Dzisiaj jest: 27 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2020/2021 Powiat
Licealiada
rocznik 2001 i młodsi

Lp. Zadania Wojewódzkie Rejonowe Powiat Odpowiedzialny
1-2. LIGA L-A
dz. i chł.
16.10.2020 r.
Lublin
08.10.2010 r.
Chełm
   
3-4. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
28.10.2020 r.
Tomaszów
20.10. 2020 r.
Chełm
   
7-8. TENIS STOŁOWY
DRUŻYNOWY dz. i chł.
12.02.2020 r.
Hrubieszów
04.02 .2020 r.
Chełm
   
9-10. BADMINTON
dz. i chł.
28.11.2020 r.
Ludwin
06.11.2020 r.
Ludwin
   
11. XXX BIEG
NIEPODLEGŁOŚCI
======= ======    
12-13. PŁYWANIE IND.
i SZTAFETY   dz. ich.
04.12.2020 r.
Lublin
24.11.2020 r.
Świdnik
   
14. SZACHY 08.12.2020 r.
Tomaszów
======    
15-16. UNIHOKEJ
dz. i chł
11.12.2020 r.
Hrubieszów
     
17. HALOWA PIŁKA
NOŻNA Dz.
======== =======    
18. HALOWA PIŁKA
NOŻNA chł.
======== =======    
19. SIATKÓWKA
dz.
17.03.2021r.
Biała Podl.
09.03.2021 r.
Świdnik
   
20. SIATKÓWKA
chł.
17.03.2021 r.
Chełm
09.03.2021 r.
Chełm
   
21. PIŁKA RĘCZNA
dz.
24.03.2021r.
Lublin
12.03.2021 r.
Chełm
   
22. PIŁKA RĘCZNA
chł.
16.04.2020 r.
Biała Podl.
06.04.2021 r.
Chełm
   
23. KOSZYKÓWKA
dz
26.03.2021 r.
Chełm.
18.03.2021 r.
Chełm
   
24. KOSZYKÓWKA
chł
30.03.2021 r.
Biała Podl
16.03.2021r.
Chełm
   
25-26. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
08.04.2021 r.
Tomaszów
31.03.2021 r.
Chełm
   
27. PIŁKA NOŻNA
chł

23.04.2021 r.
Parczew

07.04.2021 r.
Chełm
   
28 PIŁKA NOŻNA
dz.
22.04.2021 r
Chełm
15.04.2021 r.
Chełm
   
29. SIATKÓWKA
PLAŻOWA dz.
08.06.2021r.
Lublin
25.05.2021r
Świdnik
   
30. SIATKÓWKA
PLAŻOWA chł.
08.06.2020 r.
Lublin
27.05.2021 r.
Świdnik
   
31-32. KOSZYKÓWKA
3x3 dz i chł.
13.04.2021 r.
Biała Podl
25.03.2021 r
Chełm
   

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na 2020/2021. strona internetowa ZM SZS i LWSZS. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć na dwa dni przed terminem zawodów./SRS/.

Zawody Wojewódzkie i Rejonowe i Miejskie rozpoczynają się o godz. 10.00