Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2020/2021 MIASTO
Licealiada
rocznik 2001 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. LIGA L-A
dz. i chł.
16.10.2020 r.
Lublin
08.10.2010 r.
Chełm
01.10.2020 r.
Chełm
Barbara
Chmielewska
3-4. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
28.10.2020 r.
Tomaszów
20.10. 2020 r.
Chełm
14.10.2020r.
ZSEiM
Piotr
Moliński
7-8. TENIS STOŁOWY
DRUŻYNOWY dz. i chł.
12.02.2020 r.
Hrubieszów
04.02 .2020 r.
Chełm
09.01.2020 r.
ZSEiT
Jacek
Siry
9-10. BADMINTON
dz. i chł.
28.11.2020 r.
Ludwin
06.11.2020 r.
Ludwin
23.10.2020r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
11. XXX BIEG
NIEPODLEGŁOŚCI
======= ====== 10.11.2020r.
I LO i ZSEiM
Piotr
Kalsio
12-13. PŁYWANIE IND.
i SZTAFETY   dz. ich.
04.12.2020 r.
Lublin
24.11.2020 r.
Świdnik
06.11.2020 r.
I LO
Joanna
Dąbska
14. SZACHY 08.12.2020 r.
Tomaszów
====== 20.11.2020 r.
Świetlica MOSiR
Marcin
Oszust
15-16. UNIHOKEJ
dz. i chł
11.12.2020 r.
Hrubieszów
  26.11.2020 r
I LO
Tomasz
Kociuba
17. HALOWA PIŁKA
NOŻNA Dz.
======== ======= Do ustalenia Tomasz
Kociuba
18. HALOWA PIŁKA
NOŻNA chł.
======== ======= Do ustalenia Piotr
Moliński
19. SIATKÓWKA
dz.
17.03.2021r.
Biała Podl.
09.03.2021 r.
Świdnik
17.02.2021r.
I LO, II LO
J. Dąbska
B. Chmielewska
20. SIATKÓWKA
chł.
17.03.2021 r.
Chełm
09.03.2021 r.
Chełm
25.02.2021r.
I LO, II LO
Adam Kot
Jarosław Betiuk
21. PIŁKA RĘCZNA
dz.
24.03.2021r.
Lublin
12.03.2021 r.
Chełm
26.02.2021 r.
Miejska Hala
Monika
Klimkowska
22. PIŁKA RĘCZNA
chł.
16.04.2020 r.
Biała Podl.
06.04.2021 r.
Chełm
03.03.2021 r.
Miejska Hala
Adam Kot
23. KOSZYKÓWKA
dz
26.03.2021 r.
Chełm.
18.03.2021 r.
Chełm
19.01.2021r
I LO, II LO
Marta
Sadowska
24. KOSZYKÓWKA
chł
30.03.2021 r.
Biała Podl
16.03.2021r.
Chełm
20.01.2021r.
I LO, II LO
Norbert
Wysocki
25-26. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
08.04.2021 r.
Tomaszów
31.03.2021 r.
Chełm
23.03.2021 r.
I LO i ZSEiM
Aneta
Wdowiak
27. PIŁKA NOŻNA
chł

23.04.2021 r.
Parczew

07.04.2021 r.
Chełm
30.03.2021r.
Orlik ZSEiM
Piotr
Moliński
28 PIŁKA NOŻNA
dz.
22.04.2021 r
Chełm
15.04.2021 r.
Chełm
12.04.2021r.
Orlik ZSEiM
Sebastian
Kogut
29. SIATKÓWKA
PLAŻOWA dz.
08.06.2021r.
Lublin
25.05.2021r
Świdnik
20.05.2021 r.
oś Słoneczne
Dorota
Miszczuk
30. SIATKÓWKA
PLAŻOWA chł.
08.06.2020 r.
Lublin
27.05.2021 r.
Świdnik
20.05.2021r.
oś Słoneczne
Dorota
Miszczuk
31-32. KOSZYKÓWKA
3x3 dz i chł.
13.04.2021 r.
Biała Podl
25.03.2021 r
Chełm
19.03.2021 r.
ZSEiM „Orlik”
Mariusz
Półtorak

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na 2020/2021. strona internetowa ZM SZS i LWSZS. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć na dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.

Zawody Wojewódzkie i Rejonowe i Miejskie rozpoczynają się o godz. 10.00
Miejskie sztafetowe i drużynowe biegi przełajowe odbędą się o godz. 12.30