Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2020/2021 Powiat
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2006-2007/

Lp. Zawody Wojewódzkie Rejonowe Powiat Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
28.10.2020 r.
Tomaszów
31.03.2021 r.
Chełm
06.10.2020 r.
Rejowiec
Beata
Werner Kość
3-4. BADMINTON
dz. i ch.
12.11.2020 r.
Ludwin
30.10.2020 r.
Ludwin
23.10.2020 r.
Okszów
Krzysztof
Szyszkowski
5-6. TENIS STOŁOWY
DRUŻYNOWY dz. i ch.
25.11.2020 r.
Hrubieszów
18.11.2020r.
Spiczyn
12.11.2020 r.
Zółtańce
Zbigniew
Rymczuk
7-8. PŁYWANIE IND.
i SZTAFERTY dz. i ch.
04.12.2020 r.
Lublin
18.11. 2020 r.
Świdnik
   
9-10. UNIHOKE
dz. i chł.
10.12.2020 r.
Hrubieszów
     
11-12. SZACHY
dz. i ch
15.12.2020 r.
Tomaszów
====== 12.11.2020 r.
Wojsławice
Jolanta Wlaż
13. XXXI BIEG
NIEPODLEGŁOŚCI
======= ====== 10.11.2020 r
Chełm I LO
Piotr Kalisio
14. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
16.04.2021 r.
Łuków
24.03.2021 r
Chełm
17.03.2021 r.
Siedliszcze
Sylwia
Żołnacz
15. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
20.04.2021 r.
Łuków
14.04. 2021 r.
Chełm
18.03.2021 r.
Siedliszcze
Sylwia
Żołnacz
16-17. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
08.04.2021 r.
Tomaszów
31.03.2021 r.
Chełm
26.03.2021 r.
Rejowiec
Beata
Werner Kość
18. KOSZYKÓWKA
dziewcząt
16.03.2021 r.
Chełm
26.01.2021 r.
Chełm

14.01.2021 r.

Strachosław

Izabela
Głowacka Dżaman
19. KOSZYKÓWKA
chłopców
17.03.2021 r.
Biała Podl.
27.01.2021 r.
Chełm
15.01.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman
20. SIATKÓWKA
dziewcząt
11.03.2021 r.
Biała Podl.
02.03.2021 r.
Chełm
22.02.2021 r.
Wierzbica
Robert Boraczuk
21. SIATKÓWKA
chłopców
12.03.2020 r.
Świdnik
02.03.2021 r.
Świdnik
23.02.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman
22. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
11.05.2021 r.
Parczew
04.05.2021 r.
Chełm
28.04.2021 r.
Dorohusk
Arkadiusz
Słomka
23. PIŁKA NOŻNA
chłopców
12.05.2021 r.
Świdnik
04.05.2021 r.
Świdnik
29.04.2021 r.
Dorohusk
Arkadiusz
Słomka
24-25.. Drużynowa Liga
L-A dz. i ch.
28.05.2021 r.
Lublin
21.05.2021 r.
Rejowiec F.
14.05.2021 r.
Rejowiec Fabr.
Magdalena
Komandowska
26-27. SIATKÓWKA
PLAŻOWA dz. i chł.
03.06.2020 r.
Lublin
18.05.2021r.
Świdnik
07.05.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman
28-29. KOSZYKÓWKA
3x3 dz.i chł.
27.05.2021 r.
Lublin.
14.05.2021 r.
Chełm
11.05.2021 r.
Strachosław
Izabela
Głowacka Dżaman

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok szkolny 2020/2021.

Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów. Zawody Wojewódzkie , Rejonowe i Powiatowe rozpoczynają się o godz. 10.oo