Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym ind. 2013/2014

KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONEJ
REJONOWEJ LICEALIADY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
29.10.2013 r.  hala sportowa ZSZ Nr 1 i II LO  we Włodawie.

DZIEWCZĘTA

1.    Waszczuk Patrycja    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
2.    Wertejuk Monika    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
3.    Jeżewska Aleksandra    /I LO Chełm/
4.    Prokopiuk Aleksandra    /II LO Chełm/
5.    Dobosz Wiktoria    /I LO Włodawa/
6.    Bednarczyk Katarzyna    /PCEZ Świdnik/
7-8.    
Zbiciak Alicja    /ZSR Kijany/
Teresińska Angelika    /ZSZ Nr 5 Chełm/
9-11.
Borowska Andżelika    /ZSCKR Korolówka/
Niedzielska Ewa    /ZSR Kijany/
Mazurek Aleksandra    /IV LO Chełm/
12-16.
Gałązka Anna    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
Janka Anna    /ZSCKR Okszów/
Stasiak Alicja    /II LO Chełm/
Mierzicka Anna    /ZSCKR Okszów/
Pawluk Kamila    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
17.    Staniak Katarzyna    /I LO Łęczna/

CHŁOPCY

1.    Witnicki Konrad    /IV LO Chełm/
2.    Lasota Krzysztof    /II LO Chełm/
3.    Chrzanowski Marcin    /ZSZ Nr 5 Chełm/
4.    Pydyś Jakub    /ZSR Kijany/
5.    Winiarski Kamil    /ZS Piaski/
6.    Protas Łukasz    /ZSR Kijany/
7-8.
Demianiuk Mateusz    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
Cybul Krystian    /ZSR Kijany/
9-11.
Kurczyna Sebastian    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
Gadzicki Piotr    /I LO Chełm/
Malczuk Marcin    /ZSCKR Kolorówka/
12-15.
Esko Przemysław    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
Skomorowski Jakub    /ZS Piaski/
Soroczyński Patryk    /ZSCKR Okszów/
Klimkiewicz Paweł    /ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa/
16-19.
Cichosz Karol    /ZS Piaski/
Szymczuk Grzegorz    /LO Dubienka/
Sobota Grzegorz    /ZSCKR Okszów/
Humeniuk Sebastian    /IV LO Chełm/

PUNKTACJA SZKÓŁ LICEALIADA

DZIEWCZĘTA
1.    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa-39 pkt.    /op.Katarzyna Cenkała/    16pkt.
2-3.    II LO Chełm-18,5 pkt.    /op.Barbara Chmielewska/    14,5 pkt.
ZSR Kijany-18,5 pkt.    /op.Mirosław Pieczywek/    14,5 pkt.
4.    I LO Chełm-15 pkt.    /op.Tomasz Kociuba/    13 pkt.
5.    I LO Włodawa-13 pkt.    /op.Mirosław Włodarczyk/    12 pkt.
6.    PCEZ Świdnik-12 pkt.    /op.Janusz Kostrzewa/    11 pkt.
7.    ZSZ Nr 5 Chełm-10,5 pkt.    /op.Jacek Siry/    10 pkt.
8.    ZSCKR Okszów-9 pkt.    /op.Bolesław Kapuściński/    9 pkt.
9-10.    IV LO Chełm-8 pkt.    /op.Tomasz Misiewicz/    7,5 pkt.
ZSCKR Kolorówka-8 pkt.    /op.Tomasz Chorąży/    7,5 pkt.
11.    ZS Łęczna-1,5 pkt.    /op.Ewa Sawka/    6 pkt.

CHŁOPCY
1.    ZSR Kijany-42,5 pkt.    /op.Mirosław Pieczywem/    16 pkt.
2.    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa-35,5 pkt.    /op.Mariusz Kuśmirek/    15 pkt.
3.    ZS Piaski-24 pkt.    /op.Małgorzata Śniadowska- Siwek/    14 pkt.
4.    IV LO Chełm-21,5 pkt.    /op.Tomasz Misiewicz/    13 pkt.
5.    II LO Chełm-18 pkt.    /op.Barbara Chmielewska/    12 pkt.
6.    ZSZ Nr 5 Chełm-17 pkt.    /op.Jacek Siry/    11 pkt.
7-8.    I LO Chełm-10 pkt.    /op.Tomasz Kociuba/    9,5 pkt.
ZSCKR Kolorówka-10 pkt.    /op.Tomasz Chorąży/    9,5 pkt.
9.    ZSCKR Okszów-9,5 pkt.    /op.Bolesław Kapuściński/    8 pkt.
10.    LO Dubienka-2,5 pkt.    /op.Wojciech Rudnicki/    7 pkt.

Do zawodów wojewódzkich awansowało po pięć najlepszych dziewcząt i chłopców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Włodawie.  Zawody rejonowe odbyły się  dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.