Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Wojew. Licealiada w tenisie stołowym ind. 2013/2014

Komunikat Wojewódzkiej  Licealiady  w Indywidualnym Tenisie Stołowym
Hrubieszów 5.11.2013 r.

 

Dziewczęta - klasyfikacja indywidualna

1    Lalak Karolina    V LO Lublin
2    Pawlak Sylwia    PLO Paderewski Lublin
3    Cięszczyk Natalia    V LO Lublin
4    Baranowska Dagmara    II LO Lubartów
5    Krzysiek Paulina    ZS nr 1 Lublin
6    Sienkiewicz Gabriela    V LO Lublin
7-8    Kanak Marta    II LO Lubartów
7-8    Drózd Patrycja    ZSO nr 2 Puławy
9-12    Waszczuk Patrycja    ZS   nr 1 Włodawa
9-12    Wertejuk Monika    ZS  nr 1 Włodawa
9-12    Jeżewska Aleksandra    I LO Chełm
9-12    Kuna Paulina    ZSBiO Biłgoraj
13-16    Wójcicka Marta    ZS Nr 3 Hrubieszów
13-16    Perzyna Natalia    I LO Biała Podl.
13-16    Nowicka Anna     ZSZ nr 2 Dęblin
13-16    Rzęsa Dominika    ZS nr 2 Kraśnik
17-24    Winiarczyk Patrycja    II LO Zamość
17-24    Kowalczyk Monika    IV LO Łuków
17-24    Pińczuk Magdalena    LO Międzyrzec Podl
17-24    Świderska Kinga    I LO Łuków
17-24    Gajaszek Kinga    ZSZ nr 2 Dęblin
17-24    Rzęsa Sylwia    ZS nr 1 Zakrzówek
17-24    Wojtaszek Wioleta    ZS nr 2 Kraśnik
17-24    Skupińska Teresa     ZS Janów Lub.
25-30    Bielesza Dorota    I LO Krasnystaw
25-30    Szewczak Magdalena    I LO Krasnystaw
25-30    Wiatrzyk Katarzyna    ZS Nr 3 Hrubieszów
25-30    Cieślak Anita    IV LO Łuków
25-30    Prokopiuk Aleksandra    II LO Chełm
25-30    Dobosz Wiktoria    I LO Włodawa

Dziewczęta - klasyfikacja szkół

1    V LO Lublin    Szczotka Adrian    /83pkt./    Pkt współ. 44
2    II LO Lubartów    Czarnecka Małgorzata    /50,5 pkt./    Pkt współ. 40
3    ZS nr 1 Włodawa    Kuśmirek Mariusz    /41 pkt./    Pkt współ. 36
4    PLO Paderewski Lublin    Rogala Robert    /29 pkt./    Pkt współ. 33
5-6    ZS nr 2 Kraśnik    Padała Bożena    /27 pkt./    Pkt współ. 29
5-6    ZSZ nr 2 Dęblin    Węgrzyn Anna    /27 pkt./    Pkt współ. 29
7    ZS nr 1 Lublin    Nizioł Piotr    /26 pkt./    Pkt współ. 26
8    ZSO nr 2 Puławy    Leonarcik Dariusz    /23,5 pkt./    Pkt współ. 24
9-10    ZSBiO Biłgoraj    Mazur Barbara    /20,5 pkt./    Pkt współ. 21
9-10    I LO Chełm    Dąbska Joanna    /20,5 pkt./    Pkt współ. 21
11    ZS Nr 3 Hrubieszów    Nowak Marcin    /20 pkt./    Pkt współ. 18
12    I LO Biała Podl.    Wieliczuk Mirosław    /16,5 pkt./    Pkt współ. 16
13    IV LO Łuków    Słodkowski Rafał    /14 pkt./    Pkt współ. 14
14-18    II LO Zamość     Szajna Dorota    /10,5 pkt./    
14-18    LO Międzyrzec Podl    Czopińska Jolanta    /10,5 pkt./    
14-18    I LO Łuków    Krzyszycha Anna    /10,5 pkt./    
14-18    ZS nr 1 Zakrzówek     Bańka Robert    /10,5 pkt./    
14-18    ZS Janów Lub.    Szymański Radosław    /10,5 pkt./    
19    I LO Krasnystaw    Patejuk Mirosław    /7 pkt./    
20-21    II LO Chełm    Chmielewska Barbara    /3,5 pkt./    
20-21    I LO Włodawa    Włodarczyk Mirosław    /3,5 pkt./

Chłopcy - klasyfikacja indywidualna

1    Rozwadowski Paweł    ZSP 3 Zamość
2    Jarocki Łukasz    IV LO Lublin
3    Głowinkowski Kamil    ZS nr 1 Lublin
4    Stepuch Radosław    ZSP 3 Zamość
5-6    Stepuch Dominik    ZSP 3 Zamość
5-6    Reszka Marcin    RCEZ Lubartów
7-8    Biszczanik Tomasz    ZS 4 Tomaszów
7-8    Kaznowski Marcin     I LO Łukow
9-12    Wolniarczyk Rafał    I LO Puławy
9-12    Powroźnik Przemysław    SU Lubartów
9-12    Gąska Mateusz    I LO Ryki
9-12    Bernat Łukasz    ZS Radzyń Podlaski
13-16    Królak Arkadiusz    ZS Adamów
13-16    Wojdat Jakub    ZSO Dęblin
13-16    Witnicki Konrad    IV LO Chełm
13-16    Paleczny Łukasz    ZSBiO Biłgoraj
17-23    Nurzyński Mariusz    ZS Radoryż Smolany
17-23    Chrzanowski Marcin    ZSZ nr 5 Chełm
17-23    Bury Kamil    ZSZiO Biłgoraj
17-23    Kozłowski Marcin    ZS nr 2 Kraśnik
17-23    Plichta Adrian    ZS nr 1 Kraśnik
17-23    Rawski Michał    PSBiG Lublin
17-23    Grzegorczyk Jakub    IV LO Lublin
24-26    Lasota Krzysztof    II LO Chełm
24-26    Kita Patryk    RCEZ Biłgoraj
24-26    Drwal Jakub    ZSE Lublin

Chłopcy - klasyfikacja szkół

1    ZSP 3 Zamość     Kostrubiec Piotr    /70,5 pkt./    Pkt współ. 44
2    IV LO Lublin    Wąsowska Renata    /32 pkt./    Pkt współ. 40
3    ZS nr 1 Lublin    Nizioł Piotr    /24 pkt./    Pkt współ. 36
4    RCEZ Lubartów    Sienkiewicz Leszek    /21,5 pkt./    Pkt współ. 33
5-6    ZS 4 Tomaszów    Rachański Artur    /19,5 pkt./    Pkt współ. 29
5-6    I LO Łukow    Krzyszycha Anna    /19,5 pkt./    Pkt współ. 29
7-10    ZS Radzyń Podlaski        /16,5 pkt./    Pkt współ. 23
7-10    I LO Puławy    Wojciechowski Łukasz    /16,5 pkt./    Pkt współ. 23
7-10    SU Lubartów    Kisiewicz Daniel    /16,5 pkt./    Pkt współ. 23
7-10    I LO Ryki    Zając leszek    /16,5 pkt./    Pkt współ. 23
11-14    ZS Adamów     Gula Robert    /12,5 pkt./    Pkt współ. 15
11-14    ZSO Dęblin        /12,5 pkt./    Pkt współ. 15
11-14    IV LO Chełm    Misiewicz Tomasz    /12,5 pkt./    Pkt współ. 15
11-14    ZSBiO Biłgoraj    Mazur Barbara    /12,5 pkt./    Pkt współ. 15
15-20    ZS Radoryż Smolany     Rodak Waldemar    /7 pkt./    
15-20    ZSZ nr 5 Chełm    Siry Jacek    /7 pkt./    
15-20    ZSZiO Biłgoraj    Koman Robert    /7 pkt./    
15-20    ZS nr 2 Kraśnik    Janowski Jarosław    /7 pkt./    
15-20    ZS nr 1 Kraśnik    Podwiązka Robert    /7 pkt./    
15-20    PSBiG Lublin    Pelak Sławomir    /7 pkt./    
21-23    II LO Chełm    Chmielewska Barbara    /2 pkt./    
21-23    RCEZ Biłgoraj    Romańczuk Tomasz    /2 pkt./    
21-23    ZSE Lublin    Tomaszewska Liliana    /2 pkt./

Za miejsca I, II i III zawodnicy otrzymali medale. Za miejsca I - VI dyplomy. Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach. Podziękowanie Dyrekcji  Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie za udostępnienie sali do rozgrywek a Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu  „ Ogólniak” w Hrubieszowie za bezpłatne udostępnienie  specjalistycznego  sprzętu do tenisa stołowego umożliwiającego rozegranie powyższych zawodów.

Organizator Krawczuk Zbigniew