Dzisiaj jest: 19 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Rejonowe Igrzyska w tenisie stołowym ind. 2013/2014

KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONEJ
REJONOWEJ GIMNAZJADY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
23.10.2013 r.  hala sportowa ZSZ Nr 1 i II LO  we Włodawie.

DZIEWCZĘTA KL IV i młodsi
1.    Słomka Martyna    /SP Jawidz/
2.    Dzieńkowska Kinga    /SP Staw/
3.    Nowosad Dominika    /SP Nr 10 Chełm/
4.    Grodzka Julia    /SP Nr 7 Świdnik/
5-6.    Rymczuk Nikola    /SP Żółtańce/
Krysa Magdalna    /SP Wyryki/
7-8.    Mękal Aleksandra     /SP Okszów/
Zielińska Malwina    /SP Jawidz/
9-12.    Wieczorek Zuzanna    /SP Januszówka/
Szostak Agata    /SP Jaszczów/
Ratkowska Angeligue    /SP Nr 3 Włodawa/
Stępień Julia    /SP Wyryki /
13-16.    Matysiak Olga    /SP Nr 11 Chełm/
Kudelska Weronika    /SP Nr 11 Chełm/
Petelska Klaudia    /SP nr 5 Chełm/
Szostak Agata    /SP Jaszczów/
17.    Janicka Roksana    /SP Nr 3 Świdnik/

CHŁOPCY  KL IV i młodsi
1.    Boczuliński Mateusz    /SP Wyryki/
2.    Olejnik Filip    /SP nr 7 Świdnik/
3.    Kociuba Jakub    /SP Milejów/
4.    Pułajdowicz Patryk    /SP Nr 3 Chełm/
5-6.    Kostkowski Piotr    /SP Okszów/
Zguczyński Szymon    /SP Nr 2 Włodawa/
7-8.    Maciąg Kacper    /SP Wyryki/
Romańczuk Paweł    /SP Ludwin/
9-12.    Jankus Maksymilian    /SP Okszów/
Chomiarczuk Eryk    /SP Strupin Duży/
Mróz Łukasz    /SP Nr 3 Chełm/
Roczon Norbert    /SP Żółtańce/
13-16.    Wojtiuk Konrad    /SP Nr 11 Chełm/
Bednarski Krystian    /SP Nr 3 Świdnik/
Gański Jan    /SP Jaszczów/
Kulasza Damian    /SP Nr 3 Chełm/
17-19.    Zawadewicz Bartosz    /SP Nr 2 Włodawa/
Pasieczny Sebastian    /SP Trawniki/
Radek Maciej    /SP Nr 3 Świdnik/

DZIEWCZĘTA KL V – VI
1.    Pieczywek Natalia    /SP Jawidz/
2.    Grzywaczewska Natalia    /SP Wola Wereszczyńska/
3.    Pawik Andżelika    /SP Wola Wereszczyńska/
4.    Sadło Tola    /SP Nr 7 Świdnik/
5-6.    Łoś Andżelika    /SP Wola Wereszczyńska/
Wójtowicz Magdalena    /SP Jawidz/
7-8.    Ślęp Zuzanna    /SP Nr 7 Świdnik/
Jaśkiewicz Anna    /SP Nr 7 Świdnik/
9-12.    Korzeniowska Julia    /SP Trawniki/
Rostecka Martyna    /SP Okszów/
Daniel Karolina    /SP Kamień/
Szymbor Aneta    /SP Jawidz/
13-16.    Swatowska Kamila    /SP Żółtańce/
Kudelska Karolina    /SP Nr 11 Chełm/
Samczuk Justyna    /SP Hanna/
Wróblewska Aleksandra    /SP Jaszczów/
17-19.    Korchut Katarzyna    /SP Nr 11 Chełm/
Załuźna Natalia    /SP Nr 11 Chełm/
Czyżma Aleksandra    /SP Nr 4 Chełm/

CHŁOPCY  KL V – VI
1.    Zguczyński Jakub    /SP Nr 2 Włodawa/
2.    Podkoń Piotr    /SP Żółtańce/
3.    Szczerbacz Jakub    /SP Żółtańce/
4.    Strycharczuk Szymon    /SP Nr 3 Chełm/
5-6.    Pawłowski Michał    /SP Wyryki/
Sakowicz Jakub    /SP Wyryki/
7-8.    Korzeniowski Konrad    /SP Trawniki/
Kuśmierz Jakub    /SP Wyryki/
9-12.    Chwedorczuk Hubert    /SP Nr 7 Świdnik/
Burtnik Szymon    /SP Jawidz/
Kostkowski Paweł    /SP Okszów/
Orlicz Jaromir    /SP Nr 3 Świdnik/
13-16.    Zagraba Jakub    /SP Trawniki/
Kociuba Szymon    /SP Milejów/
Romańczuk Daniel    /SP Ludwin/
Borowiec Przemysław    /SP Trawniki/
17-19.    Iwańczuk Krzysztof    /SP Nr 7 Chełm/
Kozak Marcin    /SP Nr 2 Chełm/
Kotowoda Michał    /SP Nr 3 Chełm/
Grzegorczyk Kacper    /SP Stołpie/
Stachal Adrian    /SP Piaseczno/

PUNKTACJA SZKÓŁ

DZIEWCZĘTA KL IV i młodsi
1.    SP Jawidz     27,5pkt    /op.Jerzy Bartosiewicz/    16 pkt rejon
2.    SP Wyryki    20 pkt    /op.Alicja Szczygieł/    15 pkt rejon
3.    SP Staw     16 pkt    /op.Anna Gajewska/    14 pkt rejon
4.    SP Nr 10 Chełm    15 pkt    /op.Szymon Krzywina/    13 pkt rejon
5.    SP Nr 7 Świdnik    14 pkt    /op.Ireneusz Kieller/    12 pkt rejon
6.    SP Żółtańce     11 pkt    /op.Zbigniew Rymczuk/    11 pkt rejon
7.    SP Jaszczów     9,5 pkt    /op.Marcin Skrzypczak/    10 pkt rejon
8.    SP Okszów     10,5 pkt    /op.Krzysztof Szyszkowski/    9 pkt rejon
9-10.    SP Januszówka     7,5 pkt    /op.Krzysztof Szabała/    7,5 pkt rejon
SP nr 3 Włodawa    7,5 pkt    /op.Barbara Mierzwa/    7,5 pkt rejon
11.    SP Nr 5 Chełm    3,5 pkt    /op.Agnieszka Kusiak/    6 pkt rejon
12.    SP Nr 3 Świdnik    1 pkt    /op.Grzegorz Dejko/    5 pkt rejon

CHŁOPCY KL. IV  i młodsi
1.    SP Nr 3 Chełm    32 pkt    /op.Agnieszka Niedźwiedzka/    16pkt rejon
2.    SP Wyryki     31,5 pkt    /op.Alicja Szczygieł/    15 pkt rejon
3.    SP Okszów     24 pkt    /op.Krzysztof Szyszkowski/    14 pkt rejon
4.    SP Nr 7 Świdnik    18 pkt    /op.Ireneusz Kieller/    13 pkt rejon
5-6.    SP Milejów     17 pkt    /op.Marcin Kociuba/    11,5 pkt rejon
SP Nr 2 Włodawa    17 pkt    /op.Roman Stanilewicz/    11,5 pkt rejon
7.    SP Ludwin p. Łęczna    12,5 pkt    /op.Grzegorz Sajnaj/    10 pkt rejon
8-9.    SP Strupin Duży     9,5 pkt    /op.Marcin Sadowsk/i    8,5 pkt rejon
SP Żółtańce     9,5 pkt    /op.Zbigniew Rymczuk/    8,5 pkt rejon
10.    SP Nr 3 Świdnik    9 pkt    /op.Grzegorz Dejko/    7 pkt rejon
11-12.    SP Jaszczów     6,5 pkt    /op.Marcin Skrzypczak/    5,5 pkt rejon
SP Nr 11 Chełm    6,5 pkt    /op.Tomasz Sobański/    5,5 pkt rejon
13.    SP Trawniki     2,5 pkt    /op.Bożena Wysokińska/

DZIEWCZĘTA KL V – VI
1.    SP Wola Wereszczyńska     49,5 pkt    /op.ZbigiewBądaruk/    16 pkt rejon
2.    SP Jawidz     43 pkt    /op.Jerzy Bartosiewicz/    15 pkt rejon
3.    SP Nr 7 Świdnik    41 pkt    /op.Ireneusz Kieller/    14 pkt rejon
4.    SP Nr 11 Chełm    11,5 pkt    /op.Tomasz Sobański/    13 pkt rejon
5-7.    SP Trawniki     9,5 pkt    /op.Bożena Wysokińska/    11,5 pkt rejon
SP Okszów     9,5 pkt    /op.Krzysztof Szyszkowski/    11,5 pkt rejon
SP Kamień     9,5 pkt    /op.Mariusz Prystupa/    11,5 pkt rejon
8-10.    SP Żółtańce     6,5 pkt    /op.Zbigniew Rymczuk/    8 pkt rejon
SP Hanna     6,5 pkt    /op.Dorota Korneluk/    8 pkt rejon
SP Jaszczów     6,5 pkt    /op.Marcin Skrzypczak/    8 pkt rejon
11.    SP Nr 4 Chełm    2,5 pkt    /op.Barbara Anchimowicz/    6 pkt rejon

CHŁOPCY KL. V – VI
1.    SP Wyryki     47,5 pkt    /op.Alicja Szczygieł/    16 pkt rejon
2.    SP Żółtańce     39 pkt    /op.Zbigniew Rymczuk/    15 pkt rejon
3-4.    SP Nr 3 Chełm    21 pkt    /op.Agnieszka Niedźwiedzka/    13,5 pkt rejon
SP Nr 2 Włodawa    21 pkt    /op.Roman Stanilewicz/    13,5 pkt rejon
5.    SP Trawniki     19,5 pkt    /op.Bożena Wysokińska/    12 pkt rejon
6-9.    SP Nr 7 Świdnik    12,5 pkt    /op.Ireneusz Kieller/    9,5 pkt rejon
SP Jawidz     12,5 pkt    /op.Jerzy Bartosiewicz/    9,5 pkt rejon
SP Okszów     12,5 pkt    /op.Krzysztof Szyszkowski/    9,5 pkt rejon
SP Nr 3 Świdnik    12,5 pkt    /op.Grzegorz Dejko/    9,5 pkt rejon
10-11.    ZS Milejów     7,5 pkt    /op.Marcin Kociuba/    6,5 pkt rejon
SP Ludwin     7,5 pkt    /op.Grzegorz Sajnaj/    6,5 pkt rejon
12-14.    SP Nr 7 Chełm    3 pkt    /op.Jarosław Kiryk/    5 pkt rejon
SP Nr 2 Chełm    3 pkt    /op.Edyta Gołębiowska/    5 pkt rejon
SP Stołpie     3 pkt    /op.Anna Śnieg/    5 pkt rejon
SP Piaseczno     3 pkt    /op.Grzegorz Sajnaj/    5 pkt rejon

Do zawodów wojewódzkich awansowało po pięć najlepszych dziewcząt i chłopców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Włodawie.  Zawody rejonowe odbyły się  dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.