Dzisiaj jest: 23 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Wykaz szkolnych imprez sportowych
Powiat rok 2019/2020
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2005-2006/

Lp. Zawody Wojewódzkie Rejonowe Powiat Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
25.10.2019 r.
Tomaszów
11.10.2019 r.
Chełm
03.10.2019 r.
Rejowiec
Beata Kość
3-4. BADMINTON
dz. i ch.
14.11.2019 r.
Łopiennik
07.11.2019 r.
Ludwin
31.10.2019 r.
Okszów
Krzysztof
Szyszkowski
5-6. TENIS STOŁOWY
DRUŻYNOWY dz. i ch.
18.02.2020 r.
Szczebrzeszyn
10.01.2020r.
Chełm
13.12.2019 r.
Żółtańce
Zbigniew
Rymczuk
7-8. TENIS STOŁOWY
INDYWIDUALNY dz. i ch.
15.11.2019 r.
Hrubieszów
05.11. 2019 r.
Chełm
29.10.2019 r.
Żółtańce
Zbigniew
Rymczuk
9-10 UNIHOKEJ
dz. i chł.
12.12.2020 r.
Hrubieszów
     
11-10. PŁYWANIE INDYWIDUALNE
i SZTAFETY dz. i ch.
04.12.2019 r.
Lublin
21.11.2019 r.
Świdnik
   
12. XXX BIEG
NIEPODLEGŁOŚCI
======= =======   Piotr
Kalisio
13. SZACHY
dz. i ch
13.12.2019 r.
Tomaszów
====== 28.11.2019 r.
Wojsławice
 
14. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
24.04.2020 r.
Łuków
16.04.2020 r
Chełm
02.04.2020 r.
Siedliszcze
Sylwia
Żołnacz
15. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
23.04.2020 r.
Puławy
17.04. 2020 r.
Chełm
03.04.2020 r.
Siedliszcze
Sylwia
Żołnacz
16-17. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
03.04.2020r.
Tomaszów
27.03.2020r.
Chełm
19.03.2020 r.
Rejowiec
Mirosław
Kość
18 KOSZYKÓWKA
dziewcząt
18.03.2020 r.
Lublin
06.03.2020 r.
Chełm
28.02.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
19. KOSZYKÓWKA
chłopców
02.04.2020 r.
Biała Podl.
25.03.2020 r.
Chełm
18.03.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
20. SIATKÓWKA
dziewcząt
07.04.2020 r.
Biała Podl.
10.03.2020
Chełm
03.03.2020 r.
Wierzbica
Robert
Boraczuk
21. SIATKÓWKA
chłopców
12.03.2020 r.
Świdnik
12.02.2020.
Świdnik
05.03.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
22. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
22.05.2020 r.
Chełm
08.05.2020 r.
Chełm
29.04.2020 r.
Dorohusk
Marek
Grzywna
23. PIŁKA NOŻNA
chłopców
09.06.2020 r.
Świdnik
19.05.2020 r.
Świdnik
12.05.2020 r.
Wierzbica
Robert
Boraczuk
24-25 Drużynowa
Liga L-A dz. i ch.
27.05.2020 r.
Lublin
21.05.2020 r.
Rejowiec F.
14.05.2020 r.
Rejowiec Fab.
Magdalena
Komandowska
26. SIATKÓWKA
PLAŻOWA dz.
03.06.2020 r.
Lublin
21.05.2020r.
Świdnik
13.05.2020 r.
Wierzbica
Robert
Boraczuk
27. SIATKÓWKA
PLAŻOWA chł.
03.06.2020 r.
Lublin.
22.05.2020
Świdnik
13.05.2020 r.
Wierzbica
Robert
Boraczuk
28. KOSZYKÓWKA
3x3 dz.
26.05.2020 r.
Biała Podl.
14.05.2020 r.
Świdnik
07.05.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
29. KOSZYKÓWKA|
3x3 ch.
26.05.2020 r.
Biała Podl.
15.05.2020 r.
Świdnik
08.05.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok szkolny 2019/2020.

Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów. Zawody Wojewódzkie, Rejonowe i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 10.oo

Prezes ZMSZS Chełmie
mgr Marian Sikorski