Dzisiaj jest: 23 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Wykaz szkolnych imprez sportowych
Powiat rok 2019/2020
Igrzyska Dzieci
rocznik 2007 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Powiat Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE- dz i ch
25.10.2019 r.
Tomaszów
11.10.2019 r.
Chełm
03.10.2019 r.
Rejowiec
Beata Kość
3-4- TENIS INDYWIDUALNY
dz i ch
29.10.2019 r.
Dzwola
22.10.2019 r.
Spiczyn
16.10.2019 r.
Żółtańce
Zbigniew
Rymczuk
5-6 TENIS DRUŻYNOWY
dz i chł
13.02.2020 r.
Hrubieszów
06.02.2020 r.
Spiczyn
30.01.2020 r
Żółtańce
Zbigniew
Rymczuk
7-8. BADMINTON
dz. i ch.
15.11.2019 r.
Zamość
08.11. 2019r.
Ludwin
31.10.2019 r.
Okszów
Agnieszka
Dyńska
9. XXX BIEGI
NIEPODLEGŁOŚCI
=======

======

======= Piotr
Kalisio
10-11. SZACHY
DRUŻYNOWE dz. i chł.
05.12.2019 r.
Zamość.
======== 28.11.2019 r
Wojsławice
 
12-13. PŁYWANIE INDYWIDUALNE
i SZTAFETY dz. i ch.
04.12.2019 r.
Lublin
21.11.2019 r.
Świdnik
========= ========
14-15. UNIHOKEJ
dz. i chł.
11.12.2019 r.
Hrubieszów
     
16-17. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE- dz i ch.
03.04.2020 r.
Tomaszów
27.03.2020 r.
Chełm
19.03.2020 r.
Rejowiec
Mirosław
Kość
19 SIATKÓWKA
dziewcząt „4”
18.03.2020 r.
Świdnik
05.03.2020
Świdnik
27.02.2020 r.
Okszów
Krzysztof
Szyszkowski
20. SIATKÓWKA
chłopców„4”
19.03.2020r.
Świdnik
06.03.2020.
Świdnik
28.02.2020 r.
Okszów
Krzysztof
Szyszkowski
21. KOSZYKÓWKA
dziewcząt
21.04.2020r.
Biała Podl.
17.03.2020 r
Chełm
10.03.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
22. KOSZYKÓWKA
chłopców
31.03.2020 r.
Chełm
13.03.2020.
Chełm
02.03.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
23. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
17.04.2020r.
Łuków
18.03.2020.
Chełm
11.03.2020 r.
Siedliszcze
Sylwia
Żołnacz
24. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
16.04.2020r.
Puławy
19.03.2020
Chełm
11.03.2020 r.
Siedliszcze
Sylwia
Żołnacz
25. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
19.05.2020 r.
Chełm
12.05.2020 r.
Chełm
05.05.2020 r.
Wierzbica
Robert
Boraczuk
26. PIŁKA NOŻNA
chłopców
10.06.2020 r.
Świdnik
26.05.2020r.
Świdnik
19.05.2020 r.
Dorohusk
Marek
Grzywna
27-28. CZWÓRBÓJ
L-A dz. i ch.
20.05.2020 r.
Lublin
11.05.2020r.
Rejowiec F
04.05.2020 r.
Rejowiec Fab
Magdalena
Komandowska
29. KOSZYKÓWKA
3x3 dz.
05.06.2020 r.
Biała Podl
01.06.2020 r.
Świdnik
24.05.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
30. KOSZYKÓWKA
3x3 chł.
05.06.2020 r.
Biała Podl.
02.06.2020 r.
Świdnik
25.05.2020 r.
Strachosław
Paweł
Łapiński
31-32. TRÓJBÓJ
L-A dz. i chł.
03.06.2020 r
Biłgoraj
26.05.2020
Chełm
18.05.2020 r
Rejowiec Fabr
Magdalena
Komandowska

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2019/2020.   /strona internetowa ZM SZS i LWSZS./ Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 10.oo.

Prezes Z MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski