Dzisiaj jest: 23 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2019/2020
Igrzyska Dzieci
rocznik 2007 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE- dz i ch
25.10.2019 r.
Tomaszów
11.10.2019 r.
Chełm
02.10.2019 r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Moliński
3-4- TENIS INDYWIDUALNY
dz. i chł.
29.10.2020 r.
Dzwola
22.10.2019 r.
Spiczyn
08.10. 2019 r.
ZSE i T
Janusz
Hanusiak
5-6 TENIS DRUŻYNOWY
dz i chł
13.02.2020 r.
Hrubieszów
06.02.2020 r.
Spiczyn
08.01.2020 r.
ZSEiT
Janusz
Hanusiak
7-8. BADMINTON
dz. i ch.
15.11.2019 r.
Zamość
08.11. 2019r.
Ludwin
30.10. 2019 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
9. XXX BIEGI
NIEPODLEGŁOSCI
=======

======

13.11.2019 r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Kalisio
10-11. SZACHY DRUŻYNOWE
dziewcząt i chłopców
05.12.2019 r.
Zamość.
======== 26.11.2019 r.
SP nr 4
Barbara
Anchimowicz
12-13. PŁYWANIE INDYWIDUALNE
i SZTAFETY dz. i ch.
04.12.2019 r.
Lublin
21.11.2019 r.
Świdnik
14.11.2019 r.
I LO
Mariusz
Raćkowicz
14-15. UNIHOKEJ
dz. i chł.
11.12.2020 r.
Hrubieszów
  20.11.2020 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
16. HALOWA PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
========== ========= 17.12.2019r.
SP nr 5
Jarosław
Rafalski

17.

HALOWA PIŁKA NOŻNA
chłopców
========= ========= 18.12.2019 r.
SP nr 5
Edyta
Rymowicz
18-19. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE - dz i ch.
03.04.2019 r.
Tomaszów
27.03.2020 r.
Chełm
24.03.2020r.
I LO i ZSEiM
Agnieszka
Kusiak
20 PIŁKA SIATKOWA
dziewcząt „4”
18.03.2020 r.
Świdnik
05.03.2020
Świdnik
20.02.2020
SP nr 5
Edyta
Rymowicz
21. PIŁKA SIATKOWA
chłopców„4”
19.03.2020r.
Świdnik
06.03.2020
Świdnik
21.02.2020 r.
SP nr 5
Rafalski
Jarosław
22. KOSZYKÓWKA
dziewcząt
21.04.2020r.
Biała Podl.
17.03.2020 r
Chełm
03.03.2020 r
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
23. KOSZYKÓWKA
chłopców
31.03.2020 r.
Chełm
13.03.2020.
Chełm
04.03.2020r.
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
24. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
17.04.2020r.
Łuków
18.03.2020.
Chełm
11.02.2020 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
25. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
16.04.2020r.
Puławy
19.03.2020
Chełm
12.02.2020r.
SP nr 5
Jaroslaw
Rafalski
26. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
19.05.2020 r.
Chełm
12.05.2020 r.
Chełm
07.05.2020 r
Orlik ZSO nr 1
Monika
Wawryniuk
27. PIŁKA NOŻNA
chłopców
10.06.2020 r.
Świdnik
26.05.2020r.
Świdnik
30.04.2020 r.
Orlik SP nr 1
Ireneusz
Drzewiecki
28-29. CZWÓRBÓJ
L-A dz. i ch.
20.05.2020 r.
Lublin
11.05.2020r.
Rejowiec Fabr
06.05.2020 r.
Stadion Miejski
Monika
Wawryniuk
30. KOSZYKÓWKA
3x3 dziewcząt
05.06.2020 r.
Biała Podl
01.06.2020 r.
Świdnik
28.05.2020 r.
SP nr 8
Dariusz
Waleńciuk
31. KOSZYKÓWKA
3x3 chłopców.
05.06.2020 r.
Biała Podl.
02.06.2020 r.
Świdnik
29.05.2020 r.
SP nr 8
Dariusz
Waleńciuk
32-33. TRÓJBÓJ
L-A dz. i chł.
03.06.2020 r
Biłgoraj
26.05.2020
Chełm
20.05.2020 r.
SP nr 8
Piotr
Sadura

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2019/2020. /strona internetowa ZM SZS i LWSZS./ Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.
Zawody Wojewódzkie, Rejonowe i Miejskie rozpoczynają się o godz. 10.oo.

Prezes Z MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski