Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Finał Wojewódzki - Indywidualne Biegi Przełajowe

Adamów 10.10.2012
Wyniki zawodników reprezentujących chełmskie szkoły podczas zawodów

Szkoły Ponadgimnazjalne

DZIEWCZĘTA 1993r. i młodsze BIEG NA 1500 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

6

KOSZ MONIKA

II LO  CHEŁM

15

16

KUPKA DOMINIKA

ZSE i III LO CHEŁM

5

17

PĘKAŁA KATARZYNA

ZSGiH   CHEŁM

4

19

ANDRZEJKOWICZ AGNIESZKA

ZSE i III LO CHEŁM

2

35

MAZUR KAROLINA

ZSGiH CHEŁM

0

38

DENIS KAROLINA

ZSGiH CHELM

0

Punktacja szkół:
7 miejsce - II LO Chełm
14 miejsce ZSE i III LO Chełm
16 miejsce ZSGiH Chełm

CHŁOPCY 1995-96r. BIEG NA 2000 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

1

KUŚMIERZ ALEKSANDER

ZSE i III LO  CHEŁM

20

19

WILGOCKI DOMINIK

II LO CHEŁM

2

23

BLAWUCKI TOMASZ

II LO CHEŁM

1

26

POZNAŃSKI EMIL

ZST CHEŁM

1

31

KULBAKA SYLWESTER

ZSZ NR 5 CHEŁM

0

33

SKOCZYLAS ŁUKASZ

ZSE i III LO CHEŁM

0

47

KRUK MARCIN

ZSGiH CHEŁM

0

51

NIEBORAK BARTŁOMEJ

ZST CHEŁM

0

CHŁOPCY 1993r. i młodsi BIEG NA 3000 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

5

DUDEK ADRIAN

ZSZ NR 5 CHEŁM

16

7

MYDLAK TOMASZ

II LO CHEŁM

14

10

DUFEK GRZEGORZ

II LO CHEŁM

11

17

MATCZUK KAROL

ZSE i III  LO CHELM

4

21

PAWLAK PRZEMYSLAW

ZSZ NR 5 CHEŁM

0

27

SZEREMENT GRZEGORZ

ZSZ NR 5 CHEŁM

0

31

BLASZCZYK RAFAŁ

ZST CHEŁM

0

32

TYWONIUK KAMIL

ZST CHEŁM

0

Punktacja szkół:
4 miejsce - II LO Chełm
7 miejsce ZSE i III LO Chełm
11 miejsce ZSZ Nr 5 Chełm
18 miejsce ZST Chełm

a_kusmierzm_kosza_dudek

Szkoły Gimnazjalne

CHŁOPCY 1997-98 BIEG NA 2000 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

14

KOSIŃSKI MACIEJ

GIMNAZJUM NR 6 CHEŁM

7

151

BABICZ ADRIAN

ZSO NR 7 CHEŁM

0

152

CIURZYŃSKI MACIEJ

ZSO NR 7 CHEŁM

0

Punktacja szkół:
22 miejsce - GM 6 Chełm

DZIEWCZĘTA 1997-98 BIEG NA 1500 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

95

BIS SYLWIA

GIMNAZJUM NR 6 CHEŁM

0

99

SIKORSKA KATARZYNA

GIMNAZJUM NR 6 CHEŁM

0

100

WYNDAŃCZUK ALEKSANDRA

GIMNAZJUM NR 6 CHEŁM

0

DZIEWCZĘTA 1999r. BIEG NA 1000 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

86

AJFLER NATALIA

ZS NR. 7 CHEŁM

0

Szkoły Podstawowe

CHŁOPCY 2000r. BIEG NA 1000 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

38

WIECZOREK PIOTR

SP NR 5 CHEŁM

1

39

BETIUK DAWID

SP NR 5 CHEŁM

1

51

KRAWCZYŃSKI ADRIAN

SP NR 5 CHEŁM

1

58

STACHURA JAKUB

SP NR 5 CHEŁM

1

70

SZUSTKOWSKI MIŁOSZ

SP NR 5 CHEŁM

0

CHŁOPCY 2001r. BIEG NA 1000 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

105

SOWA ADRIAN

SP NR 10 CHEŁM

0

114

SAMOCITA MIŁOSZ

SP NR 10 CHEŁM

0

117

WITKOWSKI DAWID

SP NR 10 CHEŁM

0

DZIEWCZĘTA 2000r. BIEG NA 800 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

35

TURKIEWICZ MARTYNA

SP NR 5 CHEŁM

1

37

MAŁKIW EMILIA

SP NR 10 CHEŁM

1

65

PITERA JULIA

SP NR 5 CHEŁM

0

80

STADNICKA ŻANETA

NSP „RAZEM” CHEŁM

0

111

OLSZCZUIT ESTERA

SP NR 10 CHEŁM

0

112

ALOT ALEKSANDRA

SP NR 10 CHEŁM

0

DZIEWCZĘTA 2001r. BIEG NA 800 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

13

GRAJEWSKA JULIA

SP NR 5 CHEŁM

8

35

ŚWIRK DARIA

ZSO NR 7 CHEŁM

1

49

ZIĘTKO ALEKSANDRA

NSP ,,RAZEM” CHEŁM

0

52

TYWONIUK PAULINA

ZSO NR 7 CHEŁM

0

61

SAPKO JULIA

SP NR 5 CHEŁM

0

63

DOBROWOLSKA KATARZYNA

SP NR 10 CHEŁM

0

CHŁOPCY 2002r. I MŁODSI BIEG NA 800 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

81

WRÓBLEWSKI DAWID

SP NR 10 CHEŁM

0

82

NICKEL DAWID

SP NR 5 CHEŁM

0

85

POŹNIAK KACPER

SP NR 5 CHEŁM

0

88

ŚCIBAK MATEUSZ

SP NR 5 CHEŁM

0

91

MAZUREK BARTOSZ

SP NR 10 CHEŁM

0

92

SWIRIDIUK JAKUB

SP NR 10 CHEŁM

0

93

SZUBA KACPER

SP NR 5 CHEŁM

0

DZIEWCZĘTA 2002r. I MŁODSZE BIEG NA 600 m.

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

3

DASZUK MARTYNA

ZSO NR 7 CHEŁM

18

62

JASIELSKA JUSTYNA

SP NR 10 CHEŁM

0

67

BŁAŻEJCZUK ALEKSANDRA

SP NR 10 CHEŁM

0

75

SKOWRON AMELIA

SP NR 5 CHEŁM

0

76

KĘDZIERAWSKA JULIA

ZSO NR 7  CHEŁM

0

79

LESZCZYŃSKA-LESZKO KINGA

NSP „RAZEM” CHEŁM

0

85

ŁYGAS KAROLINA

SP NR 5 CHEŁM

0

87

MNICH PAULINA

SP NR 5 CHEŁM

0

Punktacja szkół dziewczęta:
11 miejsce ZSO nr 7 Chełm
23 miejsce SP nr 5 Chełm
40 miejsce SP nr 10 Chełm

Punktacja szkół chłopcy:
21 miejsce ZSO nr 7 Chełm
26 miejsce SP nr 5 Chełm