Dzisiaj jest: 27 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma

Komunikat Końcowy Licealiady
pływanie i ndyw. i sztafety dz. i chł. - 14.11.2019 r., I LO Chełm

sztafeta 6x25m st. dowolnym dziewcząt

1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 1:34,70 - 16 pkt.
2. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/ 1:48,86     - 14 pkt.
3. ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bujalski/ 1:55,15 - 12 pkt.

sztafeta 6x25m st. dowolnym chłopców

1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 1:24,39 - 16 pkt.
2. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 1;30,85 - 14 pkt.
3. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 1;40.27 - 12 pkt.
4. ZSE i M CHEŁM /op. Marcin Oszust/ 1;40,89 - 10 pkt.

awans do zawodów rejonowych uzyskały 2 sztafety

50m st. motylkowym dziewcząt

1. Borowiec Weronika    I LO CHEŁM        0:35,68    3
2. Cukrowska Kinga    I LO CHEŁM        0:42,69    2
3. Auguściuk Weronika    ZSE i M CHEŁM        0:48,38    1

50m st. motylkowym mężczyzn

1. Hrynczyszyn Danilo    ZST CHEŁM        0:32,38    2
2. Januś Michał        IV LO CHEŁM        0:43,51    1

50m st. grzbietowym dziewcząt

1. Padowska Anna    I LO CHEŁM        0:37,54    3
2. Soja Patrycja    IV LO CHEŁM        0:54,54    2
3. Oliwia Klimowicz    ZSE i M CHEŁM        0:56,79    1

50m st. grzbietowym mężczyzn

1. Gębicki Filip    I LO CHEŁM        0:30,94    5
2. Wygadańczuk Patryk    ZST CHEŁM        0:33,84    4
3. Kowalczuk Michał    I LO CHEŁM        0:36,36    3
4. Poźniak Kacper    I LO CHEŁM        0:39,41    2
5. Wygadańczuk Jakub    ZSE i M  CHEŁM        0:42,08    1

50m st. klasycznym dziewcząt

1. Dybcio Karolina    I LO CHEŁM        0:39,39    3
2. Oleksiejuk Nikola    I LO CHEŁM        0:40,78    2
3. Siatka Alicja    II LO CHEŁM        0:45,96    1

50m st. klasycznym mężczyzn

1. Półtorak Patryk    IV LO CHEŁM        0:34,34    4
2. Blinowski Mateusz    I LO CHEŁM        0:39,98    3
3. Bucior Jakub        ZSE i T  CHEŁM        0:40,75    2
4. Boniecki Piotr    ZSE i M  CHEŁM        0;50.58    1

50m st. dowolnym dziewcząt

1. Furtak Beata        I LO  CHEŁM        0:32,36    6
2. Barabas Joanna     ZSE i M CHEŁM        0:33,99    5
3. Tulikowska Eliza    II LO CHEŁM        0:34,26    4
4. Kędzierawska Julia    I LO  CHEŁM        0:39,07    3
5. Jarmoła Oliwia    IVLO CHEŁM        0:41,71    2
6. Kozdra Wiktoria    ZST LO CHEŁM        1:10,29    1
Kędzierawska Dagmara    IV LO CHEŁM - dyskwa

50m st. dowolnym mężczyzn

1. Wójcik Mateusz    II LO CHEŁM        0:30,11    12
2. Kasperski Dawid    I LO CHEŁM        0:31,96    11
3. Russo Luca        I LO CHEŁM        0:32,16    10
4. Śluz Norbert        ZSE i T  CHEŁM        0:32.48      9
5. Truszkowski Szymon    IV LO  CHEŁM        0:33,16      8
6. Kuryś Adam        ZST  CHEŁM        0:34.11      7
7. Shapowałow Artur    ZSE i M    CHEŁM    0:35,18      6
8. Mróz Adrian        ZST CHEŁM        0:36,84      5
9. Radzikowski Oliwier    ZSE i M    CHEŁM    0:42,54      4
10. Zawistowski Jakub    ZSE i M    CHEŁM    0:42,56      3
11. Wojtiuk Konrad    ZST CHEŁM        0:44,58      2
12. Babiej Szymon    ZST  CHEŁM        0:49,30      1

Do zawodów rejonowych zakwalifikowała się pierwsza  trójka z każdego stylu

Punktacja miejska indywidualnie dziewczęta:

1. I LO  CHEŁM - 22 pkt /op. Joanna Dąbska/ - 16pkt
2. ZSE i M CHEŁM - 7 pkt /op. Arkadiusz Bukalski/ - 14pkt
3. II LO CHEŁM  - 5 pkt /op. Joanna Kita/ - 12pkt
4. IV LO  CHEŁM - 4 pkt /op. Jan Wojtachnio/ - 10pkt
5. ZST  CHEŁM  - 1 pkt /op. Mirosław Marzec/ - 9pkt

Punktacja miejska indywidualnie chłopcy:

1. I LO CHEŁM - 34 pkt /op. Zdzisław Jaroszczuk/ - 16pkt
2. ZSE i M CHEŁM - 15 pkt /op. Marcin Oszust/ -14 pkt
3. ZST  CHEŁM - 14 pkt /op. Mirosław Marzec/ - 12pkt
4. IV LO  CHEŁM - 13 pkt /op. Jan Wojtachnio/ - 10pkt
5. II LO  CHEŁM - 12 pkt /op. Kinga Krawczyk/ - 10pkt
6. ZSE i T CHEŁM - 11 pkt /op. Mariusz Półtorak/  - 9pkt

Awans do zawodów  Rejonowych uzyskały w sztafetach dwa pierwsze zespoły i z zawodów indywidualnych trzy pierwsze miejsca z poszczególnych konkurencji. Zawody Rejonowe odbędą się w dniu 26.10.2019 r godz. 1230  w Świdniku

Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski