Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Rejonowe Igrzyska w badmintonie 2013/2014

Komunikat Rejonowych Igrzysk w  Badmintonie
14.11.2013r. SP nr 5 w Chełmie

Mecze Grupowe- dziewczęta

GRUPA A
SP Hanna - SP 4 Chełm    3:0    
SP 4 Chełm - SP 5 Chełm    0:3    
SP 5 Chełm - SP Hanna    3:0

1. SP 5 Chełm
2. SP Hanna
3. SP 4 Chełm

GRUPA B
SP 5 Świdnik - SP Okszów    3:0    
SP Okszów - SP Ostrówek        0:3    
SP Ostrówek - SP 5 Świdnik    3:2

1. SP Ostrówek
2. SP 5 Świdnik
3. SP Okszów

GRUPA C
SP 7 Świdnik - SP Ludwin    3:0    
SP Ludwin - SP Orchówek        3:0    
SP Orchówek- SP 7 Świdnik    0:3

1. SP 7 Świdnik
2. SP Ludwin
3. SP Orchówek

Mecze Grupowe- chłopcy

GRUPA A
SP 5 Chełm - SP 7 Świdnik    3:0
SP Ludwin - SP Okszów        3:1
SP 5 Chełm - SP Ludwin        3:0
SP 7 Świdnik - SP Okszów    3:1
SP 5 Chełm - SP Okszów        3:0
SP 7 Świdnik - SP Ludwin    3:0

1. SP 5 Chełm
2. SP 7 Świdnik
3. SP Ludwin
4. SP Okszów

GRUPA B
SP Ostrówek - SP Orchówek    3:0
SP 4 Chełm - SP Hanna        0:3
SP Hanna- SP Ostrówek        0:3
SP Orchówek - SP 4 Chełm    3:1
SP Hanna - SP Orchówek        0:3
SP 4 Chełm - SP Ostrówek    0:3

1. SP Ostrówek
2. SP Orchówek
3. SP Hanna
4. SP 4 Chełm

Finały Dziewczęta:

SP 5 Chełm - SP 7 Świdnik    3:0
SP Ostrówek - SP 7 Świdnik    3:0
SP 5 Chełm - SP Ostrówek    3:0

Finały Chłopcy:

Mecz o miejsca III-IV    SP 7 Świdnik- SP Orchówek    3:0
Mecz o miejsca I-II    SP 5 Chełm - SP Ostrówek    3:0

KLASYFIKACJA DZIEWCZĘTA

1.    SP 5 Chełm    /Szady Karolina, Rafalska Patrycja/ - op. Andrzej Worzanowski
2.    SP Ostrówek    /Kursa Kornelia, Jakubowska Katarzyna/ - op. Tomasz Kamiński
3.    SP 7 Świdnik    /Nowicka Daria, Sadło Antola/ - op. Dariusz Kuźma
4-6.    SP 5 Świdnik    /Zdunek Julia, Jackowska Zuzanna/ - op. Anna Nowak
4-6.    SP Ludwin    /Smolarz Samanta, Kowalczyk Klaudia/ - op. G. Sajnaj
4-6.    SP Hanna    /Korneluk Wiktoria, Samczuk Justyna/ - op. Dorota Korneluk
7-9.    SP Orchówek    /Sosińska Martyna, Czelej Sara/    - op. Dominik Dejer
7-9.    SP Okszów    /Męka Aleksandra, Kalinowska Katarzyna/    - op. Agnieszka Madeja- Dyńska
7-9.    SP 4 Chełm    /Kozik Wiktoria, Krynicka Zuzanna/ - op. Wojciech Miszczuk

KLASYFIKACJA CHŁOPCY

1.    SP 5 Chełm    /Wydra Szymon, Steć Adrian/ - op. Andrzej Worzanowski
2.    SP Ostrówek    /Kot Karol, Stefański Michał/ - op. Tomasz Kamiński
3.    SP 7 Świdnik    /Gołębiowski Konrad, Pranagał Jakub/ - op. Dariusz Kuźma
4.    SP Orchówek    /Stupnicki Mikołaj, Buchman Szymon/ - op. Dominik Dejer
5-6.    SP Hanna    /Gontaruk Paweł, Pietruczyk Adrian/ - op. Dorota Korneluk.
5-6.    SP Ludwin    /Romańczuk Daniel, Jankowski Dawid/ - op. G. Sajnaj
7-8.    SP Okszów    /Wójcicki Paweł, Lewiński Jakub/ - op. Agnieszka Madeja- Dyńska
7-8.    SP 4 Chełm    /Stal Miłosz, Kudyba Łukasz/ - op. Wojciech Miszczuk

Do zawodów wojewódzkich w Zamościu  w dniu 19.11.2013 r. awansowały po dwa zespoły  dziewcząt i chłopców. Wszystkie szkoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach  Zawody rejonowe odbyły się  dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.
Sędzia Główny: mgr Andrzej Worzanowski.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski