Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Rejonowe Igrzyska w tenisie stoł. druż. 2013/2014

KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONEJ
REJONOWYCH IGRZYSKACH W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
12.02.2014 r. Hala MOSiR w Chełmie

DZIEWCZETA (rocznik 2003 i młodsze)

SP Wyryki – SP Jawidz                                0:3
ZS Żółtańce – SP nr 7 Świdnik                     3:1
SP Staw – ZS Żółtańce                                 0:3
ZS Żółtańce – SP Wyryki                             3:0
SP nr 7 Świdnik – SP nr 11 Chełm               3:1
SP Jawidz – SP Wola Wereszczyńska          3:0
SP nr 5 Chełm – SP Łysołaje                        3:2
SP Staw – SP Wyryki                                               0:3
SP nr 7 Świdnik – SP Jawidz                                   1:3
ZS Żółtańce – SP nr 11 Chełm                      3:1
SP nr 5 Chełm – SP Wyryki                          3:0
SP Staw – SP Wola Wereszczyńska             3:0
SP nr 5 Chełm – SP Staw                              3:0
ZS Żółtańce – SP Jawidz                              3:0
SP Łysołaje – ZS Żółtańce                            3:0

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Jawidz (Słomka Justyna, Zielińska Malwina) – op. Jerzy Bartosiewicz
2. ZS Żółtańce (Wituch Magdalena, Rymczuk Nikola) – op. Zbigniew Rymczuk

3. SP Wyryki (Stępień Julia, Krysa Magdalena) – op. Tomasz Kaliszuk
4. SP Staw (Dzieńkowska Kinga, Dzieńkowska Patrycja) – op. Anna Gajewska
5-6. SP nr 5 Chełm (Pytel Maria, Petelska Klaudia) – op. Agnieszka Kusiak
5-6. SP nr 7 Świdnik (Grodzka Julia, Nierojewska Julia, Kołodziejczyk Karolina) – op. Ireneusz Keller
7-8. SP Wola Wereszczyńska (Tymoszczuk Patrycja, Tymoszczuk Dominika) – op. Zbigniew Bądaruk
7-8. SP nr 11 Chełm (Kudelska Dominika, Matysiak Olga) – op. Tomasz Sobański
9. SP Łysołaje (Wojtal Izabela, Mikrus Zuzanna, Sagan Dominika) – op. Bogdan Gański

DZIEWCZETA (rocznik 2001-2002)

SP Hanna – SP Nr 1 Głębokie                      1:3
SP Rybaczewice – ZS Okszów                     0:3
ZS Żółtańce – SP Jawidz                              0:3
SP nr 7 Świdnik – SP nr 1 Głębokie             3:0
SP nr 11 Chełm – ZS Okszów                      0:3
SP Jawidz – SP Wola Wereszczyńska          3:1
SP Rybaczewice – ZS Żółtańce                    0:3
SP nr 11 Chełm – SP nr 1 Głębokie              0:3
SP Hanna – ZS Żółtańce                               0:3
SP nr 7 Świdnik – SP Okszów                      3:1
SP nr 7 Świdnik – SP Wola Wereszczyńska 0:3
SP nr 1 Głębokie – ZS Okszów                    1:3
ZS Żółtańce – SP Wola Wereszczyńska       0:3
SP nr 7 Świdnik – SP Jawidz                                   0:3
SP Wola Wereszczyńska – ZS Okszów        3:0

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Jawidz (Wojtowicz Magdalena, Pieczywem Natalia) – op. Jerzy Bartosiewicz
2. SP Wola Wereszczyńska (Grzywaczewska Natalia, Pawik Andżelika) – op. Zbigniew Bądaruk

3. SP nr 7 Świdnik (Jaśkiewicz Anna, Ślęp Zuzanna) – op. Ireneusz Keller
4. ZS Okszów (Rostecka Martyna, Nowosad Marcelina) – op. Krzysztof Szyszkowski
5-6. ZS Żółtańce (Swatowska Kamila, Gajewska Karolina) – op. Zbigniew Rymczuk
5-6.SP nr 1 Głębokie (Boruch Małgorzata, Wałecka Anna) – op. Józef Sochaj
7-8.SP Hanna (Samczuk Justyna, Korneluk Wiktoria) – op. Dorota Korneluk
7-8. SP nr 11 Chełm (Zołużna Natalia, Kudelska Karolina) – op. Tomasz Sobański
9. SP Rybaczewice (Flis Kinga, Połeć Zuzanna, Łuszczak Paulina) – op. Agnieszka Baran

CHŁOPCY (rocznik 2003 i młodsi)

SP Wyryki – SP nr 5 Świdnik                       3:0
SP nr 4 Chełm – ZS Żółtańce                                   0:3
ZS Żółtańce – SP Łysołaje                            1:3
ZS Ludwin – SP Nr 3 Chełm                                    3:1
SP nr 4 Chełm – SP Nr 3 Chełm                   0:3
SP Wyryki – SP Łysołaje                              3:0
SP Włodawa – ZS Żółtańce                          1:3
SP nr 5 Świdnik – SP Nr 3 Chełm                0:3
SP Nr 3 Chełm – SP nr 7 Świdnik                3:0
ZS Ludwin – SP nr 7 Świdnik                      3:0
ZS Żółtańce – SP Strupin Duży                    3:0
SP Wyryki – ZS Ludwin                               3:0
SP Nr 3 Chełm – SP Łysołaje                       3:0
ZS Żółtańce – SP Łysołaje                            2:3
ZS Ludwin – SP Nr 3 Chełm                                    0:3

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Wyryki (Boczuliński Mateusz, Maciąg Kacper) – op. Tomasz Kaliszuk
2. SP nr 3 Chełm (Pułajdowicz Patryk, Mróz Łukasz, Kulesza Damian) – op. Urszula Grzywna

3. ZS Ludwin (Romańczuk Paweł, Romańczuk Piotr) – op. Grzegorz Sajnaj
4. SP Łysołaje (Michalak Patryk, Dziubiński Ernest) – op. Bogdan Gański
5-6. ZS Żółtańce (Roczon Norbert, Duch Artur, Smaga Wiktor) – op. Zbigniew Rymczuk
5-6. SP nr 7 Świdnik (Olejnik Filip, Wojciechowski Olaf) – op. Ireneusz Keller
7-8. SP nr 5 Świdnik (Brzozowski Aleksander, Klimczak Jan) – op. Grzegorz Martyniuk
7-8. SP Strupin Duży (Chomiarczyk Eryk, Alikowski Paweł) – op. Elżbieta Mulak
9-10. SP nr 2 Włodawa (Zguczyński Szymon, Zawadewicz Bartosz) – op. Roman Stanilewicz
9-10. SP nr 4 Chełm (Radzikowski Oliwer, Mordecki Luiz) – op. Julian Szafiński

CHŁOPCY (rocznik 2001 - 2002)

SP Uher – SP nr 2 Włodawa                         3:2
SP Nr 7 Chełm – ZS Żółtańce                       0:3
SP Nr 3 Chełm – SP Uher                             3:0
SP Jaszczów – ZS Żółtańce                          0:3
SP Nr 3 Chełm – SP Jawidz                          3:0
ZS Żółtańce – SP Wyryki                             3:0
SP nr 2 Włodawa – SP nr 5 Świdnik                        3:0
SP nr 7 Chełm – SP nr 7 Świdnik                 2:3
SP nr 2 Włodawa – SP Jaszczów                  3:2
SP Nr 3 Chełm – SP Wyryki                         3:0
SP nr 7 Świdnik – SP Uher                           0:3
SP nr 7 Świdnik – SP Jawidz                                   0:3
SP nr 5 Świdnik – SP Wyryki                       0:3
SP Wyryki – SP nr 2 Włodawa                     3:1
SP Uher – SP Wyryki                                                0:3
SP Nr 3 Chełm – ZS Żółtańce                       1:3
SP Uher – SP Jawidz                                    3:0

KOLEJNOŚĆ:

1. ZS Żółtańce (Podkoń Piotr, Szczerbacz Jakub, Koguciuk Mateusz) – op. Zbigniew Rymczuk
2. SP nr 3 Chełm (Strycharczuk Szymon, Bataliński Marcin, Kotowoda Michał) – op. Urszula Grzywna

3. SP Wyryki (Pawłowski Michał, Sakowicz Jakub, Bylina Jakub) – op. Tomasz Kaliszuk
4. SP Uher (Leszczuk Norbert, Błachnia Michał, Giergiel Mateusz) – op. Beata Kiełbasa
5-6. SP nr 2 Włodawa (Zguczyński Jakub, Zawadewicz Jarosław) – op. Roman Stanilewicz
5-6. SP Jawidz (Łuczyński Jakub, Woźniak Mateusz) – op. Jerzy Bartosiewicz
7-8. SP Jaszczów (Pacan Wojciech, Stawicki Jakub, Piłat Jakub) – op. Bogdan Gański
9-10. SP nr 5 Świdnik (Kierepka Arkadiusz, Dziewa Krystian) – op. Grzegorz Martyniuk
9-10. SP nr 7 Chełm (Iwańczuk Krzysztof, Haponiuk Krzysztof) – op. Jarosław Kiryk

Do zawodów Wojewódzkich  zakwalifikowały  się dwa  pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w dniu 18.02.14 r. Kocudza. Wszystkie zespoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski