich.

16.10.12 r.  w.
Adamów.

05.10.12 r. Pt
Cyców

26.09.2012 r.
Wierzbica

Jacek Kłos

3-4.

Indywidualne biegi przełajowe dz. i ch.

10.10.12 r.   ś.
Adamów

==========

=========

===========

5-6.

Tenis stołowy indywidualny
dziew. i chłop.

14.11.12 r.  ś
Parczew

06.11.12 r. w
Włodawa

30.10.2012 r.
Uher

Zbigniew Pułajdowicz

7-8.

Badminton dz. i ch.

22.11.12r.   cz
Zamość

08.11.12 cz
Chełm

07.11.2012 r.
Okszów

Krzysztof Szyszkowski

9-10.

Pływanie indywidualne
i sztafety dz. i ch.

05.12.12 r.  ś.
Zamość

29.11.12 r. cz
Świdnik

20.11.2012 r
ZSO nr 8

Mariusz Raćkowicz

11-12.

Tenis stołowy drużynowy
dz. i ch.

06.02.13 r.  ś. 
Szczebrzeszyn

29.01.13 r. w
Chełm

22.01.2013 r.
Uher

Zbigniew Pułajdowicz

13.

Piłka ręczna dziewcząt

16.04.13 r.  w
Łuków

20.03.13 r. ś
Chełm

14.03.2013 r.
Siedliszcze

Krzysztof Dyszewski

14.

Piłka ręczna chłopców

17.04.13  r. ś.
Łuków

21.03.13 r. cz
Chełm

15.03.2013 r.
Siedliszcze

Krzysztof Dyszewski

15.

Koszykówka dziewcząt

12.03.13 r. w.
Krasnystaw

26.02.13 r. w
Chełm

01.02.2013 r.
Strachosław

Dariusz Stocki

16.

Koszykówka chłopców

13.03.13 r.   ś . 
Lublin

27.02.13 r. ś
Chełm

05.02.2013 r.
Białopole

Sławomir Leśnicki

17.

Siatkówka dziewcząt

04.04.13 r.  cz.
Tomaszów Lub.

26.03.13 r. w
Piaski

19.03.2013 r.
Żółtańce

Agnieszka Szczerbakow

18.

Siatkówka chłopców

10.04.13 r.  ś.
Biała Podl.

27.03.13 r. ś
Chełm

22.03.2013 r.
Strachosław

Dariusz Stocki

19.

Piłka nożna dziewcząt

14.05.13 r.   w.
Łęczna

24.04.13 r. ś
Łęczna

18.04.2013 r.
Leśniowice

Jarosław Smalej

20.

Piłka nożna chłopców

15.05.13 r.  ś.
Kraśnik

25.04.13 r. cz
Świdnik

19.04.2013 r.
Dorohusk

Arkadiusz Słomka

21.

Dwubój nowoczesny

12.06.13 r.  ś.
Kraśnik

06.06.13 r. cz
Chełm

=======

Mariusz Raćkowicz

22-23.

Liga lekkoatletyczna drużynowa dz. i ch.

22.05.13r.  ś
Puławy

08.05.13 r. ś
Rejowiec F.

05.05.2013 r.
Rejowiec Fabr.

Mirosław Ożóg

24-25.

26-27.

L-A indywidualne dz. i ch.

sztafety 4x100 m i szwedzkie
400x300x200x100m  dz. i chł.

04.06.13 r.   w.
Puławy
16.05.13 r. cz.
Lublin

29.05.13 r. ś
Rejowiec F.

==========

05.05.2013 r.
Rejowiec Fabr.

Mirosław Ożóg

28.

Szachy drużynowe

13.12.12 r.  cz.
Tomaszów Lub.

==========

07.12 2013 r.
Sielec

Jarosław Smalej

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok  szkolny 2012/2013. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć do organizatora  na dwa dni przed terminem zawodów.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 1000.