Dzisiaj jest: 23 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2019/2020
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2005-2006/

Lp. Zawody Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
25.10.2019 r.
Tomaszów
11.10.2019 r.
Chełm
02.10.2019 r.
ZSE i M i I LO
Piotr
Moliński
3-4. BADMINTON
dz. i ch.
14.11.2019 r.
Łopiennik
07.11.2019 r.
Ludwin
31.10.2019 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
5-6. TENIS STOŁOWY
DRUŻYNOWY dz. i ch.
18.02.2020 r.
Szczebrzeszyn
10.01.2020r.
Chełm
06.11.2019 r.
ZSMiT
Hanusiak
Janusz
7-8. TENIS STOŁOWY
INDYWIDUALNY dz. i ch.
15.11.2020
Hrubieszów
05.11.2020 r.
Chełm
09.10.2019 r.
ZSMiT
Hanusiak
Janusz
9-10 UNIHOKEJ
dziewcząt i chłopców
12.12.2020 r.
Hrubieszów
  21.11. 2019 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
11-10. PŁYWANIE INDYWIDUALNE
i SZTAFERTY dz. i ch.
04.12.2019 r.
Lublin
21.11.2019 r.
Świdnik
14.11.2019 r.
I LO
Raćkowicz
Mariusz
12. XXX BIEG
NIEPODLEGŁOŚCI
======= ======= 13.11.2019 r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Kalisio
13. SZACHY
dziewcząt i chłopców
13.12.2019 r.
Tomaszów
====== 03.12.2019 r.
SP nr 11
Grzegorz
Gołębski
14. HALOWA PIŁKA
NOŻNA dziewcząt
======== ======== 30.01.2020 r.
Miejska Hala
Piotr
Jabłoński
15. HALOWA PIŁKA
NOŻNA chłopców
========== ======== 31.01.2020 r.
Miejska Hala
Piotr
Sadura
16. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
24.04.2020 r.
Łuków
16.04.2020 r
Chełm

06.02.2020 r.
SP nr 5

Andrzej
Worzanowski
17. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
23.04.2020 r.
Puławy
17.04.2020 r.
Chełm
07.02.2020 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
18-19. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
03.04.2019r.
Tomaszów
27.03.2020r.
Chełm
24.03.2020 r.
ZSEiM i I LO
Aneta
Wdowiak
20 KOSZYKÓWKA
dziewcząt
18.03.2020 r.
Lublin
06.03.2020 r.
Chełm
25.02.2020 r.
SP nr 11
Grzegorz
Gaj
21. KOSZYKÓWKA
chłopców
02.04.2020 r.
Biała Podl.
25.03.2020 r.
Chełm
26.02.2020 r.
SP nr 11
Grzegorz
Gaj
22. PIŁKA SIATKOWA
dziewcząt
07.04.2020 r.
Biała Podl.
10.03.2020
Chełm
28.02.2020 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
23. PIŁKA SIATKOWA
chłopców
12.03.2020 r.
Świdnik
12.02.2020.
Świdnik
05.02.2020 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
24. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
22.05.2020 r.
Chełm
08.05.2020 r.
Chełm
04.05.2020r
Orlik SP nr 1
Monika
Wawryniuk
25. PIŁKA NOŻNA
chłopców
09.06.2020 r.
Świdnik
19.05.2020 r.
Świdnik
05.05.2020 r
Orlik SP nr 1
Ireneusz
Drzewiecki
26-27 Drużynowa Liga
L-A dz. i ch.
27.05.2020 r.
Lublin
21.05.2020 r.
Rejowiec F.
15.05.2020 r
Stadion Miejski
Monika
Wawryniuk
28. SIATKÓWKA
PLAŻOWA - dz.
03.06.2020 r.
Lublin
21.05.2020r.
Świdnik
18 .05.2020 r.
os. Słoneczne
Agnieszka
Radelczuk
29. SIATKÓWKA
PLAŻOWA - chł.
03.06.2020 r.
Lublin.
22.05.2020
Świdnik
18.05.2020 r.
os. Słoneczne
Agnieszka
Radelczuk
30. KOSZYKÓWKA
3x3 dziewcząt
26.05.2020 r.
Biała Podl.
14.05.2020 r.
Świdnik
28.04.2020 r.
„Orlik” SP nr 1
Monika
Wawryniuk
31. KOSZYKÓWKA
3x3 chłopców
26.05.2020 r.
Biała Podl.
15.05.2020 r.
Świdnik
29.04.2020 r.
„Orlik” SP nr 1
Ireneusz
Drzewiecki

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok szkolny 2019/2020. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów. Zawody Wojewódzkie Rejonowe i Miejskie rozpoczynają się o godz. 10.oo Miejskie Sztafetowe i drużynowe biegi przełajowe odbędą się o godz.11.3o

Prezes ZMSZS Chełmie
mgr Marian Sikorski