Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2020/2021 Powiat
Igrzyska Dzieci
rocznik 2008 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Powiat Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz i ch
28.10.2020 r.
Tomaszów
20.10.2020 r.
Chełm
06.10.2020 r.
Rejowiec
Beata
Werner Kość
3-4 TENIS DRUŻYNOWY
dz i chł
16.02.2021 r.
Hrubieszów
19.11.2020 r.
Spiczyn
12.11.2020 r
Żółtańce
Zbigniew
Rymczuk
7-8. BADMINTON
dz. i ch.
13.11.2020 r.
Zamość
29.10. 2020 r.
Ludwin
23.10.2020 r.
Okszów
Krzysztof
Szyszkowski
9. XXXI BIEGI
NIEPODLEGŁOŚCI
  ====== 10.11.2020 r.
Chełm I LO
Piotr Kalisio
10-11. SZACHY
DRUŻ. dz. i chł.
03.12.2020 r.
Parczew.
====== 12.11.2020 r
Wojsławice
Jolanta Wlaż
12-13. PŁYWANIE IND.
i SZTAFETY dz. i ch.
04.12.2020 r.
Lublin
18.11.2020 r.
Świdnik
======= ======
14-15. UNIHOKEJ
dz. i chł.
09.12.2020 r.
Hrubieszów
     
16-17. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz i ch.
08.04.2021 r.
Tomaszów
31.03.2021 r.
Chełm
26.03.2021 r.
Rejowiec
Mirosław Kość
19 SIATKÓWKA
dziewcząt „4”
18.03.2021 r.
Świdnik
04.03.2021 r
Świdnik
24.02.2021 r.
Okszów
Krzysztof
Szyszkowski
20. SIATKÓWKA
chłopców„4”
19.03.2021r.
Świdnik
05.03.2021 r.
Świdnik
25.02.2021 r.
Okszów
Krzysztof
Szyszkowski
21. KOSZYKÓWKA
dziewcząt
21.04.2021 r.
Lublin.
18.02.2021 r
Chełm
25.01.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman
22. KOSZYKÓWKA
chłopców
31.03.2020 r.
Chełm
19.02.2021 r.
Chełm
28.01.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman
23. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
15.04.2021r.
Łuków
10.03.2021 r.
Chełm
02.03.2021 r.
Siedliszcze
Krzysztof
Dyszewski
24. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
16.04.2021r.
Łuków
11.03.2021 r.
Chełm
03.03.2021 r.
Siedliszcze
Krzysztof
Dyszewski
25. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
19.05.2021 r.
Chełm
13.05.2021 r.
Chełm
06.05.2021 r.
Dorohuska
Krzysztof
Dyszewski
26. PIŁKA NOŻNA
chłopców
10.06.2021 r.
Lubartów
25.05.2021 r.
Chełm
20.05.2021 r.
Dorohusk
Krzysztof
Dyszewski
27-28. CZWÓRBÓJ L-A
dz. i ch.
25.05.2021 r.
Lublin
11.05.2021r.
Rejowiec F
05.05.2021 r.
Rejowiec Fab
Magdalena
Komandowska
29. KOSZYKÓWKA
3x3 dz.
05.06.2020 r.
Biała Podl
01.06.2020 r.
Świdnik
12.05.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman
30. KOSZYKÓWKA
3x3 chł.
05.06.2020 r.
Biała Podl.
02.06.2020 r.
Świdnik
12.05.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman
31-32. TRÓJBÓJ L-A
dz. i chł.
07.06.2020 r
Biłgoraj
24.05.2020 r.
Chełm
19.05.2021 r
Rejowiec F.
Magdalena
Komandowska

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok 2020/2021.   /strona internetowa ZM SZS i LWSZS./ Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.

Zawody Wojewódzkie , Rejonowe i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 10.00.