Dzisiaj jest: 21 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Albert, Janusz, Konrad

Rejonowa Licealiada - pływanie 2013/2014

Komunikat Rejonowej Licealiady
Sztafety pływackie i zawody indywidualne 3.12.2013r.  I LO w Chełmie

10x25m st. Dowolnym dziewcząt
1.    I LO CHEŁM    op. Joanna Dąbska            2:53,18          
2.    I LO ŚWIDNIK    op. Lidia Grobel-Wiśniewska    2:56,00
3.    II LO CHEŁM    op. Joanna Kita            2:59,04           
4.    II LO ŚWIDNIK    op. Anna Kuczyńska           2;59.78        
5.    I LO WŁODAWA    op. Katarzyna Grzywaczewska    3:49,35

10x25m st. Dowolnym chłopców
1.    I LO ŚWIDNIK    op. Jolanta Kołodziejczyk         2:04,24         
2.    I LO CHEŁM    op. Zdzisław Jaroszczuk         2:14,18        
3.     II LO ŚWIDNIK       op.  Anna Kuczyńska         2;16.91        
4.     II LO CHEŁM       op. Barbara Chmielewska         2:29,97
5.     ZSZ i II LO WŁODAWA   op. Karol Repa             2:34,87
6.     I LO WŁODAWA       op. Katarzyna Grzywaczewska     2:43,13

Zawody indywidualne

50m st. Grzbietowym dziewcząt
1.    Chojnacka Dominika    II LO CHEŁM        0:38,24    6
2.    Bogucińska Kaja        I LO ŚWIDNIK        0;39.44    5
3.    Buk Martyna            I LO CHEŁM        0:40,90    4
4.    Stafijowska Aleksandra    II LO ŚWIDNIK        0:41,62       3
5.    Krupa Beata            I LO CHEŁM            0:49,64    2  
6.    Gałus Aleksandra        I LO WŁODAWA        0:59,12    1

50m st. Grzbietowym chłopców
1.    Kopczyński Franciszek    I LO ŚWIDNIK        0;29.47    8
2.    Leszman Sebastian        II LO ŚWIDNIK        0;29.58    7
3.    Zelent Sebastian        II LO CHEŁM        0;33.66    6
4.    Bobczuk Filip            II LO CHEŁM        0:38,66    5    
5.    Król Przemysław        I LO CHEŁM            0:42,70    4
6.    Gaj Mateusz            II LO WŁODAWA        0;45.38    3
7.    Lodwich Adrian        II LO WŁODAWA        0;48.12    2
8.    Śmiech Dominik        ZS ŁĘCZNA            0;52.15    1

50m st. Klasycznym dziewcząt
1.    Ciozda Martyna        I LO ŚWIDNIK        0;42.85    7
2.    Dadas Agata             ZSE i III LO CHEŁM    0:46,85    6
3.     Matczuk Monika        I LO ŚWIDNIK        0:47,26    5
4.    Krzyżanowska Anita        ZSE i III LO CHEŁM    0;49.03    4
5.    Padowska Katarzyna        I LO CHEŁM            0:51,23    3
6.    Kupis Maria            I LO WŁODAWA        1:00,59    2
7.    Chaczuk Agata        I LO WŁODAWA        1:01,74    1

50m st. Klasycznych chłopców
1.    Lis Przemysław        I LO ŚWIDNIK        0:32,78    9
2.    Kliza Adrian            II LO ŚWIDNIK        0:33,21    8
3.    Kawalec Jakub        II LO ŚWIDNIK        0:33,41    7
4.    Tarkowski Adrian        ZS KKJ ŁĘCZNA        0;34.53    6
5.    Stadnicki Szymon        II LO CHEŁM        0:40,38    5
6.    Szpejda Adam            ZST CHEŁM            0:40,62    4
7.    Ufnal Wojciech        ZSE i III LO CHEŁM    0;40.72    3
8.    Wrzesień Filip        I LO WŁODAWA        0:42,15    2
9.    Błaszczuk Patryk        I LO WŁODAWA        0:46,63    1
PK     Kirszner Jakub        I LO WŁODAWA        0:52,18

50m st. Dowolnym dziewcząt
1.    Paluch Katarzyna        ZSE i III LO CHEŁM    0:31,52    7
2.    Walczuk Natalia        ZSE i III LO CHEŁM    0:32,56    6
3.    Pyzel Julia            I LO CHEŁM        0:32,56    5
4.    Bobowska Dominika        I LO ŚWIDNIK        0:33,50    4
5.    Dziurka Magdalena        II LO ŚWIDNIK        0:34,28    3
6.    Wierzbicka Nel        I LO ŚWIDNIK        0;36.47    2
7.    Gaj Arleta            I LO WŁODAWA        0:40,72    1

50m st. Dowolnym chłopców
1.    Mazur Andrzej        I LO ŚWIDNIK        0;24.59    11
2.    Szymula Kamil        I LO ŚWIDNIK        0:25,23    10
3.    Jeleń Michał            I LO ŚWIDNIK        0;25.94    9
4.    Stadnicki Mateusz        I LO CHEŁM            0:28,70    8
5.    Łukowski Bartłomiej        II LO CHEŁM        0:29,17    7
6.    Ligaj Szymon            I LO CHEŁM            0:29,98    6
7.    Szaruga Tomasz        II LO WŁODAWA        0:32,92    5
8.    Skwarek Michał        I LO WŁODAWA        0:33,22    4
9.    Zaniuk Marcin        I LO WŁODAWA        0:35,44    3
10.    Gorczyca Krystian        ZS nr. 1 ŁĘCZNA        0:37,26    2
11. Płaza Jakub            ZS nr. 1 ŁĘCZNA        0:40,03    1

Punktacja za zawody indywidualne:

Dziewczęta
1-2. ZSE i III LO Chełm        23pkt.
I LO   Świdnik                23pkt.
3.    I LO   Chełm                   14pkt.
4-6. II LO Chełm                     6pkt.
II LO Świdnik                   6pkt.
I  LO Włodawa                 6pkt.

Chłopcy
1.I LO Świdnik                            47pkt.
2-3.II LO  Chełm                         22pkt.
II  LO  Świdnik                      22pkt.
4. I  LO Chełm                             18pkt.
5-6. I LO  Włodawa                     10pkt.
ZSZ nr 1 i IILO Włodawa     10pkt.
7 . ZSKKJ Łęczna                        6 pkt.
8-9. ZS nr 1 Łęczna                      4pkt.
ZST  Chełm                           4pkt.
10. ZSE i IIILO Chełm                3pkt.

Do zawodów Wojewódzkich zakwalifikowały się po dwie sztafety czołowa trójka z każdego stylu. Zawody odbędą się w Zamościu w dniu 11.12.2013 r.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom o pozostałym dziękują za udział w zawodach. Zawody rejonowe odbyły się  dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski