Dzisiaj jest: 23 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2019/2020
LICEALIADA CHEŁM
rocznik 2000 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2 LIGA L-A
dz. i chł.
16.10.2019 r.
Lublin
04.10.2019 r.
Chełm
27.09.2019 r.
Chełm
Barbara
Chmielewska
3-4 SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
25.10.2019 r.
Tomaszów
11.10.2019 r.
Chełm
02.10.2019r.
ZSEiM
Piotr
Moliński
7-8 TENIS STOŁOWY
DRUŻYNOW dz. i chł.
12.02.2020 r.
Hrubieszów
04.02.2020 r.
Chełm
09.01.2020 r.
ZSEiT
Jacek
Siry
9-10 BADMINTON
dz. i chł.
28.11.2019 r.
Zamość
06.11.2019 r.
Ludwin
23.10.2019r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
11 XXX BIEG
NIEPODLEGŁOŚCI
========= ======== 13.11.2019r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Kasio
12-13. PŁYWANIE NDYWIDUALNE
i SZTAFETY dz. ich.
04.12.2019 r.
Lublin

21.11.2019 r.
Świdnik

14.11.2019 r.
I LO
Joanna
Dąbska
14 SZACHY
DRUŻYNOWE
06.12.2019 r.
Zamość
========= 27.11.2017 r.
ZSEiM
Marcin
Oszust
15-16 UNIHOKEJ
dz. i chł
13.12.2019 r.
Hrubieszów
  22.11.2019 r
I LO
Tomasz
Kociuba
17 HALOWA PIŁKA
NOŻNA dziewcząt.
======== ======= 28.01.2020r.
I LO
Tomasz
Kociuba
18 HALOWA PIŁKA
NOŻNA chłopców
======== ======= 29.01.2020 r.
Miejska Hala
Piotr
Moliński
19 SIATKÓWKA
dziewcząt.
17.03.2020r.
Biała Podl.
05.03.2020 r.
Chełm
18.02.2020r.
I LO, II LO
J. Dąbska
B. Chmielewska
20 SIATKÓWKA
chłopców
17.03.2020 r.
Świdnik
26.02.2018 r.
Świdnik
19.02.2020r.
I LO, II LO
Adam Kot
Jarosław Betiuk
21 PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt.
24.03.2020r.
Łuków
11.03.2020 r.
Chełm
27.02.2020 r.
Miejska Hala
Monika
Klimkowska
22 PIŁKA RĘCZNA
chłopców
16.04.202 r.
Zamość
06.04.2020 r.
Chełm
12.03.2020 r.
Miejska Hala
Adam
Kot
23 KOSZYKÓWKA
dziewcząt.
31.03.2020 r.
Biała Podl.
26.03.2020 r.
Chełm
13.02.2020r
I LO, II LO
Marta
Sadowska
24 KOSZYKÓWKA
chłopców
26.03.2020 r.
Biała Podl
   16.03.2020r.
Chełm
14.02.2020r.
I LO, II LO
Norbert
Wysocki
25-26 DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
03.04.2019 r.
Tomaszów

27.03.2020 r.
Chełm

24.03.2019 r.
I LO i ZSE i M
Aneta
Wdowiak
27 PIŁKA NOŻNA
chłopców
21.04.2020 r.
Chełm
07.04.2020 r.
Chełm
02.04.2020r.
Orlik ZSEiM
Piotr
Moliński
28 PIŁKA NOŻNA
dziewcząt.
22.04.2020 r
Chełm
08.04.2020 r.
Chełm

01.04.2020r.
Orlik ZSEiM

Sebastian
Kogut
29. SIATKÓWKA PLAŻOWA
dziewcząt.
04.06.2020r.
Lublin
27.05.2020r
Świdnik
13.05.2020 r.
oś Słoneczne
Dorota
Miszczuk
30. SIATKÓWKA PLAŻOWA
chłopców
04.06.2020 r.
Lublin
28.05.2020 r.
Świdnik
14.05.2020r.
oś Słoneczne
Dorota
Miszczuk
31-32 KOSZYKÓWKA
3x3 dz. i chł.
29.04.2020 r.
Biała Podl
23.04.2020
Chełm
20.04.2020 r.
ZSEiM „Orlik”
Mariusz
Półtorak

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na 2019/2020. strona internetowa ZM SZS i LWSZS. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć na dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.
Zawody Wojewódzkie i Rejonowe i Miejskie rozpoczynają się o godz. 10.oo, Miejskie sztafetowe  i drużynowe biegi przełajowe odbędą się o godz. 12.3o

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski