Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

XXIV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2013 - wyniki

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

BIEG 1 2003 DZIEWCZĘTA
1.    SZELIGA MARTYNA    SP NR 3
2.    MĘKAL ALEKSANDRA    SP OKSZÓW
3.    HOŁOWACZ ANGELIKA    SP NR 5
4.    WOJTAK KATARZYNA    SP NR 7
5.    BARABAS PAULINA    SP NR 8
6.    STACHYRA KAJA    SP NR 5

BIEG 2  2003 CHŁOPCY
1.    SZEWCZUK GRZEGORZ    SP NR 5
2.    WOJCISZKO JAKUB    SP UHER
3.    PIEŃKOWSKI ŁUKASZ    SP NR 11
4.    ZAZULA REMIK    SP NR 4
5.    GIERGIEL KRZYSZTOF    SP UHER
6.    KULASZA DAMIAN    SP NR 3

BIEG 3  2001-2002  DZIEWCZĘTA
1.    ZIĘTKO ALEKSANDRA    SP RAZEM
2.    GAJEWSKA JULIA    SP NR 5
3.    DASZUK MARTYNA    SP NR 7
4.    STASIUK HONORATA    SP NR 1
5.    DOBROWOLSKA KATARZYNA    SP NR 10
6.    TYWONIUK PAULINA    SP NR 7

BIEG 4 2001-2002  CHŁOPCY
1.    ŁUKOWIEC MIKOŁAJ    SP NR 7
2.    SMOLIRA PAWEŁ    SP UHER
3.    RZEPECKI KAROL    SP NR 7
4.    STEĆ ADRIAN    SP NR 5
5.    SKOWRON JAKUB    SP NR 10
6.    GIERGIEL DAMIAN    SP UHER

BIEG 5  1998-2000  DZIEWCZĘTA
1.    GĘŚLA MARTYNA    GIM NR 6
2.    MAŁEK EMILIA    GIM NR 2
3.    PITERA JULIA    GIM NR 6
4.    KINACH JOANNA    GIM NR 7
5.    GRECZKOWSKA IWONA    GIM NR 2
6.    KRAWCZUK VEL WALCZUK MARIA    GIM NR 6

BIEG 6  1998-2000  CHŁOPCY
1.    KUŚMIERZ DAWID    GIM NR 8
2.    ADAMIEC KAMIL    GIM NR 2
3.    ZAKRZEWSKI OSKAR    GIM NR 8
4.    SIENICKI JĘDRZEJ    GIM NR 6
5.    ADAMSKI ŁUKASZ    GIM NR 8
6.    KAWKA MATEUSZ    GIM NR 7

BIEG 7  1994-97  DZIEWCZĘTA
1.    WAWRZYK MARTYNA    2 LO
2.    KRAWCZUK VEL WALCZUK JUDYTA    2 LO
3.    ZEMBRZYCKA SYLWIA    2 LO
4.    SOCHACZEWSKA PAULINA    2 LO
5.    PĘKAŁA KATARZYNA    ZSGIH
6.    ŚWIECZAK MARIA    1 LO

BIEG 8  1994-97  CHŁOPCY
1.    KUŚMIERZ ALEKSANDER    ZSE i 3 LO
2.    DUDEK ADRIAN    ZSZ NR 5
3.    KOŃCZAL DANIEL    ZSE i 3 LO
4.    POGORZELEC WOJCIECH    1 LO
5.    KORPYSZ JAKUB    2 LO
6.    TYSZCZUK SYWESTER    ZST

KLASYFIKACJA SZKÓŁ

SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. SZKOŁA DZIEW
PKT
M-CE
DZIEW.
PKT.
współ
CHŁOP
PKT
M-CE
CHŁ.
PKT.
współ
RAZEM
SZKOŁA
M-CE
SZKOŁY
PKT.
współ
razem
1 SP NR 5 CHEŁM 74 1 16 54 1-2 16
128 1 32
2 SP NR 11 CHEŁM 41 2-3 13 41 3 14 82 2 27
3 SP NR 7 CHEŁM 31 4 10 38 4 12 69 3 22
4 SP NR 1 CHEŁM 41 2-3 13 18 7 8 59 4 21
5 SP NR 3 CHEŁM 17 8 6 37 5 10 54 5-6 16
6 SP UHER 0 - - 54 1-2 - 54 5-6 -
7 SP NR 4 CHEŁM 19 7 7 22 6 9 41 7 16
8 SP NR 8 CHEŁM 20 5-6 8,5 15 8 7 35 8 15,5
9 SP NR 10 CHEŁM 15 9 5 13 9 6 28 9 11
10 NSP RAZEM 20 5-6 8,5 0 - - 20 10 8,5
11 SP OKSZÓW 12 10 - 6 10 - 18 11 -
12 NSP NR 2 CHEŁM 8 11 4 2 11 5 10 12 9
13 SP NR 2 CHEŁM 2 12 3 0 - - 2 13 3

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Lp. SZKOŁA Dziewczęta M-CE
DZIEW.
PKT.
współ
Chłopcy M-CE
CHŁ.
PKT.
współ
RAZEM
SZKOŁA
M-CE
SZKOŁY
PKT.
współ
razem
1 GIM NR 8 CHEŁM 18 4 10 64 1 16 82 1 26
2 GIM NR 6 CHEŁM 48 1 16 17 3-4 11 65 2 27
3 GIM NR 2 CHEŁM 23 3 12 23 2 14 46 3 26
4 GIM NR 7 CHEŁM 17 5 9 17 3-4 11 34 4 20
5 GIM NR 1 CHEŁM 28 2 14 3 8 8 31 5 22
6 GIM OKSZÓW 6 6-7 - 7 6-7 - 13 6-7 -
7 GIM NR 3 CHEŁM 6 6-7 8 7 6-7 9 13 6-7 17
8 GIM UHER 0 - - 12 5 - 12 8 -
9 NIEP.GIM NR 5 W CHEŁMIE 4 8 7 0 - - 4 9 7

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Lp. SZKOŁA Dziewczęta M-CE
DZIEW.
PKT.
współ
Chłopcy M-CE
CHŁ.
PKT.
współ
RAZEM
SZKOŁA
M-CE
SZKOŁY
PKT.
współ
razem
1 ZSE I III LO CHEŁM 49 1 16 34 2 14 83 1 30
2 II LO CHEŁM 39 2 14 12 5-6 8,5 51 2 22,5
3 ZSZ NR 5 CHEŁM 22 3 12 19 3 12 41 3 24
4 ZST CHEŁM 1 8 6 38 1 16 39 4 22
5 ZSB CHEŁM 9 6 8 15 4 10 24 5 18
6 ZSG i H CHEŁM 10 5 9 12 5-6 8,5 22 6 17,5
7 I LO CHEŁM 12 4 10 9 7 7 21 7 17
8 IV LO CHEŁM 8 7 7 8 8 6 16 8 13
9 ZDZ CHEŁM 0 - 3 9 5 3 9 5