Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Rejonowa Gimnazjada indywidualnej ligi LA

Komunikat Rejonowej Gimnazjady indywidualnej Ligi lekkoatletycznej
29.05.2013 r. Stadion CZiR w Rejowcu Fabrycznym

 

Dziewczęta

100m
1.    Kudelska Karolina    G Rejowiec Os.    14,45    12pkt
2.    Sadłowska Oliwia    G Dubeczno    14,47    11pkt
3.    Lipczak Marta     G Siedliszcze    14,62    10pkt
4.    Goławska Paulina    G Cyców    14,81    9pkt
5.    Chałupnik Ola    G. Cyców    14,84    8pkt
6.    Wójtowicz Aleksandra    G Siedliszcze    14,89    7pkt
7.    Ziarkowska Monika    G. nr 8 Chełm    15,03    6pkt
8.    Choma Katarzyna    G nr 8 Chełm    15,05    5pkt
9.    Madżyńska Agata    G. Wyryki    15,61    4pkt
10.    Litwin Justyna     G. nr 1 Świdnik    15,76    3pkt
11.    Superson Natalia    G. nr 3 Świdnik    16,09    2pkt
12.    Kinach Joanna    G nr 7Chełm         dns

300m
1.    Zembrzycka Sylwia    G. nr  7 Chełm    44,17    15pkt
2.    Bogusz Natalia    G. nr 1 Świdnik    44,77    14pkt
3.    Mazurek Dominika    G. Siedliszcze    47,06    13pkt
4.    Laube Andżelika    G. nr 1 Włodawa    47,52    12pkt
5.    Dryła Monika    G. Rejowiec Os.    47,93    11pkt
6.    Wdowiak Klaudia    G. nr 8 Chełm    48,93    10pkt
7.    Kołodziej Andżelika    G. Cyców     49,37    9pkt
8.    Jarzębska Wanessa    G. Rejowiec F     49,36    8pkt
9.    Orzeł Natalia    G. nr 3 Świdnik     49,63    7pkt
10.    Olko Paulina    G. Cyców    50,49    6pkt
11.    Zając Nikoleta    G. nr 6 Chełm    51,46    5pkt
12.    Szymaniak Pola    G. nr 3 Świdnik    51,66    4pkt
13.    Okoń Edyta    G Cyców    51,96    3pkt
14.    Wdowiak Klaudia    G. nr 8 Chełm    dns    
15.    Laube Adżelika    G nr 1 Włodawa    dns

600m
1.    Koziak Paulina    G, Cyców    1:48,50    9pkt
2.    Wereszczyńska Agata    G. nr 1 Włodawa     1:51,66    8pkt
3.    Poliszuk Emilia    G. Siedliszcze    1:52,90    7pkt
4.    Wójcik Klaudia    G. Rejowiec Os.    1:52,96    6pkt
5.    Pikos Julia    G. nr 1Świdnik    1:54,12    5pkt
6.    Ogrodowska Magdalena    G. nr 6 Chełm    1:57,48    4pkt
7.    Wyhadańczuk Ola    G. nr 6 Chełm    2:01,89    3pkt
8.    Górska Dominika    G. nr 3 Chełm    2:14,40    2pkt
9.     Kępka Katarzyna    G. nr 3 Świdnik    2:10,59    1pkt

1000m
1.    Krawczuk vel Walczuk Judyta    G. nr 3 Chełm       3:44,47     9pkt
2.    Grądkowska Karla    G. nr 8 Chełm    4:00,25    8pkt
3.    Ambroży Aneta    G.Okszów    4:02,02    7pkt
4.    Kolenda Zofia    G. nr 6 Chełm    4:07,03    6pkt
5.    Mordacz Edyta    G .Okszów    4:17,41    5pkt
6.    Rabczyńska Marta    G. nr 1 Włodawa    4:17,57    4pkt
7.    Sztaber Natalia    G. nr 3 Świdnik    4:26,14    3pkt
8.    Michalak Ilona    G. Dubeczno    4:28,60    2pkt
9.    Kowal Małgorzata    G. nr 2 Włodawa    4:28,61    1pkt

Skok w dal
1.     Bielecka Aleksandra    G. nr 2 Włodawa    4,33    12pkt
2.    Kapłan Oliwia    G. Cyców    4,20    11pkt
3.    Wegiera Karolina    G. Wyryki    4,18    10pkt
4.    Stachal Karolina    G. nr 3 Chełm    4,14     9pkt
5.    Podkańska Paula    G. nr 8    4,13    8pkt
6.    Makowska Daria    G. nr 6    4,10    7pkt
7.    Serej Natalia    G. nr 3 Chełm    4,07    6pkt
8.    Wróblewska Karolina    G. nr 8    4,01    5pkt
9.    Ziółek Agata    G. nr 3 Świdnik    3,97    4pkt
10.    Baran Aleksandra    G. Wyryki     3,81    3pkt
11.    Kołtun Natalia    G. nr 1 Świdnik    3,76    2pkt
12.    Krawczuk vel Walczuk Nadia    G. nr 6 Chełm    3,74    1pkt

Skok wzwyż
1.    Krop Justyna    G. nr 7 Chełm    140    5pkt
2.    Puła Agata    G. nr 2 Włodawa    130    4pkt
3.    Błaszczuk Klaudia    G. nr 1 Włodawa    125    3pkt
4.    Kwiatkowska Dominika    G nr 1 Włodawa    120    2pkt
5.    Ajfler Natalia    G nr 7 Chełm    110    1pkt

Oszczep 600 g
1.    Suracka Natalia    G. nr 1 Świdnik    24,10    9pkt
2.    Sikorska Katarzyna    G. nr 6  Chełm    21,16    8pkt
3.    Przychodzka Angelika    G. nr 7 Chełm    21,12    7pkt
4.    Krzyś Magdalena    G. Siedliszcze    20,03    6pkt
5.    Miszczuk Natalia    G. nr 1 Świdnik    19,38    5pkt
6.    Kowalik Alicja    G. nr  3 Chełm    17,56    4pkt
7.    Łykus Katarzyna    G. nr 3 Świdnik    17,45    3pkt
8.    Grabowska Karolina    G. Okszów    15,49    2pkt
9.    Czopek Patrycja    G. Okszów    13,46    1pkt

Kula 3 kg
1.    Nazar Natalia    G. nr 6 Chełm    9,50    13pkt
2.    Gruszka Paulina    G Rejowiec F    9,02    12pkt
3.    Więcławska Lidia    G.  Mełgiew    9,00    11pkt
4.    Ożóg Justyna    G. nr 6  Chełm    8,73    10pkt
5.    Janiszewska Paulina    G. Rejowiec Os.    8,69    9pkt
6.    Pilipczuk Patrycja    G. nr 1 Chełm    8,57    8pkt
7.    Świszcz Kamila    G. Okszów    8,14    7pkt
8.    Sochaj Anna    G. Cyców     8,08    6pkt
9.    Piskorska Katarzyna    G. nr 1 Włodawa     7,67    5pkt
10.    Błaszczuk Lidia    G. nr 1 Włodawa    7,57    4pkt
11.    Zalewska Michalina    G. nr 1 Świdnik     6,75    3pkt
12.    Siczek Paulina    G. nr 3 Świdnik    6,32    2pkt

4x100m
1.    G. Rejowiec  Os.    55,47    8pkt
2.    G. Cyców    56,90    7pkt
3.    G. Rejowiec Fab.    58,00    6pkt
4.    G. nr 8 Chełm    58,43    5pkt
5.    G. nr1 Włodawa    58,92    4pkt
6.     G. nr 3  Świdnik    59,48    3pkt
7.    G nr 1 Świdnik    1:00,37    2pkt
8.     G Dubeczno    1:01,22    1pkt

Punktacja drużynowa

1.    Gimnazjum Cyców 68/16pkt /op. Zbigniew Pasternak/
2.    Gimnazjum nr 6 Chełm    57/15pkt /op.     Agnieszka Radelczuk/
3.    Gimnazjum nr 8 Chełm    49/14pkt /op.     Dariusz Waleńciuk/
4.    Gimnazjum Rejowiec Os.    46/13pkt /op.     Beata Werner-Kość/
5.    Gimnazjum nr 1 Włodawa    43/12pkt /op.     Dorota Sokołowska/
6.    Gimnazjum nr 1 Świdnik    43/11pkt /op.     Jacek Czerniakowski/
7.    Gimnazjum Siedliszcze    43/10pkt /op.      Małgorzata Kania/
8.    Gimnazjum nr 3 Chełm    30/9pkt /op.     Tomasz Augustyniak/
9.    Gimnazjum nr 7Chełm    29/8pkt /op.     Dorota Czerniakiewicz/
10.    Gimnazjum nr 3 Świdnik    29/7pkt /op.     Joanna Sekuła/
11.    Gimnazjum Rejowiec Fab    26/6pkt /op.     Magdalena Komandowska/
12.    Gimnazjum  Okszów pow. Chełmpkt /op.     22/5    Krzysztof Szyszkowski/
13.    Gimnazjum nr 2 Włodawa    17/4pkt    
14.    Gimnazjum Wyryki pow. Włodawa    17/3pkt /op. Tomasz Kaliszuk/
15.    Gimnazjum Dubeczno pow. Włodawa    14/2pkt /op. Krystyna Gonerska/
16.    Gimnazjum Mełgiew pow. Świdnik    11/1pkt /op. Wojciech Iwaniuk/
17.    Gimnazjum nr 1 Chełm    8/0pkt /op. Monika Wawryniuk/


Chłopcy

100m
1.    Oleszczyński Przemysław    G. Rejowiec F      11,74    13pkt
2.    Romieński Mateusz    G Rejowiec Os.    12,28    12pkt
3.    Korpysz Jakub    G. nr 8 Chełm    12,46    11pkt
4.    Wrona Dominik    G. Siedliszcze    12,95    10pkt
5.    Staszczak Paweł    G. Dubeczno    12,50    9pkt
6.    Bednaruk Jarosław    G. Cyców    12,57    8pkt
7.    Marczuk Adrian    G. nr 6 Chełm    12,58    7pkt
8.    Długosz Jakub    G Mełgiew    12,58    6pkt
9.    Olejnik Adam    G. nr 3 Świdnik    12,96    5pkt
10.    Pril Adrian    G. Dubeczno    12,97    4pkt
11.    Kapłan Mateusz    G. Cyców    13,02    3pkt
12.    Kłosowski Eryk    G nr 8 Chełm    13,14    2pkt
13.    Korona Łukasz    G nr 1 Świdnik    13,36    1pkt

300m
1.    Dudek Norbert    G. Siedliszcze    38,95    10pkt
2.    Goncikowski Kamil    G. nr 3 Świdnik    39,67    9pkt
3.    Lewicki Patryk    G. nr 1 Chełm    40,11    8pkt
4.    Wnorowski Kacper    G. nr 7  Chełm          40,41    7pkt
5.    Dudek Michał    G Siedliszcze    40,60    6pkt
6.    Piech Adrian    G. Cyców    40,80    5pkt
7.    Domański Eryk    G. nr 3 Chełm    41,20    4pkt
8.    Pleszcz Sebastian    G. nr 1 Świdnik    41,81    3pkt
9.     Ścibior Michał    G nr 1 Świdnik    42,03    2pkt
10.    Kurec Piotr    G nr 1 Włodawa    42,07    1pkt

1000m
1.    Lipczak Piotr    G, Siedliszcze    2:59,52    10pkt
2.    Dziewulski Dawid    G Siedliszcze    2:59,67    9pkt
3.    Zakrzewski Oskar    G. nr 8 Chełm    2:59,73    8pkt
4.    Żmuda Konrad    G. nr 3 Świdnik    3:00,19    7pkt
5.    Szponar Dominik    G. nr 3 Świdnik    3:01,42    6pkt
6.    Gaj Adam    G. nr 1Włodawa    3:03,16    5pkt
7.    Palec Adrian    G. nr 6 Chełm    3:43,41    4pkt
8.    Karwatiuk Kamil    G. Hanna    3:20,36    3pkt
9.    Kuzmiński Krystian    G. Rejowiec Os,    3:20,70    2pkt
10.    Ogórek Emil    G. Wyryki    3:25,39    1pkt

2000 m
1.    Kuśmierz Dawid    G, nr 8 Chełm    6:28,43    7pkt
2.    Jurczuk Wojciech    G. Hanna    6:48,70    6pkt
3.    Jasiński Wojciech    G. Mełgiew    6:48,75    5pkt
4.    Pietroń Sebastian    G. nr 3 Świdnik    6:49,09    4pkt
5.    Radecki Konrad    G. Dubeczno    7:10,64    3pkt
6.    Haftaniuk Bartosz    G. Okszów    7:16,24    2pkt
7.    Frelas Jakub    G. nr 1 Świdnik    7:34,14    1pkt

Skok w dal.
1.    Podgórski Kamil    G. Mełgiew    5,71    13pkt
2.    Dalczyński Marcin    G. Dubeczno    5,66    12pkt
3.    Prus Karol    G. Wyryki    5,52    11pkt
4.    Piwko Kamil    G. nr 1 Świdnik    5,26     10pkt
5.    Sawicki Sebastian    G. Cyców    5,22    9pkt
6.    Lisiak Jakub    G. nr 3    5,14    8pkt
7.   Stadnicki Szymon    G nr 8    5,11    7pkt
8.    Kopciewicz Jakub    G. Rejowiec F    5,08    6pkt
9.    Marcinek Paweł    G. Okszów    5,04    5pkt
10.    Forysiuk Adam    G. nr 1 Chełm    5,04    4pkt
11.    Kordusiak Szymon    G. nr 3 Świdnik    4,98    3pkt
12.    Kułaga Damian    G. Rejowiec F    4,94    2pkt
13 .   Fajks Filip    G. nr 2 Włodawa    4,78    1pkt

Skok wzwyż
1.    Krupa Sylwester    G. Rejowiec F    180    7pkt
2.    Trzeciak Damian    G. Hanna    170    6pkt
3.    Kozłowski Konrad    G. Rejowiec F    170    5pkt
4-    Gajosz Kacper    G. nr 7 Chełm    160    4pkt
5.    Rybicki Mateusz    G. nr 1 Chełm    155    3pkt
6.    Granica Michał    G nr 1 Włodawa    145    2pkt
7.    Matusiak Mariusz    G Okszów    145    1pkt

Kula  5 kg
1.    Oleksiejuk Jakub    G. Rejowiec F    11,60    11pkt
2.    Baj Władysław    G. Hanna    10,84    10pkt
3.    Nieścior Marcin    G. Cyców    10,57    9pkt
4.    Wasilewicz Patryk    G. Wyryki     10,35    8pkt
5.    Szeliga Damian    G. nr 3 Chełm    10,27    8pkt
6.    Chodakowski Szymon    G. Dubeczno    10,27    7pkt
7.    Łukowski Bartek    G. nr 8 Chełm    9,76    6pkt
8.    Kucharczyk Konrad    G. Rejowiec F    9,46    5pkt
9.    Gładysz Paweł    G. nr 1 Świdnik    9,27    4pkt
10.    Feret Rafał    G. nr 3 Świdnik    8,91    3pkt
11.    Paluszek Rafał    G nr 1 Świdnik    8,51    2pkt

Oszczep 600 g
1.    Szczerbakow Mateusz    G. nr 8 Chełm    40,05    7pkt
2.    Worobij Patryk    G. Okszów    38,18    6pkt
3.    Sidor Patryk    G.  nr 1 Chełm    35,60    5pkt
4.    Suchocki Gracjan    G. Okszów     34,40    4pkt
5.    Olszewski Patryk    G. nr 3 Świdnik    31,80    3pkt
6.    Mech Grzegorz    G. nr 8 Chełm    31,66    2pkt
7.    Słomka Damian    G. Siedliszcze    30,32    1pkt

4x100m
1.    G. Rejowiec  F    47,00    9pkt
2.    G. Siedliszcze    48,60    8pkt
3.    G. Cyców    49,57    7pkt
4.    G. Dubeczno    49,79    6pkt
5.    G nr 1 Świdnik    50,52    5pkt
6.    G nr 3 Świdnik    50,84    4pkt
7.    G Hanna    51,25    3pkt
8.    G nr 7 Chełm    54,65    2pkt
G nr 8 Chełm    dns

Punktacja drużynowa

1.    Gimnazjum Rejowiec Fab. 58/16pkt /op. Mirosław Ożóg/
2.    Gimnazjum Siedliszcze 54/15pkt /op. Dyszewski Krzysztof/
3.    Gimnazjum nr 8 Chełm    51/14pkt /op. Mariusz Koniuszewski/
4.    Gimnazjum nr 3 Świdnik    44/13pkt /op. Joanna Sekuła/
5.    Gimnazjum Cyców  41/12pkt /op. Tomasz Oziemczuk/
6.    Gimnazjum Dubeczno 41/11pkt /op. Krystyna Gonarska/
7.    Gimnazjum nr 1 Świdnik    28/10pkt /op. Jacek Czerniakowski/
8.    Gimnazjum Hanna 28/9pkt /op. Mariusz Oleszczuk/
9.    Gimnazjum Mełgiew 24/8pkt /op. Wojciech Iwaniuk/
10.    Gimnazjum Wyryki 20/7pkt /op. Tomasz Kaliszuk/
11.    Gimnazjum nr 3 Chełm    20/6pkt /op. Renata Dec/
12.    Gimnazjum nr 1 Chełm    20/5pkt /op. Monika Wawryniuk/
13.    Gimnazjum Okszów  18/4pkt /op. Krzysztof Szyszkowski/
14.    Gimnazjum Rejowiec Os. 14/3pkt /op. Beata Werner-Kość/
15.    Gimnazjum nr 7 Chełm    13/2pkt /op. Piotr Kapeluszny/
16.    Gimnazjum nr 6 Chełm    11/1pkt /op. Agnieszka Radelczuk/
17.    Gimnazjum nr 1 Włodawa    8/0pkt /op. Mirosław Makaruk/
18.    Gimnazjum nr 2 Włodawa    1/0pkt

Do zawodów Wojewódzkich w Puławach w dniu 04.06.2013 r. Stadion KS „Azoty” ul. Bema awansowała pierwsza  trójka z poszczególnych konkurencji oraz pierwsze dwie sztafety z poszczególnych kategorii. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach  Zgłoszenia imienne do zawodów  należy przesłać na dwa dni przed rozpoczęciem zawodów na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wiceprezes LW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski.