Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

VI edycja Energa Basket Cup 2014 - chłopcy

Mnóstwo energii i poświęcenia zostawili na boisku młodzi koszykarze, którzy rozegrali 8 spotkań i zdobyli w sumie aż 392 punktów. Najskuteczniejsi okazali się chłopcy z SP nr 3  Lublinie, którzy tego dnia byli nie do pokonania. Wygrali oni mecz za meczem, łącznie z finałem, w którym zmierzyli się z zawodnikami z Białej Podlaskiej, zwyciężając 27:24. Brązowy medal zdobyła ekipa SP nr 2 z Kraśnika, która rozgromiła Tomaszów Lubelski 37:17.
MVP finału województwa lubelskiego został Wojciech Kosiuk ze SP nr 3 Lublinie.

Faza I:

SP 9 Biała Podlaska - SP 2 Opole Lub. 53 : 30
SP 3 Świdnik - SP 3 Tomaszów Lub. 10 : 11
SP 2 Opole Lub. - SP 2 Kraśnik 13 : 48
SP 3 Lublin - SP 3 Świdnik 44 : 8
SP 9 Biała Podlaska - SP 2 Kraśnik 22 : 5
SP 3 Tomaszów Lub - SP 3 Lublin 13 : 38

Faza Finałowa:

Mecz o III miejsce: SP 2 Kraśnik - SP 3 Tomaszów Lub. 31 : 17
Mecz o I miejsce: SP 3 Lublin - SP 9 Biała Podlaska 27 : 24

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. SP 3 Lublin
2. SP 9 Biała Podlaska
3. SP 2 Kraśnik
4. SP 3 Tomaszów Lubelski
5. SP 3 Świdnik
6. SP 2 Opole Lubelskie

Składy drużyn:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku
Zawodnicy: Adrian Grządka, Jakub Rudny, Filip Chybicki, Rafał Kania, Daniel Chęć, Marcel Kulesza, Jakub Krasowski, Michał Przedwojski, Jakub Wielgus, Tymoteusz Sobala, Szymon Chęć, Eryk Biegaj, Marcel Jach, Kamil Gryta, Maciej Zdolski, Marcin Grządka.
Trener: Wojciech Kowalski

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie
Zawodnicy: Wojciech Kosiuk, Karol Wilczek, Michał Grądzki, Jakub Kurys, Jakub Sochowski, Krystian Flis Szymon Kucharczyk, Michał Cichoń, Jakub Buczek, Mateusz Węzik, Mateusz Sochowski, Piotr Brodziak.
Trener: Marcin Ciećko

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Zawodnicy: Daniel Piwowarczyk, Piotr Krawczyk, Oskar Krafczyk, Dawid Ciećko, Michał Basznianin, Łukasz Kryjak, Kamil Szymański, Grzegorz Słoboda, Norbert Noga, Kacper Niedzielak, Kacper Kapuświak, Jakub Marcola.
Trener: Artur Beńko

Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej
Zawodnicy: Wojtek Bajkowski, Filip Maliszewski, Kacper Żuk, Gabriel Bołtowicz, Dawid Goławski, Patryk Frończuk, Jakub Chmielowiec, Jakub Sozoniuk, Jakub Janik, Filip Izdebski, Jakub Sobierajski, Szymon Dmochowski.
Trener: Daniel Dorosz i Małgorzata Denisiuk

Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku
Zawodnicy: Marcel Wójtowicz, Jaromir Orlicz, Jan Grzesiak, Rafał Zurman, Kacper Sygara, Maciej Mrozek, Jakub Jankowski, Hubert Świetlicki, Dominik Domin, Dawid Skoczylas, Michał Wijakowski, Sebastian Sobczyk, Jakub Kurkiewicz.
Trener: Grzegorz Dejko

Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu Lubelskim
Zawodnicy: Miłosz Szczepański, Patryk Pietrzyk, Artur Maros, Jakub Knap, Hubert Mirosław, Dominik Pasierbiewicz, Dominik Banach, Szymon Jarosz, Duda Daniel, Jędrzej Batyra, Szymon Stug
Mateusz Adamczyk.
Trener: Tomasz Jasik