Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Rejonowa Licealiada - liga l-a 2014/2015

Komunikat końcowy  Rejonowej  Licealiady
Liga Lekkoatletyczna 10.10.2014 r. Stadion CSiR w Rejowcu Fabr.

Dziewczęta

1.    II LO  Chełm    1129 pkt.    /op. Kinga Krawczyk/
2.    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    1041 pkt.    /op. Andrzej Wysokiński/
3.    ZSE i III LO Chełm    955 pkt.    /op. Sebastian Kogut/

Chłopcy

1.    II LO Chełm    1120 pkt.    /op. Adam Kot/
2.    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    1118 pkt.    /op. Andrzej Wysokiński/
3.    ZSE i III LO Chełm    1084 pkt.    /op. Piotr Moliński/

Najlepsze wyniki:

Dziewczęta

100m
1.    Okoń Kinga     - II LO  Chełm    14,01
2.    Ignatiuk Sandra    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    14,58
3.    Niedźwiecka Julia    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    14,71

400m
1.    Krawczuk vel Walczuk Justyna    - II LO Chełm    1;08,22
2.    Maliszewska Iga    - ZSE i IIILO  Chełm    1;09,37
3.    Kryjak Magdalena    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    1;10,78

800 m
1.    Wawrzyk Martyna    - II LO Chełm    2;31,21
2.    Zielińska Aleksandra    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    2;45,11
3.    Nahuluk Izabela    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    2;53,98

Skok w dal.
1.     Stachal Karolina    - II LO Chełm    4,60
2.    Korenczuk Karolina    - ZSE i III LO Chełm    4,31
3.    Kotowicz Sylwia    - ZSE i III LO Chełm    4,29

Kula 4 kg
1.    Świszcz Agnieszka    - ZSE i III LO Chełm    8,82
2.    Roman Paulina    - ZSE i III LO Chełm    8,65
3.    Wójcik Urszula    - II LO Chełm    8,27

Sztafeta 4x100m
1.    II LO Chełm    55;36
2.    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    56;82
3.    ZSE i III LO Chełm    59;47

Chłopcy

100m
1.    Nestorowicz Kacper    - II LO Chełm    12,18
2.    Wrona Dominik    - IILO Chełm    12,42
3.    Misik Mateusz    - ZSE i III LO Chełm    12,56

400m
1.    Chwedoruk Mateusz    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    55,60
2.    Urbanowicz Kamil    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    56,10
3.    Korpysz Jakub    - II LO Chełm    57,07

1500m
1.    Kosyk Arkadiusz    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    4;39,58
2-3.    Kończal Daniel    - ZSE i III LO Chełm    4;44,34
2-3.    Rutkowski Przemysław    - ZSE i III LO Chełm    4;44,34

Skok w dal.
1.    Czepiel Grzegorz    - ZSE i III LO Chełm    5,86
2.    Trzeciak Marcin    - ZSE i III LO Chełm    5,82
3.    Jodłowski Szymon    - II LO Chełm    5,75

Kula  5 kg
1.    Kucharski Mateusz    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    10,73
2.    Grabarczuk Marcin    - II LO Chełm    10,61

Kula 6kg
1.    Błaszczuk  Patryk    - II LO Chełm    11,41
2.    Kubiak Piotr    - ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    11,23
3.    Koszałka Adrian    - II LO    11,12

Sztafeta  4x100m
1.    II LO Chełm    46,38
2.    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    47,20
3.    ZSE i III LO Chełm    47,78

Do zawodów Wojewódzkich awansowały dwie pierwsze szkoły. Zawody odbędą się w dniu 21.10.2014 r. w Białej Podlaskiej . Najlepszych zawodników nagrodzono szkoły  nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski