Dzisiaj jest: 24 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

Rejonowa Gimnazjada w tenisie stołowym ind. 2013/2014

KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONEJ
REJONOWEJ GIMNAZJADY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
24.10.2013 r.  hala sportowa ZSZ Nr 1 i II LO  we Włodawie.

DZIEWCZĘTA

1.    Krzyżanowska Celina    /Gimnazjum Nr 2 Chełm/ op.Turowski Tomasz
2.    Judczyc Patrycja    /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
3.    Kulesza Julia    /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
4.    Pawłowska Paula    /Gimnazjum Wyryki / op.Szczygieł Alicja
5.    Nafalska Katarzyna    /ZS Staw/ op.Siermiński Marcin
6.    Błaszczuk Klaudia    /PG Nr 1 Włodawa/ op.Sokołowska Dorota
7-8.
Gromek Natalia    /PG Nr 1 Włodawa/ op.Sokołowska Dorota
Palmi Magda    /Gimnazjum Ludwin/ op.Smyk Grzegorz
9-12.
Skrzyńska Julia    /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
Manaj Sylwia    /ZS Staw/ op.Siermiński Marcin
Mazurek Olga    /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Mendzielewska Karolina    /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech
13-16.
Grzywaczewska Magdalena    /Gimnazjum Wyryki/ op.Szczygieł Alicja
Tokarska Izabela    /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Siennicka Patrycja    /Gimnazjum nr 7 Chełm/ op.Kiryk Jarosław
Kazimierczak Paulina    /Gimnazjum Nr 1 Chełm/ op.Janicka Katarzyna
17-19.
Ciemno-Czołowska Karolina    /ZS Uher/ op.Kiełbasa Beata
Gęśla Martyna    /Gimnazjum Nr 6 Chełm/ op.Waluch-Marek Agnieszka
Paluch Olga    /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech

CHŁOPCY

1.    Bajko Kamil    /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
2.    Hamziuk Kamil    /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
3.    Podkoń Mateusz    /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
4.    Przybysławski Bartosz    /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
5.    Samborski Maciej    /Gimnazjum Nr 1 Świdnik/ op.Czerniakowski Jacek
6.    Grabczak Kacper    /Gimnazjum Nr 1 Świdnik/ op.Czerniakowski Jacek
7-8.    
Dyśko Tomasz    /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
Powaga Michał    /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
9-12.    
Koch Piotr    /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
Suchocki Gracjan    /ZS Okszów/ op.Szyszkowski Krzysztof
Ćwikła Kacper    /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
Kawka Mateusz    /Gimnazjum Nr 7 Chełm/ op.Kiryk Jarosław
13-15.
Sidor Jarosław    /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Antoniak Łukasz    /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Stasiak Adam    /Gimnazjum Nr 6 Chełm/ op.Waluch-Marek Agnieszka
16-21.
Dudzic Dawid    /ZS Stołpie/ op.Hadam Andrzej
Łubkowski Michał    /Gimnazjum Nr 7 Chełm/ op.Kiryk Jarosław
Pełka Gabriel    /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech
Jarosz Bartłomiej    /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Lipiec Mateusz    /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech
Staszewski Damian    /ZSO Nr 3 Chełm/ op.Jurglewicz Maciej

PUNKTACJA SZKÓŁ

DZIEWCZĘTA
1.    ZS Żółtańce -35 pkt.    /op.Zbigniew Rymczuk/    16 pkt. rejon
2.    PG Nr 1 Włodawa-26,5 pkt.    /op.Dorota Sokołowska/    15 pkt. rejon
3.    ZS Staw -25 pkt.    /op.Marcin Siermiński/    14 pkt. rejon
4.    Gimnazjum Wyryki -23,5 pkt.    /op.Alicja Szczygieł/    13 pkt. rejon
5.    Gimnazjum Nr 2 Chełm-19 pkt.    /op.Tomasz Turowski/    12 pkt. rejon
6.    ZS Jaszczów -17 pkt.    /op.Marcin Skrzypczak/    11 pkt. rejon
7.    Gimnazjum Ludwin-12,5 pkt.    /op.Grzegorz Smyk/    10 pkt. rejon
8.    Gimnazjum Spiczyn-11,5 pkt.    /op.Lech Wasilczyk/    9 pkt. rejon
9.    PG Nr 2 Włodawa-9,5 pkt.    /op.Tomasz Czuryłowicz/    8 pkt. rejon
10-11.    Gimnazjum Nr 7 Chełm -7,5 pkt.    /op.Jarosław Kiryk/    6,5 pkt. rejon
Gimnazjum Nr 1 Chełm-7,5 pkt.    /op.Katarzyna Janicka/    6,5 pkt. rejon
12-13.    ZS Uher-2 pkt.    /op.Beata Kiełbasa/    5 pkt. rejon
Gimnazjum Nr 6 Chełm-2 pkt.    /op.Agnieszka Waluch-Marek/    5 pkt. rejon

CHŁOPCY
1.    PG Nr 2 Włodawa-85 pkt.    /op.Tomasz Czuryłowicz/    16pkt. rejon
2.    ZS Żółtańce-45 pkt.    /op.Zbigniew Rymczuk/    15 pkt. rejon
3.    Gimnazjum Nr 1 Świdnik-33 pkt.    /op.Jacek Czerniakowski/    14 pkt. rejon
4.    ZS Jaszczów-19,5 pkt.    /op.Marcin Skrzypczak/    13 pkt. rejon
5.    Gimnazjum Nr 7 Chełm-15 pkt.    /op.Jarosław Kiryk/    12 pkt. rejon
6.    ZS Okszów-11,5 pkt.    /op.Krzysztof Szyszkowski/    11 pkt. rejon
7.    Gimnazjum Nr 6 Chełm-8 pkt.    /op.Agnieszka Waluch-Marek/    10 pkt. rejon
8.    Gimnazjum Spiczyn -7 pkt.    /op.Lech Wasilczyk/    9 pkt. rejon
9-10.    ZS Stołpie-3,5 pkt.    /op.Andrzej Hadan/    7,5 pkt. rejon
ZSO Nr 3 Chełm-3,5 pkt.    /op.Maciej Jurgielewicz/    7,5 pkt. rejon

Do zawodów wojewódzkich awansowało po pięć najlepszych dziewcząt i chłopców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Włodawie.  Zawody rejonowe odbyły się  dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.